1

@patrykzmc2000 Pep zrobil z niego potwora. Czy jak to bylo?

4

Kazdy to zna, ale mozna przypomniec z angielkim komentarzem.


@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc

0

@Ratamahatta chyba wiekszoc ma, takze tez kwestia idywidualnej preferecnji.

0

@jacobFCB troche olivwy albo maselka gdy jest cieply i dobrze wymieszac albo tak jak teledysku Daft Punk - sosik.



0

@JoeBlack dokladnie.

0

@Ratamahatta Brooks, ale ogolnie to raczej indywidualna sprawa budowy stopy, stylu, konkretnego modelu, a nie marki.

0

@mekston zapowiada sie piecosetowka ;)

0

@mekston Serwis dzis mega dziwny.

0

No w koncu Sinner jakiego znamy.

0

Rafa tyle lat na tourze, ale ciagle za ciasne majty.

0

Mowa ciala Sinnera mowi wszystko.

0

Licze na to, ze Schwartzman chociaz seta ugra, ale pewnie sie znowu przelicze.

0

@mekston Sinner mial pilke na srodku kortu by zaatakowac, ale tak zaatakowal , ze Rafa przeszedl do kontry.

2

"wykorzystywac moj slynny forehand" to chyba tlumacz sobie dopowiedzial.

1

@LeoMessiah Jay Jay Okoche , mozna dodac, ale to juz nie bedzie 5ciu.

5

@JoeBlack Nie, czemu. Po prostu nauczy sie bardziej rozkladac silny. To element sportu.

1

Dobra, kwadrans trza sie jeszcze pomeczyc.
Niech lepiej skreczuje.

3

Gdy mlody Lorenzo wychodzil dzis z domu uslyszal slowa od mamy:

Lorenzo, mio caro figlio, ti prego di fare colazione prima di uscire di casa, tua madre ti chiede.

0

@kamilo0066 no chyba, ze tak.

1

@kamilo0066 czuje, ze @JimMorrisonFCB by tan Serba przycisnal.

0

@kamilo0066 serio to nie moge na to patrzec

1

Musetti zjedz jakies Monte czy innego Marsa!

0

@kamilo0066 zaraz krecz bedzie,

0

@mekston inny czlowiek, jakby z kontuzja czy cos.

6

Wczoraj mi sie snilo, ze ogladalem w kinie niskobudzetowy, ale swietny film na temat la Ramblii. Rezyserem i montarzysta byl @Nano22 .
Jakies Zlote Palmy i Oscary nawet odbieral.

Dziwne sny czlowiek ma.

0

@mekston sam jestem ciekaw jak to sie wszystko skonczy. Wszystko jest mozliwe moim zdaniem.

0

Wiadomo, ze wielka trojka zachwyca swoja gra od lat, ale czy sa tu ludzie, ktorzy nie kibicuja/nigdy nie kibicowali ani Nadalowi, ani Djokovicovi ani Federerowi?

2

@kamilo0066 gruba, ale i brawa dla Wlocha. To nie przypadek.

1

Szoda tego bledu teraz.

1

@JimMorrisonFCB ladnie mu krwi napsuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?