1

@norbi77 Za lekko się poczułem i błąd się wkradł, dziękuje za poprawę. Chociaż twoim tokiem rozumowania powinienem poczuć się zaatakowany :D
Jeżeli wybicie piłki do boku to błąd, to dużo bramkarzy go popełnia. Po to jest obrona, by wybic piłkę. Mógł się zachować lepiej? Zawsze się można zachować lepiej :D

3

@Emhyr Nie ma sensu, on cie nie zrozumie. Napisałbym jeszcze, że zawodnik nie zdarzył z asekuracją, ale po tym by się chyba zagotował.

1

@Medium Już tyskie otwierał na świętowanie, a tu lipa.

0

@MrPGG A Rashford pali sobie szluga z jego dwoma psami i nie ma uja na jego chatę.

1

@Firestone Ten pierwszy strzał tragedia.

4

@norbi77 Gdzie napisałeś o jego błędzie?
Ja tu widzę szukanie grupy osób, które lubią Martineza.
Ty masz konto od 2014... niesamowite.
"czyli jak ostatnio wybronił groźną sytuację i pojawiła się tutaj lawina komentarzy z zachwytami i spuszczaniem się nad jego "świetnością", to było spoko?" Nie no, przecież ludzie nie kibicują zespołom i zawodnikom. Tylko kibicują, by popełnili błąd - zrozumiałe to jest.
Jak Messi nie trafił w 2012 karnego to mi nie było przykro. Odrazu BAM! Na naszą klase pisać post.

0

@Emhyr Jak ktoś go nie lubi to ok, ale dziwienie się, że ktoś nie napisał o jego interwencji to już śmieszne. Nie wyobrażam sobie, by po nie strzelonym karnym w finale (przez Leo) wejść na stronę i napisać "no zepsuł to ajajaj, jednak Ronaldo lepszy".
Też Martinez jest najłatwiejszym targetem :D

7

@Emhyr


Dalej boli :D nienawiść przysłania racjonalne myślenie.

3

@norbi77 Spoko, następnym razem napisze, żeby wielki Norbi77 nie był zły.

0

@Rust_Cohle Bez przesady. Wtedy grali z poteżnym Newcastle i ManU, na te miernoty dadzą radę.

2

Łatwo teraz napisać, ale były jakieś plotki o Alvarezie i co? I nic. Brakuje nam takiego młodego talentu, który mógłby wchodzić do drużyny. Wzieliśmy Torre, ale on nawet nie gra. Zawsze wielkie kluby patrzą na młode "gwiazdy", ale ostatnio my tylko patrzymy i jesteśmy zainteresowani. Potem taki wchodzi do zespołu i kosi równo.

6

I ja wtedy mówie do tego Alemanego, kupuj Alvareza... no i nie kupił.

1

@takisobiektos Ty chyba masz rozdarce serca.
Z jednej strony Real z LM, a z drugiej Messi bez ZP. Ciężki wybór ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@koziar Spoko, ale dla mnie to i tak jak z piłką nożna. Musisz mieć dobrego bramkarza by zdobywać trofea, ale jednak wygrywa ten kto strzeli więcej goli :D

0

@koziar Po "Dziadzia" można było wyłapać ironie, ale luz wybaczam.
Napisałem głupoty... mea qulpa.
Najlepsi supporci wygrywają trofea... tymczasem Keria na DRX...

0

0

Przydałby się jakiś grajek na "już" z La Masii.
Fati po kontuzjach słabo, a Yamal ma 15 lat.

2

Młody jedną dobrą piłe dal, a ten o luzie już gada... nie no.

3

On jest lewonożny... no to będzię ciężko, do wyboru ma lewą Messiego, Raphini albo Demira.

3

W sumie spoko, ale czego my się spodziewamy po 15-to latku.

3

@gumaz Rust Cohel? A kto to jest? Chodzi o tego z serialu?

3

@Firestone Już widzę jak tym frajerem zostajemy my XDD

0

@mekston Szkoda tylko, że z jednego zrobili boga, a z drugiego totalnego słabiaka. Imo BCS lepszy.

0

@koziar Przepraszam panie mistrzu.
@Encore Aramy są dla giga szefów.

5


Widzieli co geniusz wymyślił?
Mówią "Tonący brzytwy się chwyta" i w tym wypadku chyba pasuję. Dziadzia nie potrafił carrować gierek, więc się zeswapował na supp'a. W końcu mniejsza presja, a źle kliknąć shield'a chyba się nie da.
@FcPortoFan1999 @takisobiektos @WisniaKala

1

@Tollusiek Boli, że Wielki Ousmanek ma do**bane nogi, a ty kije od golfa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Rust_Cohle
1. 2 / -2,5
2. 1 / +2,5
3. 1 / +2,5
4. X / -2,5
5. 2 / +2,5
6. 2 / +2,5
7. 1 / +2,5
8. 2 / +2,5
9. 1 / -2,5
10. 1 / +2,5
Lester, Spurs? Już nawet poprawnie nazw klubów nie piszesz... obniżyłeś loty.
I ten "Obrażony" w excelu XDDDDDD

4

@Rust_Cohle Kogoś ego zabolało, że @MesQueUnClub96 sobie dobrze radzi na LR, a by o tobie nie zapomnieli to musić go zaczepiać, factos.

1

@TheNekro94 Nie rozumiem po co to zmieniali, ale tyle dobrze, że już chociaż działa.
@MesQueUnClub96 Nie możesz wycelować to ty do toalety i ci @Rust_Cohle musi pomagać.

0

W końcu pasek menu się chowa po kliknięciu "X", nie powiem... zaimponowaliście mi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?