0

@Limaker Zastawianie level TOP.

0

@regatta52 Pierwszy mecz siadł na psychę.

0

Lautaroooooo! 1:0 INTER!

0

@Medium Jakiego kopa? Bo nie widzialem

1

@kuz Dokładnie mógł stanąć w miejscu i też by obronił. Tak jakby ten drugi też nie "zepsuł" strzału.

1

Ale Europa zrobiła laske na MSI. Mad Lions x2 0-3 i słabe G2. Elk, który jest dobrym adc, ale jeszcze DUŻO mu brakuję, rozjezdza europe jak chce.

1

Ale słabe jest to G2. ELK musiał samobója zaj*bać by mogli wrócić do gry.

2

Ale dojazd xddd Sejuani op :]

0

Caps na MSI jest mega słaby :/

0

@ranger3120 Spojler!!
Przewidział, bo mówił Jimmy'emu żeby go sobie odpuścił.

0

@DonMatteo901 Ciekawe ile Radom dał siana.

0

@Kapiczek Barca pozyskuje młodych kibiców = nieogar. Haha, 2023 klasyka.

0

@Rust_Cohle Nie no 42 złote drogom nie chodzi.

0

@tristan87 Oni nie mają głosu, la rambla już wydała wyrok. Nie dla Messiego.

0

@Bartas7VeB Wchodzę na hltv, a tam Monte 2:0 XD. Po fotce myślałem, że S1mple ich wyjaśnił.

1

@Gaz Fanatykiem Dembele to jesteś ty. Wrzuć na luz, bo Kapitan sobie gra z laseczką w fortnite, a ty bazgrasz kolejny post o nim.
"potencjał na lidera czy silnik drużyny to największa abstrakcja xD" i klasyka... każdy pisze, że nie znajdziemy nikogo lepszego za tę kwotę.

0

@BorzyKrzys Czyli klasyka - zacznę robić g.... rap, gdy skończy mi się kasa, a tak to mam wy*bane

1

@Gwyn U mnie podobnie, chociaż na mecz monte czy GL może zerknę.

2

TY XD my gramy inferno...

0

Rula 7/0 czyli 3/0

1

Ruler GOAT czyści TF.

2

Blanka za mało kontrowersyjna. Trzeba było puścić Janka, pomalowałby paznokietki i by było 150 pkt od żyri.

0

@A4ron No właśnie, a dostali od Jury 95... wyobraż sobie, że ktoś bierze to na serio.

0

Eurowizja XD Hiszpania 5 pkt

1

A ja myślałem, że ktoś serio mówił o tej Chorwacji...

2

@takisobiektos 9ine = G2.

0

KREJZA ITS BEJBA. Ostatnie miejsce nasze.

1

@takisobiektos Ja myślałem, że dziś tylko jeden mecz...

1

Mad Lions nie wygrało żadnej gry na MSI, a potem ludzie zdziwieni, że ziomkowi z Hiszpanii nie podoba się śmiejący się Nisqy...

1

Throw T1 na mapie 3 i teraz już mamy 2:2!!!
Będzie mapa 5, ban Jinx to jest mus dla ekipy Fakera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?