2

O boże... hahah metr od bramki.

0

@AFA90 Ciekawe gdzie pójdzie w tym okienku.

0

@Medium B2 to stan umysłu. Ja jak sobie na topie oram flexy na silverków to niezłe dymy się dzieją.

0

@Encore Benzema > Nazario.

0

@Firestone Czemu dzisiejszy? Wcześniej nie robili komuś pod górkę?

0

@Zoker Niemożliwe. Tylko Barca albo Arabia.

0

@MesQueUnClub96 ? Jak styl się nie podobał drużynie XD

1

@FcPortoFan1999 Kanavi chyba pijany przyjechał na serię.

0

@Klejnot_Nilu "4 turnieje w czasach kiedy piłka nożna nie była nawet w połowie tak profesjonalna jak dziś>15 lat dominacji futbolu na najwyższym poziomie?" Tak jak napisałem wyżej - ciężko ocenić. Ronaldo ogółem pewnie byłby wyżej, ale zależy czy oceniamy karierę czy to jak ktoś grał w piłkę. Za kilka lat jak Mbappe wygra (albo nie wygra) np. 2 ligi mistrzów to osiągniecia Ronaldo będą "ch*ja" wartę, bo wygrał LM w 2017 po spalonym, a Mbappe musiał grać z Varem?

1

@Klejnot_Nilu To może teraz porównamy Mistrzostwa świata? Ogólnie ocenianie zawodników z tak róznych czasów jest ciężkie.

1

@PatrychoO


City powiadasz? No Hejka, skąd to zwątpienie.

1

@Sau_Ron Nobleman?

11

@Encore On mówi o królu Montielu, a nie o tym średniaku Antonym.

0

@PatrykBarca Jeszcze Fiorentina, a ta ma Nico Gonzaleza w ekipię.

1

@DonMatteo901 Poczekajmy na jego finał XD. Mundial spoko poprowadzony, ale to też człowiek. W Neapolu go raczej nie wielbią.

42


Nasz Kounde też kibicował kolegom z Sevilli.

0

@Medium Chyba w 40 minucie jak Romie się przestało chcieć grać w piłkę.

6

Ale Argentyńczycy jadą w piłce aktualnie. Teraz jeszcze Lautaro albo Julian. Szkoda Dybali, bo jedyny coś grał.

5

Wrócił do siebie i wróci także z PUCHAREM.
Nasz Rakitić, trzeba się cieszyć ze mu się powodzi.

0

VAMOSSSS SEVILLA. Pięknie chłopaki i wielki Bono!!!.

2

Jaki rozbieg hahaha, psycha siadła przed wielkim BONO!

2

Obrzydliwe. Kładą się całą dogrywkę i jeszcze mieli 3 szanse na koniec.

0

@Jackazz Mou na ławce i nie mogło skończyć się inaczej. W końcu "The Special Bus"

0

Pięknie Zalewski, ale zrób to w polu karnym :]

2

@ikar34 Przeczyta taki nagłówek i wy**bane. My nie możemy zawodników zarejestrować to Messi nawet jakby w zębach przyniósł 10mln to go nie zakontraktują.

0

@BorzyKrzys Może jeszcze za obrońcę byś chciał!!! Nie ma takiego grania.

0

@tomek8756 Pamiętam jak zawsze liczyłem, żeby rzucił wyzwanie Messiemu... kiedyś to było.

1

Zalewski, ale karnego to ty nie zrobisz. Nie żebym podpuszczał.

0

@FcPortoFan1999 Nie no, meczycho w ujj.

0

Akurat sedzia dziś na poziomie piłkarzy - LIPA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?