Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak interpretujecie sciaganie medali przez pokonanych, inni znowu jak Pep caluja medal drugiego miejsca.
3
Lahoz jaki szefunio.
0
Bardzo fajny final oraz zasluzenie Chelsy. Ciesze sie dla Kante i Tuchela.
PSG tez pstryczka dostalo. Szkoda, ze Silva plakal, ale juz pewnie nie placze.
3
Brawo! zwyciezlyo piekno futbolu, nie jacych szejkowie!
A nie, czekaj.
0
Doliczy cos do tych 7 minut?
0
Ederson strzeli na 1 -1
0
finezja Walkera
4
Barca interesuje sie Nietraciciem z Czelsi.
3
Pulisic, Kovacic, Nietracic.
0
A gdyby Agüero tak trafil jak wtedy w w PL w ostatnim meczu...
1
Barca w finale LM. Wloski komentarz.
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc
2
@Croocers gdyby nie VAR bylibysmy w finale.
1
City tez mialo z PSG jedna fatalna polowe i w drugiej wyszlo odmienione. Ciekawe czy Chelsea na to pozowoli.
0
Piekna asysta Mounta.
https://streamwo.com/hjPpk2T
1
Dariusz sedziuje?
0
Takie finaly mozna ogladac,
3
@Barwindg o tym samym pomyslalem.
0
Agüero lzy w oczach i udaje sie na pilkarska emeryture.
19
Cierpienia młodego Wernera.
1
Guardiola kciuk w strone Wernera.
1
@Mathoue wlasnie tym bardziej.
3
Okazja Edersona.
0
Niech Czelsi wygra, by Thiago Silva nie plakal.
0
Come on rzuty karne 11-10!
0
Zdjecie z zawodnikow presji tego finalu, ale pozstawienie ich zmyslow wyostrzonych i skoncentorwanych moze sie okazac wazniejsze od taktyki na to spotkanie.
1
Dziś team Abramowicz czy team Szejkowicz?
0
@LeoMessi1994 ja nie.
19
@DaPidejpi wez w ogole wpadnij na taki "pomysl" jak podpalenie zajebiscie starego debu. No przeciez styki musza byc niezle zasniedziale.
9
Widzicie go w Barcelonie, w zarzadzie?
1
@arasz1819 trenerm Realu na pewno bylo, ale u nas chyba nie.