0

Coca-Cola czy Lays?

0

Jogi grzebał w maseczce.

0

Zaraz mu się modus BVB włączy

0

Dobrze, że Niemcy tak szybko odpadają

3

Emwpape szybszy od Dembele?

0

"Niemcowie" cos klasycznie w końcówce wcisną?

0

Hummels oldboy. .

0

@KapiFCB radykal ;)

8

@KapiFCB kij w d. troche ma, ale z drugiej strony fajny przekaz dla mlodych, lepszy niz 1000 akcji rzadowych.
No chyba, ze woli pepsiaka.

9

0

0

cos czesto w tych Albicelestes nie wystarcza.

0

Messi do Kuny i bramka.

1

Jakas mewa u Was leciala?

1

@Don-Corleone oj to logistycznie musisz sobie podreczna lodoweczka przy sofie postawic.
https://www.clippituser.tv/c/lxzlgd

2

@mekston Brazole ostro.

0

@JurnyGerwazy strona internetowa tvp sport.

0

@zadafcb imo ino.

0

@Yosemite tvp sport?

1

@Yosemite obecny bede.

1

Jestesmy Europa, takze w sumie nie ma przegranych.

Goł Jurop.

3

Musza wyciagnac wnioski.

0

Slowacy w pierwszej polowie jak dziki z Orlika najprostszymi srodkami ogrywali naszych.

0

@Messinio82 hehe.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak on to wcisnal, jak tam bialoczerwono bylo?

0

ale Lenglet z niego.

0

@Encore Sliwowice.

4

Zielinski la Ramblii machal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?