Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 Za lekko się poczułem i błąd się wkradł, dziękuje za poprawę. Chociaż twoim tokiem rozumowania powinienem poczuć się zaatakowany :D
Jeżeli wybicie piłki do boku to błąd, to dużo bramkarzy go popełnia. Po to jest obrona, by wybic piłkę. Mógł się zachować lepiej? Zawsze się można zachować lepiej :D
3
@Emhyr Nie ma sensu, on cie nie zrozumie. Napisałbym jeszcze, że zawodnik nie zdarzył z asekuracją, ale po tym by się chyba zagotował.
1
@Medium Już tyskie otwierał na świętowanie, a tu lipa.
0
@MrPGG A Rashford pali sobie szluga z jego dwoma psami i nie ma uja na jego chatę.
1
@Firestone Ten pierwszy strzał tragedia.
4
@norbi77 Gdzie napisałeś o jego błędzie?
Ja tu widzę szukanie grupy osób, które lubią Martineza.
Ty masz konto od 2014... niesamowite.
"czyli jak ostatnio wybronił groźną sytuację i pojawiła się tutaj lawina komentarzy z zachwytami i spuszczaniem się nad jego "świetnością", to było spoko?" Nie no, przecież ludzie nie kibicują zespołom i zawodnikom. Tylko kibicują, by popełnili błąd - zrozumiałe to jest.
Jak Messi nie trafił w 2012 karnego to mi nie było przykro. Odrazu BAM! Na naszą klase pisać post.
0
@Emhyr Jak ktoś go nie lubi to ok, ale dziwienie się, że ktoś nie napisał o jego interwencji to już śmieszne. Nie wyobrażam sobie, by po nie strzelonym karnym w finale (przez Leo) wejść na stronę i napisać "no zepsuł to ajajaj, jednak Ronaldo lepszy".
Też Martinez jest najłatwiejszym targetem :D
7
@Emhyr
Dalej boli :D nienawiść przysłania racjonalne myślenie.
3
@norbi77 Spoko, następnym razem napisze, żeby wielki Norbi77 nie był zły.
0
@Rust_Cohle Bez przesady. Wtedy grali z poteżnym Newcastle i ManU, na te miernoty dadzą radę.
2
Łatwo teraz napisać, ale były jakieś plotki o Alvarezie i co? I nic. Brakuje nam takiego młodego talentu, który mógłby wchodzić do drużyny. Wzieliśmy Torre, ale on nawet nie gra. Zawsze wielkie kluby patrzą na młode "gwiazdy", ale ostatnio my tylko patrzymy i jesteśmy zainteresowani. Potem taki wchodzi do zespołu i kosi równo.
6
I ja wtedy mówie do tego Alemanego, kupuj Alvareza... no i nie kupił.
1
@takisobiektos Ty chyba masz rozdarce serca.
Z jednej strony Real z LM, a z drugiej Messi bez ZP. Ciężki wybór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@koziar Spoko, ale dla mnie to i tak jak z piłką nożna. Musisz mieć dobrego bramkarza by zdobywać trofea, ale jednak wygrywa ten kto strzeli więcej goli :D
0
@koziar Po "Dziadzia" można było wyłapać ironie, ale luz wybaczam.
Napisałem głupoty... mea qulpa.
Najlepsi supporci wygrywają trofea... tymczasem Keria na DRX...
0
@takisobiektos Cichoo
0
Przydałby się jakiś grajek na "już" z La Masii.
Fati po kontuzjach słabo, a Yamal ma 15 lat.
2
Młody jedną dobrą piłe dal, a ten o luzie już gada... nie no.
3
On jest lewonożny... no to będzię ciężko, do wyboru ma lewą Messiego, Raphini albo Demira.
3
W sumie spoko, ale czego my się spodziewamy po 15-to latku.
3
@gumaz Rust Cohel? A kto to jest? Chodzi o tego z serialu?
3
@Firestone Już widzę jak tym frajerem zostajemy my XDD
0
@mekston Szkoda tylko, że z jednego zrobili boga, a z drugiego totalnego słabiaka. Imo BCS lepszy.
0
@koziar Przepraszam panie mistrzu.
@Encore Aramy są dla giga szefów.
5
Widzieli co geniusz wymyślił?
Mówią "Tonący brzytwy się chwyta" i w tym wypadku chyba pasuję. Dziadzia nie potrafił carrować gierek, więc się zeswapował na supp'a. W końcu mniejsza presja, a źle kliknąć shield'a chyba się nie da.
@FcPortoFan1999 @takisobiektos @WisniaKala
1
@Tollusiek Boli, że Wielki Ousmanek ma do**bane nogi, a ty kije od golfa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Rust_Cohle
1. 2 / -2,5
2. 1 / +2,5
3. 1 / +2,5
4. X / -2,5
5. 2 / +2,5
6. 2 / +2,5
7. 1 / +2,5
8. 2 / +2,5
9. 1 / -2,5
10. 1 / +2,5
Lester, Spurs? Już nawet poprawnie nazw klubów nie piszesz... obniżyłeś loty.
I ten "Obrażony" w excelu XDDDDDD
4
@Rust_Cohle Kogoś ego zabolało, że @MesQueUnClub96 sobie dobrze radzi na LR, a by o tobie nie zapomnieli to musić go zaczepiać, factos.
1
@TheNekro94 Nie rozumiem po co to zmieniali, ale tyle dobrze, że już chociaż działa.
@MesQueUnClub96 Nie możesz wycelować to ty do toalety i ci @Rust_Cohle musi pomagać.
0
W końcu pasek menu się chowa po kliknięciu "X", nie powiem... zaimponowaliście mi.