Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
"Brak minuty ciszy dla zmarłych kobiet nazywasz "obrzydliwym zachowaniem".
Jednak nie ma nic obrzydliwszego, niż wykorzystanie tej tragedii na wyśmianie Konfederacji".
Trochę przerobiłem mój opis na profilu w nawiązaniu do gorących, wydaje mi się, że trafnie.
2
@HighestInTheRoom O ku**a hahahaha.
Pan rajdowiec.
0
@BorzyKrzys *Rozbił Range rovera*. Nie byłbym pewny czy nikt za niego nie umrze.
Za niego nie, ale za jego głupotę - tak.
1
@FcPortoFan1999 Ja jak pierwszy raz zobaczylem info to myślałem, że on właśnie robi wielki powrót do "domu", bo rnG - edG. Lecz po chwili się zorientowałem, że on EDG to nie ta ekipa.
Jednak do RNG nie miał jak przyjść, bo tam grał Gala, a teraz jak odszedł to razem z Ming'iem. Tak to Wei, Uzi, Ming i dobrany lepszy mid/top (najlepiej oba) to można by coś szukać. A tak jak nie dość, że mid/top lipa to w dodatku odszedł Ming. EDG aktualnie ma lepsza ekipę, więc nie dziwne, że się zgodził. Sprawa podobna do Messiego.
1
UZIII właśnie gra serię, wszystkich na twitcha zapraszam @FcPortoFan1999
1
@Mario96w bleach.wbijam PL
2
Ale ten czas zapi...
Jeszcze 25 dni i król wraca.
0
@Kamiloza91 O Messim źle, o Mbappe źle.
Po 2 dniach o Neymarze też by było źle.
Czego ty byś chciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
https://x.com/xOluwaseyi/status/1631951886382166017
Taki zobaczyłem komentarz i się roześmiałem:
"Trzeba chyba szukac drugiego araujo bo pilnowanie mbappe i viniego to nie lada sztuka bedzie".
Ktoś tu chyba nie wie, że Leeds spadło z ligi więc za grosze można ściągnąc tego kota ^^
Jak wiemy raz już go wyjaśnił :P
1
@Chaoss Chyba Waltera Juniora.
0
@macio_944 BVB - Bundesliga.
1
@FcPortoFan1999 Właśnie widziałem powtórkę. T1 przegrywa na GenG (znowu), coś ten super team nie dowozi, na HLE też nie zagrali wybitnie (chociaż Ksante od fakera w game 2 - kozak).
0
@FcPortoFan1999 Ty, ale w sensie już wiesz, że ona się może zamieniać w miniony?
1
@FcPortoFan1999 Ta w 13.10, na potwory w jg. I 20%ap na r'ce.
2
@Encore No ja liczyłem na Inter po zostawieniu serducha przy skromnym 1:0 lub na pogrom od City. Dogrywka by była ideolo, bo tak to trochę mi szkoda Interu.
Jednak nie zniósłbym kolejnej szydery z Pepa, a Lautaro to silny chłopak w dodatku MŚ zgarnął.
12
@Encore W końcu Pep miał szczęście po swojej stronie, bo gdyby wygrał Inter to nikt raczej by nie pisał, że wygrała gorsza drużyna.
1
@Encore Niby tak, ale wiesz o co chodzi.
Powrót Messiego i wielkie pożegnanie na koniec...
no lepszej historii by się już nie dało wymyślić.
Wiadomo, Messi na zawsze będzie legendą i nikomu już nie jest nic winien.
5
Jak ktoś kibicuję Messiemu i Pepowi to można powiedzieć, że w końcu "szczęście" im dopisało.
Wiadomo Argentyna grała lepiej w finale, ale jednak ten strzał obroniony przez Emiliano w ostatnich sekundach. Dziś natomiast Inter nie był gorszy i też dopisało szczęście...
Powiem tak, jakby Messi jeszcze wrócił do Barcy to by było ku**a za pięknie.
10
Pep wygrał więc fajnie, ale dogryweczke bym obejrzał, bo tak to nudy.
1
@Medium Oho, powoli wchodzisz do high elo.
1
@FcPortoFan1999 ale broken pierwsze rotacje.
T1- Aph, Milio, K'sante. HLE - Zeri, Yuumi, Gragas.
Imo oddanie Yuumi+Zeri to troll, teraz jeszcze dostala FB.
1
@FcPortoFan1999 Ja stawiam DK lub GenG.
1
@Gaz Ta i jeszcze Haalanda możemy sprowadzić :]
1
@FcPortoFan1999 Ta widziałem miałem to wysyłać, ale nie było mnie w domu. Leave is Leaving.
6
@PatrychoO Nie pasuję? To wybuduj sobie dom.
1
@Rust_Cohle Zaopiekujcie się tam nim.
1
@Luciano99 To podchodzi po rasizm i moderacja usunęła. Podobno sam Vinicius pisał z prośbą do redakcji.
0
@escarabajo Messi raczej w wywiadzie odpowiedział na to pytanie :)
37
Szczerze trochę spłynęło to wszystko po mnie, bo raczej można było się spodziewać jak to się skończy. Lecz jak wieczorem natrafiłem na takie filmiki to aż mi się smutno zrobił... ahhh ;(
0
@HighestInTheRoom No nie ma za dużo lig.
PL, LL, Serie A, L1, Bundes, Portugalska, "Belgijska", Eredivisie, Szkocka (?).