0

@patrix211 Hahahahaha, ale wyciągnałeś artylerię.
Edit. Tobie odpisał :O. Rób zdjęcie, bo trzeba w ramkę oprawić, drugiej takiej okazji może nie być hahah.

1

@Comentateiro Kiepscy?

0

@takisobiektos I co? Jest milan w LM, no jest. A ty chciałeś trenera zwalniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@IronSanHybrid "Real jest w znacznie lepszej kondycji jako instytucja, więc już startują z lepszej pozycji, a Barcelona jest chora i jej uleczenie zajmie kilka lat, a nie jak niektórzy myślą - przyjdzie Xavi szaman i wszystko uzdrowi.
Imo przez 3 lata nie powąchamy ligi, bo z tyle potrwa naprawa klubu.
O konkurencji w Europie nawet nie wspominam." Ale czy skłamał? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedynie nie miał racji z tekstem o la lidze.

0

@Rust_Cohle Nunez to by chciał się przyglądać Mbappe.

0

@tristan87 3000 minut w sezonie, 15 bramek i kolejny kierunek BVB.

1

@Emhyr Gorszy odemnie XD, ale wstyd.

25


Tak się walczy z rasizmem ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szybki gryz bananka i lecimy dalej, cały Dani.

1

@HighestInTheRoom BO5 w csie jest cięższe niż w lolu, ale finał BO3 to straszna lipa.

0

Finał BO3? Ale lipaaa.

0

@Inko XD Fajny skład teraz mają.

1

Klękać przed wielkim Rulerem!!
Bin jednak nie przewidział.

1

Knight giga solo bolo.

1

@takisobiektos Gwen free linia > Jinx :]

0

Niesamowite, że Jinx jest tak broken, że trade'ujesz ją za Annie + Wukong. Gdzie w enemy jest KANAVI i Knight.

2

No i zaczynamy 1:0 dla JDG

14

Czuje się okradziony, a oglądałem za darmo...

1

@MesQueUnClub96 Widać, że Kohel matmy uczył.

1

Jak coś to na "kopniaku" fame jest lool.

2

Nasi świętowali przed meczem? Bo nie wierzę, że na trzeźwo można tak grać.

2

Ty... my mamy mistrza i wyglądamy fatalnie, a Torre nawet nie wejdzie.

0

@BarcaKings965212 Przecież to właśnie przez obstawienie Busquets'a, wyglądamy twk słabo.

19

Wyobrażcie sobie, że ktoś czekał kilka lat by pojechać na Camp Nou i dostaje to XDDD.

7

@culer_5306751 Tu ci się lekko odkleiło.

1

Lewy gra o pietruszke i styki przypaliło.

4

@HighestInTheRoom Dobrze zagrał, bo z Awp mógłby to ugrać.

1

Sorloth hahah co on zrobił.

6

Niech nasi biorą przykład z Dembele. Mistrza mamy to zróbmy show dla tych co przyszli!!

2

Nie mogę z Dembele dziś XD. Na 200% poszedł jakiś zakład.

4

Mistrzostwo mamy to Dembele leci po akcję sezonu xdd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?