0

@JimMorrisonFCB pewnie chce ...a wlasnie Stopa o tym gada..

1

z 0-40 do 40-40, potem podwojny blad serwisowy. Szkoda!

1

@JimMorrisonFCB pieknie, pieknie to wygladalo

0

Kurde po (re-brejka) brejka idzie.

1

@takisobiektos jak Szpakowski caly czas to powtarzaja.

1

Ile jeszcze razy wspomna o tym, ze Schwarztmann jest bardzo niski.

1

Brawa Rafa za te oklaski po lobie.

1

0

Jesli Rafa wygra gladko w trzech, to sie pewnie zapyta - ej Diego potrenujemy jeszcze z godzinke, mialbys czas?

0

@mekston pamietasz ile wczoraj w pojedynku RUS GRE bylo podwojnych bledow serwisowach. Jakos bardzo malo chyba, jeden, dwa?

0

Raga gadajacy po angielsku to jest klimat.

1

@kamilo0066 byla, byla szansa.

1

@Encore Krol Schwartzman bez epy jak to mowil Karol Stopa wczoraj.

1

@JimMorrisonFCB chyba cos tam bylo, kto wie, czy wlasnie kilku godzin regeneracji zabraklo.

1

@Bykunn w pewnym momencie zostala faworytka, a to moze przytlaczac. Do tego pelno zachwytow od bylych championow. No i zdrowie.
Szkoda, ale i tak piekny wynik i fantastyczna gra w poprzednich rundach.

4

@Yosemite niezły pomysł. Gazza legenda

0

@Danger204 dokladnie.

6

Piotr Fronczewski w X-Men, Chlopcy z Frerajny, Skazani na Shawshank, Fargo itd.
https://pbs.twimg.com/media/E3WayDxXEAEkTLt?format=jpg&name=large
@kubix05

0

@klemens100 zgadza sie.

0

0

Piechota komentuje BRA?

0

Otamendi nie zawiodl

0

@kamilo0066 szkoda, bo liczylem na 4 sety.

1

@ranger3120 tak jest. Ja tez za Schwartzmanem, ale pewnie bedzie hit jesli w ogole seta ugra.

1

@ranger3120 mam nadzieje, ze Grek go zajedzie kondycyjnie, dlugie wymiany.

2

@tristan87 byl plan, by przetrzymac tenisem do tego momentu, ale Rusek sie wylamal.

2

Medvedev typowy Korwin. IQ wysokie, ale i tak nie chroni to od robienia glupt. Totalnie niewypal ten ostatni serwis

2

z 0-40 meczowa ...

1

@Encore Federer mu sie wlaczy i afera recznikowa.

1

"skleja lokcie do żeber"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?