0

Dobrze, że Oner i Keria się wywali, bo 3:0 dla T1 by było nudne.

0

@Rust_Cohle
1. 1 / +2,5
2. 2 / -2,5
3. 1 / +2,5
4. 1 / -2,5
5. 1 / +2,5
6. 2 / +2,5
7. 1 / +2,5
8. 2 / +2,5
9. 1 / +2,5
10. 2 / +2,5

0

@FcPortoFan1999 Ja go pamiętam z Elche.

0

@Rust_Cohle Klopp bez kasy za Cou to myśle, że też by niewiele zdziałał.

2

@Krzysztof1987 D1 = dzień pierwszy.
150/300 czyli 150 km, a cel jest 300km.

0

Przecież body slam od Gragasa i po rengarze.

2

Zostawić Wukonga dla Kanavi'ego... BLG już się na tym jedną serię przejechało.

2

@takisobiektos Perfekcyjnie to tak nie do końca, ale również nie poprowadził okej.
To były bardzo dobre zawody Polaka.

11

@PatrychoO To mnie zawsze bawi. Używanie angielskiego słowa gdzie w polskim nie ma zbytnio odpowiednika - ok.
Nieee one użyją przy takich naprostrzych słowach.

4

https://x.com/Rusherflyyy/status/1656762657418932224
Też tego nie ogarniam. U nas to nawet niebo jakieś takie gorszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Bejba, już myślałem, że będzie mega wstyd.

0

Usunąc na końcu "solo" i to "diri dandan" i było by mierne.

0

Jest i BEJBA!!!

0

@Kengo Naruto, BCS.

0

@Gaz Pedri, Marc, Lewy i gramy w LE.
Może sprowadzimy kadrę Interu do Barcy.

0

@Salchent BIN solo giereczke wyccarował.
On też gapował Zvena. Fajny Lee sin za to od Blabera.

0

@WisniaKala 5 czego?!?!??!

0

EMENES hahah dobry tp.

1

@WisniaKala Są dropy? K... ja żadnego info nie dostałem.
@KSSniper Szkoda G2... to była jedna ekipa, która mogła to zrobić. Teraz będziemy czekać 20 lat.

0

@takisobiektos @FcPortoFan1999 U nervy mówili, że on miał "E" nastakowane, ale dostal nashor aggro.

0

@FcPortoFan1999 2-10, bo GG ugrało mape. Widziałeś flasha Berserkera? XD.

2

@WisniaKala No na chat'cie na ttv ludzie też tak już piszą. Róznica między LCK i LPL a resztą zawsze była, ale teraz na MSI ta róznica jest katastrofalnie wielka.
Jeszcze pierwsze mapy w BO5 wyrównane (bo wiadomo rozpoznanie), a reszta do w 90% stompy.

2

GL wygrywa 2:0 na Forze, brawo Siuhy.
Forze grało Fulla na Tec-9 (runda na 14-14) i przegrali po Clutchu Isaka 1v3, który w tej rundzie zrobił ACE, niesamowite.

0

SIUUUUUhy ale oro na Inferno.

4

@Firestone A kim ty jesteś by ktoś taki jak @Rust_Cohle sobie d*pe zawracał?
Wbite w ciebie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

No i 1:0 dla Gamer Legion, jeszcze tylko jedna mapa.

1

@Rewolucja123 GL, Monte, Liquid. Za tych trzymam kciuki, chociaż Pain też fajna ekipka. Jednak Polak>>. Brazole. OG i Complexity trochę zawód. No i szkoda F1KU.

7

@macio_944 Rok temu też mogliśmy być, ale szyny były złe.

0

Nie potrzebnie się kładł...

0

@BorzyKrzys Już po drugim golu był.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?