0

@Encore ten wolej szczegolnie Cie pewnie boli.

13

Piekna akcja.


1

@PatrychoO Montevideo City Torque vs Montevideo Wanderers.

1

@budel17 chlopy sie trzymaja.

8

@Cadafaz po wygraniu pierwszego

0

@tomek8756 a co oglnie ze szczepieniem Hiszpanow na ostatnia minute, to fake news byl?

1

@PatrychoO Beam me up, Scotty

2

Final RG zapowiada sie bardzo ciekawie.
Mega ciezaka noc dla Rafy, czlowiek, ktory nie tracil praktycznie setow w tym turnieju ,dzis odpada w polfinale.

0

Ten moment musial w koncu nastac (chociaz nie, wcale nie musial, ale nastal).
Statystkyki w pewnym momencie zaczely bardzo niekorzystnie dla Rafy wyglac, a mowa ciala Novaka byla coraz pewniejsza.

1

@Yosemite @Encore nie bijta chlopaki, ale ja nigdy nie kibicowalem ani Nadalowi, ani FedExowi, ani Novakovi, chociaz na poczatku jego kariery dosyc go lubilem
Takze nawet nie wiedzialem za kim dzis byc.
Nie zmnienia to faku, ze cala wielka trojce oglada sie fenomenalnie

ALe pamietajcie Madryt 2007 i moj ulubiony zawodnik Nalbandian mieli cale trojke pokonujac w finale Federera.
No coz, umiejetnosci mial, ale zabraklo jednak by grac w ich lidze dluzej.

2

Przed meczem pisalem, ale skrina zgubilem, ze bedzie wynik dla Nole
3-6, 6-3, 7-6, 6-2.
Tak bylo.

2

Trzeci set tych panow trwal mniej wiecej tyle, ile mecz rozpoczynajacy Euro.

0

Czy to jest ten moment

0

Ale mu topspina zapodal

1

@PatrychoO chyba zostaja.

0

@mekston ale blad Rafy

0

co tam sie dzieje...

0

@Encore ciekawa ta grafika.

0

Poczytal Nadal teraz Serba

1

Dziwne bledy Nadalskiego.

30

Niedlugo wylezą z jaskiń - tenisowi spamerzy.

1

@SaulGoodman Ubbe - son of Ragnar.
Ragnarsson?

0

Björn Ironside czy Ivar the Boneless?

1

Tego dnia, dawno temu Polska baty.


52

To nie trener na te czasy. Jego higiena osobista nie nadaje sie na okres postpandemiczny.

2

Fajna plytka mi sie przypomniala na wieczor. Ozric Tentacles - "Swirly Termination"
Lekko, latwo, przyjemnie, ale nie banalnie - space rock bez wycia wokalu.
Muzyka taka jak okladka.

https://img.discogs.com/b-KlxJBtgQ-0Z6zs4LeWoPGI--A=/fit-in/300x300/filters:strip_icc():format(jpeg):mode_rgb():quality(40)/discogs-images/R-1258399-1204344161.jpeg.jpg


7

@JimMorrisonFCB CAN vs USA i FIN vs SWE, RUS vs USA a nie to hokej.

5

@kryhaa ARG BRA na pewno w topie, ale HOL vs GER zawsze fajna (czytaj nampieta) atmosfere mialy

1

Ktos oglada?
Przyjaźń i zarazem rywalizacja w głębinach oceanu wiąże na całe życie dwóch mężczyzn - mistrzów nurkowania głębinowego. Pełen pasji obiekt kultu spod ręki Luca Bessona. Plus Jean-Marc Barr i Jean Reno: Wielki błękit / Le Grand Bleu (1988) - CZ 23:40 Polsat (z napisami)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?