2

@Rust_Cohle To współczuje, najgorzej robić coś czego się nie lubi.

19

@Rust_Cohle Pisanie głupot na La rambli.

1

Śmieszne to jest jak oglądasz Lens i Openda gra lepiej niż Ferran czy Ansu. Tylko dlatego, że jest szybki i potrafi trafić w bramkę. Barcelona 2023...ahh

1

Pokazujesz w prawo to tam się rzuć... nie rozumiem tego

0

Chłopy pickują NILAH! I robią ACE w 23 minucie...
Ja myślałem, że SK to mocne goście.

0

Markoon... Ale dive haha. Już drugi throw z kolei.

1

@FcPortoFan1999 @takisobiektos Wy też uważacie, że Nilah jest srednia. Ani nie silna, ani nie ciekawa do gry. Nawet nie ma jak ją "wrócić" do gierki.

0

@Kuba_1 Śmieszniej by było jakby nie krzyczeli. To by wyglądało jakby się obrazili xdd.

2

@barcadreed Mam już wyciągać tekst o kaczce, z notatnika? Czy to jeszcze nie ta pora ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Czerwona dla Lens o kurczę. xdd POPSUJE WIDOWISKO HAHAHAH. Zwrócił honor, chociaż tyle.

1

@takisobiektos O Fnatic pisze, bo sobie obejrzałem skrót po tym co pisaliście.

0

@FcPortoFan1999 No chyba 2 aa, ale ładnie ich zaorali.

0

Aż tak close nie było na tym backdoorze.
Oby Zeri dostała jakiegoś nerfa przed MSI, bo nie da się tego oglądać.

0

@FcPortoFan1999 Szkoda, że EDG nie weszło do finałów. Btw. Ty oglądałeś na oficjalnym kanale LPL? Bo ja nie wiem czy wcześniej oglądałem bez dzwięku, ale ta baba na casterce...

1

Ruler goat, a Bin myślał chyba, że Fiora ma Powerspike'a w 50 minucie. WP JDG.

1

@Kessie 1. 2 / +2,5
2. 1 / +2,5
3. X / -2,5
4. 2 / -2,5
5. 1 / +2,5
6. 2 / -2,5
7. 1 / +2,5
8. 1 / +2,5
9. 1 / +2,5
10. 2 / -2,5

3

@Medium Może go właśnie szlug wołał i tak naprawdę nic mu nie było.

24

@GrzegorzMadrid Ale boli wielki Messi.

0

Wam też się "Menu" rozwija na całą stronę? Czy coś u mnie się zbugowało?

7

@PiotrR O to Sevilla się nie podniesie. Chyba, że wykupią Roberto, Btw:
- Piłkarze ManU strzelili 4 bramki
- Aha, czyli jest 4:0?
- Nie, jest 2:2 XDD

1

@El Madridista. @DonCarletto Jak dobrze, że w 80 minucie nie wszedł i nie napisał czegoś w stylu "mówiłem", "Tak jak typowałem". On tu na kozaku, a tu 2:2, ale by była beka, a chłopa by chyba zamurowało haha.

1

Co zrobiło ManU XDDD

1

@FcPortoFan1999 Ja kibicuję, ale mnie po prostu śmieszy jak ludzie sezon w sezon tylko czekają, aż Polski zespół odpadnie z pucharów. Tak to chyba tylko w polsce.

2

9INE, Lech, Jankos. Każdy kibicuje, ale i tak liczy aż się potknie noga i od razu od najgorszych... TFU.

0

Jak najszybciej wysłać Bednarka do Turcji na przeszczep, Marcowi pomogło.

1

@arasz1819 Szkoda, bo po straconej bramce ładnie grali. Potem trochę siadli, a też obydwa gole po własnych błędach.

0

Bednarek na note i lipa....

2

Velde!!! Ale dał petarde.

1

Trzeba było zwolić i pozowlić mu wpaść w nogi...
Już nie mówiąc, że najlepiej byłoby oddać strzał.

0

@SteuerFreiMoney Rzućic rzuciłeś, ale dziury na bani pozostały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?