Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Limaker Zastawianie level TOP.
0
@regatta52 Pierwszy mecz siadł na psychę.
0
Lautaroooooo! 1:0 INTER!
0
@Medium Jakiego kopa? Bo nie widzialem
1
@kuz Dokładnie mógł stanąć w miejscu i też by obronił. Tak jakby ten drugi też nie "zepsuł" strzału.
1
Ale Europa zrobiła laske na MSI. Mad Lions x2 0-3 i słabe G2. Elk, który jest dobrym adc, ale jeszcze DUŻO mu brakuję, rozjezdza europe jak chce.
1
Ale słabe jest to G2. ELK musiał samobója zaj*bać by mogli wrócić do gry.
2
Ale dojazd xddd Sejuani op :]
0
Caps na MSI jest mega słaby :/
0
@ranger3120 Spojler!!
Przewidział, bo mówił Jimmy'emu żeby go sobie odpuścił.
0
@DonMatteo901 Ciekawe ile Radom dał siana.
0
@Kapiczek Barca pozyskuje młodych kibiców = nieogar. Haha, 2023 klasyka.
0
@Rust_Cohle Nie no 42 złote drogom nie chodzi.
0
@tristan87 Oni nie mają głosu, la rambla już wydała wyrok. Nie dla Messiego.
0
@Bartas7VeB Wchodzę na hltv, a tam Monte 2:0 XD. Po fotce myślałem, że S1mple ich wyjaśnił.
1
@Gaz Fanatykiem Dembele to jesteś ty. Wrzuć na luz, bo Kapitan sobie gra z laseczką w fortnite, a ty bazgrasz kolejny post o nim.
"potencjał na lidera czy silnik drużyny to największa abstrakcja xD" i klasyka... każdy pisze, że nie znajdziemy nikogo lepszego za tę kwotę.
0
@BorzyKrzys Czyli klasyka - zacznę robić g.... rap, gdy skończy mi się kasa, a tak to mam wy*bane
1
@Gwyn U mnie podobnie, chociaż na mecz monte czy GL może zerknę.
2
TY XD my gramy inferno...
0
Rula 7/0 czyli 3/0
1
Ruler GOAT czyści TF.
2
Blanka za mało kontrowersyjna. Trzeba było puścić Janka, pomalowałby paznokietki i by było 150 pkt od żyri.
0
@A4ron No właśnie, a dostali od Jury 95... wyobraż sobie, że ktoś bierze to na serio.
0
Eurowizja XD Hiszpania 5 pkt
1
A ja myślałem, że ktoś serio mówił o tej Chorwacji...
2
@takisobiektos 9ine = G2.
0
KREJZA ITS BEJBA. Ostatnie miejsce nasze.
1
@takisobiektos Ja myślałem, że dziś tylko jeden mecz...
1
Mad Lions nie wygrało żadnej gry na MSI, a potem ludzie zdziwieni, że ziomkowi z Hiszpanii nie podoba się śmiejący się Nisqy...
1
Throw T1 na mapie 3 i teraz już mamy 2:2!!!
Będzie mapa 5, ban Jinx to jest mus dla ekipy Fakera.