Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
41
Hu-mons!
https://x.com/i/status/1401084158722592772
0
@LS a co z serwerami?
1
Spamujacy/niechlujni uzytkownicy (czyli ten post poniekad tez) maja w 4 literach nasza planete.
#oszczedzajPrad
#NoToEgoism
0
@Quavosk dobre spotkanie sie szykuje
0
Jak ktos wczoraj FedExa ogladal, to pamieta to: Karlović Zna 76,67,76.
3
@mekston oby Ige nie przygniotla rola faworytki, ale chyba da rade psychicznie.
0
Tom Araya w koszulce Evertonu de Vina del Mar.
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/BrGympa-TpU2N9hPtKJx2-S8wZ3lLDhX857zUsEKtpmkC7LHhWAglX42oAMequv1XkzgPo8xxai-QpYnKD9OmogPKvg7eW1gXPG2Xx3aY5OvNECdaBNtyiWB2-N1KuWRJhivCgifGZYS
1
60te urodziny obchodzi Tom Araya (Slayer).
5
Tego realowce z przyjemnoscia sie ogladalo.
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc
1
@Yosemite maszyna
5
@LeoMessi1994 jest i Rafa
@Encore
0
Obóz resocjalizacyjny dla elementów nieprawomyślnych w stalinowskiej Czechosłowacji. 21 lat półki za trzeźwe spojrzenie według prozy Bohumila Hrabala, a potem Złoty Niedźwiedź w Berlinie: Skowronki na uwięzi / Skřivánci na niti (1969) - NDZ 14:20 TVP Kultura
1
@Yosemite zdrowka. Niezle rodzinka sie bawi co?
1
Fani Club Atletico Colon.
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/ntbpxt/colons_fan_celebrating_the_first_title_in_116/
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/ntd08d/colons_fan_celebration_second_part/
@Yosemite @DaPidejpi
2
@Yosemite za pozno. Na Kempesa bym nie wpadl.
5
@Dzemix111 wyobrazacie sobie jakie rekordy bylby Messi, gdy nie jadl regularnie tych czipsow?
1
@michal26 Kosmos
1
@mekston tak wtedy bil, Andy go Nawet przepraszał
12
Te szczegoly, ta psychika.
Final Wimbledonu 2009, Roddick wygrywa z Rogerem pierwszego seta, w drugim prowadzi w tiebreaku juz 6-2 i ma pilki setowe. Nagle robi sie tylko 6-5 Roddick dostaje latwiutka pilke na zabicie przy siatce i......... i nie trafia woleja, ktorego normalnie z zamknietymi by zamknal. Chybienie jego zycia. Moment, ktory ustawil cale spotkanie.
Sampras wydawal sie tez tym faktem byc zawiedziony.
@JimMorrisonFCB @mekston @kamilo0066 @budel17 @PatrychoO @michal26 @daniel32778 @puyol_presidend5 @Encore
6
FedEx serving for match
3
Federer marzy o zimnym piwku.
0
@Encore grzebanie w gaciach.
3
Gdy FedEX dobrze zagra to sobie na paluszki czesto dmucha.
2
@michal26 kiedy on ostatno gral o polnocy.
1
Pudzian na 60 dych dobrze wyglada.
1
A z tej pary zwyciezca w finale z Nejmanem?
0
Ma ktos jakas wiedze na temat najsilniejszych ludzi czasow starozytnych?
1
Na zywo.
Brazole trenuja. Jest tez Royal.
#SelecaoBrasileira
2
Federer w czerwonej koszulce?
2
@Yosemite On, Cavani, Suarez - czesto lubia sobie strzelac z najdziwniejszych pozycji, lubie to.