0

@pt9 @Ojciec5tkidzieci
pt9 przypomniales mi, ze mam jeszcze do obejrzenia The Shield - jestem na poczatku drugiego sezonu.
Walton Goggins - fenomenalna rola transwestytyw w Sons of Anarchy.

11

Bardzo mile 6 sekund.


@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc

3

@Ojciec5tkidzieci W sumie ci z mojej listy sa znani, ale moze nie scisly top popularnosci.
John Turturro, Steve Buscemi, William H Macy, Spike Lee, Rutger Hauer,

0

@Encore wczoraj po meczu dosc glosno mu gratulowal.

0

@Yosemite rewelacja.

1

@Yosemite bardzo doby.

0

@BorzyKrzys Mallrats. Dla mnie klasyk, chociaz gorszy od Sprzedawcow i W pogoni Za Amy.

0

0

@Darkfin @paw a faktycznei Embape taki troche wkurzajacy jest, ludzi chce na ulicy zabijac.

0

@JimMorrisonFCB no on tez byl dziwny.

2

@Nazio87 tak - kakao, dzemik, buleczki i wodeczka.

2

@pawelke3n teraz nie mam wielu, ktorzy mnie irytuja, ale kiedys to Inzaghi, Philip Lahm, Carvalho, John Terry no i pewnie kilku innych by sie znalazlo.

1

Novak Rykowisko Djokovic


0

@daniel32778 niezle sie tez zagotowala.

0

@JimMorrisonFCB teraz Nowak musi lepiej zagrac, bo w zeszlym roku w finale, to byl jego fatalny mecz.

0

Niestety nie widzialem ostatniego seta Diego z Rafa. Nadal chyba sie troszke wkurzyl, ze mu Schwartzman serie przerwe i ladnie pojechal w czwartym.

0

@JimMorrisonFCB dokladnie

1

szkoda - tiebreaka by sie obejrzalo, nie mowiac o piatym secie

1

@PatrychoO juz raz babke by zabil

8

U Wlocha wszystko jest - klasa swiatowa i okregowka

0

Wez mi tego Wlocha

0

@Omoziu Nadalowi pieknie w US zagrywal. tu gorzej

0

@Encore cisnienie czuje juz

0

@JimMorrisonFCB tak jest

4

brutalny wloski forehand

5

No nie 40 zero przy wlasnym serwisie i nie zamyka tego.
uff

0

Ane Ivanovic lubiliscie?

1

Vamos Diego .

0

@tomek8756 Jest Zoltek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?