3

@AFA90 -Nie tak gorąco?
-Kiedy on się obudził tego ranka, był biały!

0

13

Spokojnie, w rewanżu Chelsea zrobi 2:2, a potem i tak przegrają po wylewie :P

0

@Keson Enzo akurat dla mnie kozak, ale to jego pierwszy sezon w klasowej piłce.
Cucu w Brigton nie chodził tak źle, ale to tez inaczej jak grasz w średniaku, a inaczej jak w klubie z topu.

0

Chelsea ma kilku klasowych piłkarzy, ale ma też takiego Kukureje... jaki ten chłop jest słaby.

2

Fernando Torres gdyby w 2012 grał z Realem, to po minieciu bramkarza upadłby na twarz, wybijając piłkę głową za linie boczną.

4

@MesQueUnClub96 No z naszym napadziorem co nie domaga to racja.

0

@Rust_Cohle OK, stawiam 2 złote, ale jak nie siądzie to oddajesz.

0

Frank trenuje Chelsea XD jak ja to przegapiłem.

1

@Deviler To był mój wymarzony gracz jak grał w City. Teraz bym go nie chciał.

1

@takisobiektos Złoty Hadesik, no no. Kapsułki będą otwierane.
Btw. W końcu Kylar będzie mógł zrobić big d*ck Kylar na kałaszku.

0

@mrboom Kogo on obchodzi, trzeba się cieszyć.

0

ANUBIS ZDECYOWAŁ, 9INE NA MAJORA!!!
16-11 dla 9ine, Brawo chłopaki!!!

0

@Batys Szczęśliwi komentarzy nie liczą, rozchmurz się kolego.

0

Pierwsza pistolka dla 9INE, nie wierzę.

0

Jazda po 4 pistoletówki przegrane i 2:0 xD

1

@ranger3120 Jak narazie oprócz pistoli to ładnie idzie. Kylar jak tak będzie grał to nie ma się o co martwić.

2

9ine właśnie rozpoczeło BO3 na Vitality.
Mapy: Vertigo-Anubis-Nuke.

1

Ale lipny ten Bayern.

2

BERNARDOOOO i mamy 2:0, jazdinggg.

0

Co tu się właśnie staneło?

0

@AmigoBlancos Nie tylko po Piszczku jechał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

@Kinginiesta @MesQueUnClub_87 Przecież to troll. Był tu kiedyś taki z Andrew tatem na profilowym co podobnie pisał, ale dostał bana chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie żebym coś sugerował.

3

@kosmos91 Xddd Przecież tu Grealish wpada w Sommera.

1

Rodri co dał... japiernicze. Mistrz.

0

Pedriala by strzelił.

0

Ale Flakked wywozi... jest i pentakill od Zeri.

0

@supraomnes1 Jak czytam komentarze to wygląda jakby Barca walczyła o wszystkie trofea, a potem wypada Dembele i gra wygląda jak wygląda.

2

MAMY TOO 19:15, ale jechanka w dogrywce.

0

Ale throw od BIG, mamy 15:15 na Mirage. Jak dobrze, że Mynio wygrał tego Duela.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?