Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
O boże... hahah metr od bramki.
0
@AFA90 Ciekawe gdzie pójdzie w tym okienku.
0
@Medium B2 to stan umysłu. Ja jak sobie na topie oram flexy na silverków to niezłe dymy się dzieją.
0
@Encore Benzema > Nazario.
0
@Firestone Czemu dzisiejszy? Wcześniej nie robili komuś pod górkę?
0
@Zoker Niemożliwe. Tylko Barca albo Arabia.
0
@MesQueUnClub96 ? Jak styl się nie podobał drużynie XD
1
@FcPortoFan1999 Kanavi chyba pijany przyjechał na serię.
0
@Klejnot_Nilu "4 turnieje w czasach kiedy piłka nożna nie była nawet w połowie tak profesjonalna jak dziś>15 lat dominacji futbolu na najwyższym poziomie?" Tak jak napisałem wyżej - ciężko ocenić. Ronaldo ogółem pewnie byłby wyżej, ale zależy czy oceniamy karierę czy to jak ktoś grał w piłkę. Za kilka lat jak Mbappe wygra (albo nie wygra) np. 2 ligi mistrzów to osiągniecia Ronaldo będą "ch*ja" wartę, bo wygrał LM w 2017 po spalonym, a Mbappe musiał grać z Varem?
1
@Klejnot_Nilu To może teraz porównamy Mistrzostwa świata? Ogólnie ocenianie zawodników z tak róznych czasów jest ciężkie.
1
@PatrychoO
City powiadasz? No Hejka, skąd to zwątpienie.
1
@Sau_Ron Nobleman?
11
@Encore On mówi o królu Montielu, a nie o tym średniaku Antonym.
0
@PatrykBarca Jeszcze Fiorentina, a ta ma Nico Gonzaleza w ekipię.
1
@DonMatteo901 Poczekajmy na jego finał XD. Mundial spoko poprowadzony, ale to też człowiek. W Neapolu go raczej nie wielbią.
42
Nasz Kounde też kibicował kolegom z Sevilli.
0
@Medium Chyba w 40 minucie jak Romie się przestało chcieć grać w piłkę.
6
Ale Argentyńczycy jadą w piłce aktualnie. Teraz jeszcze Lautaro albo Julian. Szkoda Dybali, bo jedyny coś grał.
5
Wrócił do siebie i wróci także z PUCHAREM.
Nasz Rakitić, trzeba się cieszyć ze mu się powodzi.
0
VAMOSSSS SEVILLA. Pięknie chłopaki i wielki Bono!!!.
2
Jaki rozbieg hahaha, psycha siadła przed wielkim BONO!
2
Obrzydliwe. Kładą się całą dogrywkę i jeszcze mieli 3 szanse na koniec.
0
@Jackazz Mou na ławce i nie mogło skończyć się inaczej. W końcu "The Special Bus"
0
Pięknie Zalewski, ale zrób to w polu karnym :]
2
@ikar34 Przeczyta taki nagłówek i wy**bane. My nie możemy zawodników zarejestrować to Messi nawet jakby w zębach przyniósł 10mln to go nie zakontraktują.
0
@BorzyKrzys Może jeszcze za obrońcę byś chciał!!! Nie ma takiego grania.
0
@tomek8756 Pamiętam jak zawsze liczyłem, żeby rzucił wyzwanie Messiemu... kiedyś to było.
1
Zalewski, ale karnego to ty nie zrobisz. Nie żebym podpuszczał.
0
@FcPortoFan1999 Nie no, meczycho w ujj.
0
Akurat sedzia dziś na poziomie piłkarzy - LIPA