Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AFA90 -Nie tak gorąco?
-Kiedy on się obudził tego ranka, był biały!
0
@MesQueUnClub96 REL.
13
Spokojnie, w rewanżu Chelsea zrobi 2:2, a potem i tak przegrają po wylewie :P
0
@Keson Enzo akurat dla mnie kozak, ale to jego pierwszy sezon w klasowej piłce.
Cucu w Brigton nie chodził tak źle, ale to tez inaczej jak grasz w średniaku, a inaczej jak w klubie z topu.
0
Chelsea ma kilku klasowych piłkarzy, ale ma też takiego Kukureje... jaki ten chłop jest słaby.
2
Fernando Torres gdyby w 2012 grał z Realem, to po minieciu bramkarza upadłby na twarz, wybijając piłkę głową za linie boczną.
4
@MesQueUnClub96 No z naszym napadziorem co nie domaga to racja.
0
@Rust_Cohle OK, stawiam 2 złote, ale jak nie siądzie to oddajesz.
0
Frank trenuje Chelsea XD jak ja to przegapiłem.
1
@Deviler To był mój wymarzony gracz jak grał w City. Teraz bym go nie chciał.
1
@takisobiektos Złoty Hadesik, no no. Kapsułki będą otwierane.
Btw. W końcu Kylar będzie mógł zrobić big d*ck Kylar na kałaszku.
0
@mrboom Kogo on obchodzi, trzeba się cieszyć.
0
ANUBIS ZDECYOWAŁ, 9INE NA MAJORA!!!
16-11 dla 9ine, Brawo chłopaki!!!
0
@Batys Szczęśliwi komentarzy nie liczą, rozchmurz się kolego.
0
Pierwsza pistolka dla 9INE, nie wierzę.
0
Jazda po 4 pistoletówki przegrane i 2:0 xD
1
@ranger3120 Jak narazie oprócz pistoli to ładnie idzie. Kylar jak tak będzie grał to nie ma się o co martwić.
2
9ine właśnie rozpoczeło BO3 na Vitality.
Mapy: Vertigo-Anubis-Nuke.
1
Ale lipny ten Bayern.
2
BERNARDOOOO i mamy 2:0, jazdinggg.
0
Co tu się właśnie staneło?
0
@AmigoBlancos Nie tylko po Piszczku jechał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
@Kinginiesta @MesQueUnClub_87 Przecież to troll. Był tu kiedyś taki z Andrew tatem na profilowym co podobnie pisał, ale dostał bana chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie żebym coś sugerował.
3
@kosmos91 Xddd Przecież tu Grealish wpada w Sommera.
1
Rodri co dał... japiernicze. Mistrz.
0
Pedriala by strzelił.
0
Ale Flakked wywozi... jest i pentakill od Zeri.
0
@supraomnes1 Jak czytam komentarze to wygląda jakby Barca walczyła o wszystkie trofea, a potem wypada Dembele i gra wygląda jak wygląda.
2
MAMY TOO 19:15, ale jechanka w dogrywce.
0
Ale throw od BIG, mamy 15:15 na Mirage. Jak dobrze, że Mynio wygrał tego Duela.