Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze, że Oner i Keria się wywali, bo 3:0 dla T1 by było nudne.
0
@Rust_Cohle
1. 1 / +2,5
2. 2 / -2,5
3. 1 / +2,5
4. 1 / -2,5
5. 1 / +2,5
6. 2 / +2,5
7. 1 / +2,5
8. 2 / +2,5
9. 1 / +2,5
10. 2 / +2,5
0
@FcPortoFan1999 Ja go pamiętam z Elche.
0
@Rust_Cohle Klopp bez kasy za Cou to myśle, że też by niewiele zdziałał.
2
@Krzysztof1987 D1 = dzień pierwszy.
150/300 czyli 150 km, a cel jest 300km.
0
Przecież body slam od Gragasa i po rengarze.
2
Zostawić Wukonga dla Kanavi'ego... BLG już się na tym jedną serię przejechało.
2
@takisobiektos Perfekcyjnie to tak nie do końca, ale również nie poprowadził okej.
To były bardzo dobre zawody Polaka.
11
@PatrychoO To mnie zawsze bawi. Używanie angielskiego słowa gdzie w polskim nie ma zbytnio odpowiednika - ok.
Nieee one użyją przy takich naprostrzych słowach.
4
https://x.com/Rusherflyyy/status/1656762657418932224
Też tego nie ogarniam. U nas to nawet niebo jakieś takie gorszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Bejba, już myślałem, że będzie mega wstyd.
0
Usunąc na końcu "solo" i to "diri dandan" i było by mierne.
0
Jest i BEJBA!!!
0
@Kengo Naruto, BCS.
0
@Gaz Pedri, Marc, Lewy i gramy w LE.
Może sprowadzimy kadrę Interu do Barcy.
0
@Salchent BIN solo giereczke wyccarował.
On też gapował Zvena. Fajny Lee sin za to od Blabera.
0
@WisniaKala 5 czego?!?!??!
0
EMENES hahah dobry tp.
1
@WisniaKala Są dropy? K... ja żadnego info nie dostałem.
@KSSniper Szkoda G2... to była jedna ekipa, która mogła to zrobić. Teraz będziemy czekać 20 lat.
0
@takisobiektos @FcPortoFan1999 U nervy mówili, że on miał "E" nastakowane, ale dostal nashor aggro.
0
@FcPortoFan1999 2-10, bo GG ugrało mape. Widziałeś flasha Berserkera? XD.
2
@WisniaKala No na chat'cie na ttv ludzie też tak już piszą. Róznica między LCK i LPL a resztą zawsze była, ale teraz na MSI ta róznica jest katastrofalnie wielka.
Jeszcze pierwsze mapy w BO5 wyrównane (bo wiadomo rozpoznanie), a reszta do w 90% stompy.
2
GL wygrywa 2:0 na Forze, brawo Siuhy.
Forze grało Fulla na Tec-9 (runda na 14-14) i przegrali po Clutchu Isaka 1v3, który w tej rundzie zrobił ACE, niesamowite.
0
SIUUUUUhy ale oro na Inferno.
4
@Firestone A kim ty jesteś by ktoś taki jak @Rust_Cohle sobie d*pe zawracał?
Wbite w ciebie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
No i 1:0 dla Gamer Legion, jeszcze tylko jedna mapa.
1
@Rewolucja123 GL, Monte, Liquid. Za tych trzymam kciuki, chociaż Pain też fajna ekipka. Jednak Polak>>. Brazole. OG i Complexity trochę zawód. No i szkoda F1KU.
7
@macio_944 Rok temu też mogliśmy być, ale szyny były złe.
0
Nie potrzebnie się kładł...
0
@BorzyKrzys Już po drugim golu był.