Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Ta widziałem. Zapowiedź odemnie: 3-0 dla JDG.
Ten komentarz chyba napisał juz po meczu z GenG.
5
Czemu nie uderzał z woleja??
0
@Rust_Cohle Nawet syn dedala cie wyjaśnia haha
0
@Rust_Cohle To jeszcze gorsze... poćwicz formę na Mesqu, bo jest fatalnie.
2
@HighestInTheRoom To jest fryzura? Ale lipa.
@Rust_Cohle ale słabeee, ale dam zielonego co by ci się smutno nie zrobiło.
1
Co Raphinia ma na głowie??
2
@Rust_Cohle Zapomniałeś dodać realu madryt :]
2
GG, 3:1 dla BLG. Będzie powtórka finału LPL'a.
1
Faker ostatnie dwie gry GOAT.
2
TSM odchodzi z NA.... @FcPortoFan1999
2
Mamy 2:1, Keria co zrobił rka "W" w ściane hahah
1
Faker jak narazie chyba najlepsza mapa na MSI.
2
@El Plutoninho Jak nie straszna jak nas przeorali 3:1 i 3:0 xd
Dla nas straszna, dla BLG nie hahah
5
@HighestInTheRoom XDDDD ale kompromitacja.
Chyba, że to jakiś turbo bait.
0
@Rust_Cohle 1. 1 / +2,5
2. 2 / -2,5
3. 2 / +2,5
4. 2 / -2,5
5. 1 / -2,5
6. 2 / +2,5
7. 1 / +2,5
8. 1 / +2,5
9. 1 / +2,5
10. 1 / +2,5
1
@FcPortoFan1999 Też widziałem tylko tak trochę, no GenG było nie w sosie. Inaczej się tego nie da objaśnić.
Chovy na Annie grał średnio, na Lissandrze mimo, że miał kozak cs'y to nie mógł za wiele zrobić. Trochę słabo grali teamfighty, a bot BLG zagrał mega dobrze. Nie zdziwie się jak jutro Elk wróci do trollowania gierek.
Też Peyz na Apheliosie nie oddał. Może gdyby na przeciere zagrał jinx to by odbili na 3:2.
0
Ale wstyd... 3-0 BLG niszczy GenG.
1
Ja stawiałem na GenG lub JDG, że wygrają MSI. A tu zaraz 0-3 vs BLG.
1
@Cule1234 No jak nie odgwizdał, a Var sprawdził potencjalnego karnego, to nie może sobie gwizdnąć faulu przed polem karnym.
1
@Jonyx Nie oglądany, polecam.
1
@Bartula Nawet nie musiał mówić, bo są jego czyny 6:1 z PSG i 2:3 z Realem.
0
@Salchent Gdzieś słyszałem, że Showmaker gra już tylko dla kasy. Imo taki Zeka mógłby być ciekawy, ale czy by nie brakowało doświadczenia Fakera.
0
@FcPortoFan1999 Chiny mają kozackie teamfighty, a EU no... ich nie ma.
1
369 król flanek na Gragasie.
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem czy niegroźna. Gdyby nie kończyli gier po jedynym tf to mogliby coś zrobić. Ogólnie T1 dość "szczęśliwie" w dzisiejszych seriach.
1
No i mamy 5 map, pięknie. Nie wiem czemu oni zostawiają Wukonga dla Kanaviego, tymbardziej jak zostawiasz Annie.
0
@FcPortoFan1999 Oby nie, bo lubie nim poklikać. Teraz i tak patch 13.10 wleciał dopiero. To myśle, że nie dostanie
1
@FcPortoFan1999 Zeus ładnie zagrał, a Faker ciągle robi jakieś dziwne akcję.
0
There is no hope... ale jest Ruler!!
0
@koziar ( ͡° ͜ʖ ͡°)