Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@norbi77 Nawet po 20 razie nie mogę przestać oglądać. Ten dzwięk puszki... ciekawe jak wyglądała ta puszka po zajsciu.
6
@DonMatteo901 Kreseczka z diabłem zadziałała.
1
@Lionel_Messi10 Szkoda, że Moder się wysypał, bo fajnie by go było tam zobaczyć.
0
@Cotutajsiedzieje Snap w 2023, a spinnera sobie kupiłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@agaFCB Nie no tu już odleciałaś. Laska może być 10/10, ale jak jest za Ronaldo, no to sory.
0
Trochę problemy ma G2, a to "jedynie" PSG.
0
@FcPortoFan1999 Ciekawe jak będzie na lepsze teamy.
1
@takisobiektos Ja oglądam u Nervy na chillku.
1
Lekki zdziwienie jest, bo 2:1. Następny mecz G2-PSG.
1
Co się odwala XDDD. Rka Yasuo i beczka... no i elo.
0
Co się stało? XD no i szybkie 2:0.
1
Ale Ameryczka poddymiła... Yasuo od Gori'ego.
1
@FcPortoFan1999 I kolejny gigantyczny diff od Elk'a.
0
@Rust_Cohle Jedyne co mi może wywalić to brzuch.
@Rewolucja123 lol
0
Zimny napój i jedzenie - jest. Ciekawa BO3 na MSi - jest. I zasiadamy do oglądania.
6
@Encore A jest on Argentyńczykiem? Nie?
To co d*pe zawracasz :]
1
@escarabajo Dla mnie Mbappe lepszy, bo wszechstronniejszy, ale mają jeszcze dużo grania przed sobą. Oczywiście jak żadnemu nie odwali czy złapie kontuzję.
1
@FcPortoFan1999 Zawsze może wskoczyć z formą, ale że taka marka jak TSM tak "flipuje" to dziwne.
1
@PatrychoO Wygląda jak czwórka... czy to ma pokazywać stan LaLigi w top 5 ligach?
1
@FcPortoFan1999 Trzeba trzymać kciuki za GG, bo podobno w NA robi się krucho.
3
Kilkuletnie problemy Barcy na róznych płaszyczyznach, a winni Busquets, Alba i Roberto :D
0
Ale jechanka na bocie, ale to było raczej oczywiste.
23
@macio_944 No i mamy pierwszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wytrzymał presji.
0
Real 2:0 w plecy hahah. No i wieczór piękniejszy.
0
A mógł zagrać do Dembiego.
0
Z Dembele w końcu mamy szanse na akcje przy linii końcowej.
1
Król Alba z bramką!!!!
1
Lewy... obrzydliwe. Stoi Araujo a ten nic.
1
@Gaz De jong też po kontuzji zmarnował setkę?
0
U nas naprawdę jest źle jak niektórzy chcą, by grał 15-sto latek.