Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patrix211 Hahahahaha, ale wyciągnałeś artylerię.
Edit. Tobie odpisał :O. Rób zdjęcie, bo trzeba w ramkę oprawić, drugiej takiej okazji może nie być hahah.
1
@Comentateiro Kiepscy?
0
@takisobiektos I co? Jest milan w LM, no jest. A ty chciałeś trenera zwalniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@IronSanHybrid "Real jest w znacznie lepszej kondycji jako instytucja, więc już startują z lepszej pozycji, a Barcelona jest chora i jej uleczenie zajmie kilka lat, a nie jak niektórzy myślą - przyjdzie Xavi szaman i wszystko uzdrowi.
Imo przez 3 lata nie powąchamy ligi, bo z tyle potrwa naprawa klubu.
O konkurencji w Europie nawet nie wspominam." Ale czy skłamał? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedynie nie miał racji z tekstem o la lidze.
0
@Rust_Cohle Nunez to by chciał się przyglądać Mbappe.
0
@tristan87 3000 minut w sezonie, 15 bramek i kolejny kierunek BVB.
1
@Emhyr Gorszy odemnie XD, ale wstyd.
25
Tak się walczy z rasizmem ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szybki gryz bananka i lecimy dalej, cały Dani.
1
@HighestInTheRoom BO5 w csie jest cięższe niż w lolu, ale finał BO3 to straszna lipa.
0
Finał BO3? Ale lipaaa.
0
@Inko XD Fajny skład teraz mają.
1
Klękać przed wielkim Rulerem!!
Bin jednak nie przewidział.
1
Knight giga solo bolo.
1
@takisobiektos Gwen free linia > Jinx :]
0
Niesamowite, że Jinx jest tak broken, że trade'ujesz ją za Annie + Wukong. Gdzie w enemy jest KANAVI i Knight.
2
No i zaczynamy 1:0 dla JDG
14
Czuje się okradziony, a oglądałem za darmo...
1
@MesQueUnClub96 Widać, że Kohel matmy uczył.
1
Jak coś to na "kopniaku" fame jest lool.
2
Nasi świętowali przed meczem? Bo nie wierzę, że na trzeźwo można tak grać.
2
Ty... my mamy mistrza i wyglądamy fatalnie, a Torre nawet nie wejdzie.
0
@BarcaKings965212 Przecież to właśnie przez obstawienie Busquets'a, wyglądamy twk słabo.
19
Wyobrażcie sobie, że ktoś czekał kilka lat by pojechać na Camp Nou i dostaje to XDDD.
7
@culer_5306751 Tu ci się lekko odkleiło.
1
Lewy gra o pietruszke i styki przypaliło.
4
@HighestInTheRoom Dobrze zagrał, bo z Awp mógłby to ugrać.
1
Sorloth hahah co on zrobił.
6
Niech nasi biorą przykład z Dembele. Mistrza mamy to zróbmy show dla tych co przyszli!!
2
Nie mogę z Dembele dziś XD. Na 200% poszedł jakiś zakład.
4
Mistrzostwo mamy to Dembele leci po akcję sezonu xdd.