0

Jak interpretujecie sciaganie medali przez pokonanych, inni znowu jak Pep caluja medal drugiego miejsca.

3

Lahoz jaki szefunio.

0

Bardzo fajny final oraz zasluzenie Chelsy. Ciesze sie dla Kante i Tuchela.
PSG tez pstryczka dostalo. Szkoda, ze Silva plakal, ale juz pewnie nie placze.

3

Brawo! zwyciezlyo piekno futbolu, nie jacych szejkowie!

A nie, czekaj.

0

Doliczy cos do tych 7 minut?

0

Ederson strzeli na 1 -1

0

finezja Walkera

4

Barca interesuje sie Nietraciciem z Czelsi.

3

Pulisic, Kovacic, Nietracic.

0

A gdyby Agüero tak trafil jak wtedy w w PL w ostatnim meczu...

1

Barca w finale LM. Wloski komentarz.



@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc

2

@Croocers gdyby nie VAR bylibysmy w finale.

1

City tez mialo z PSG jedna fatalna polowe i w drugiej wyszlo odmienione. Ciekawe czy Chelsea na to pozowoli.

0

Piekna asysta Mounta.
https://streamwo.com/hjPpk2T

1

Dariusz sedziuje?

0

Takie finaly mozna ogladac,

3

@Barwindg o tym samym pomyslalem.

0

Agüero lzy w oczach i udaje sie na pilkarska emeryture.

19

Cierpienia młodego Wernera.

1

Guardiola kciuk w strone Wernera.

1

@Mathoue wlasnie tym bardziej.

3

Okazja Edersona.

0

Niech Czelsi wygra, by Thiago Silva nie plakal.

0

Come on rzuty karne 11-10!

0

Zdjecie z zawodnikow presji tego finalu, ale pozstawienie ich zmyslow wyostrzonych i skoncentorwanych moze sie okazac wazniejsze od taktyki na to spotkanie.

1

Dziś team Abramowicz czy team Szejkowicz?

0

@LeoMessi1994 ja nie.

19

@DaPidejpi wez w ogole wpadnij na taki "pomysl" jak podpalenie zajebiscie starego debu. No przeciez styki musza byc niezle zasniedziale.

9

Widzicie go w Barcelonie, w zarzadzie?


1

@arasz1819 trenerm Realu na pewno bylo, ale u nas chyba nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?