1

@GeneralXavi czuje, ze wie.

0

@GeneralXavi to do Piechocinskiego pytanie?

0

@Koors czlowiek statystyka.

5

Ronaldo i Romario plus brazylijski komentarz i creepy muzyczka po golu.


@Yosemite @JimMorrisonFCB Mateusz @doc

0

@L3OM3SSIJ @marcin000019 jutro to dziś - tyle że jutro.

0

@KacperVEB nie pisz JUTRO, bo ten mecz jeszcze odleglejszy sie wydaje.

0

@IbrahimAfellay i fajnie podejscie.

4

@Comfortable_ bo to byl tylko taki troche faul.

1

@Yosemite budzik.

1

@Yosemite tak srednio wczesnie, moze dam rade obejrzec.

1

Tu juz jest chaos, taktyke CH. strzelil, ale jest pieknie.
Dwoch bokserow czekajacych na zadanie decydujacego ciosu.

0

Bramkarz mu jeszcze dziekowal zamiast wypatrywac pilki.

1

@Yosemite kurde 2 w nocy.

1

@Yosemite dobry wieczor. To dzis juz Argentyna?

0

Jutro o tej porze...

3

Borek zaraz zedrze.

9

Lego Gazza.


@Yosemite @JimMorrisonFCB Mateusz @doc

3

@MarioVeB! Flaga Szkocji w awatarze. Szanuje.

0

Niefortunny ten posligz.

0

@JimMorrisonFCB troche tak.

0

@Encore troche taki RafaNole.

1

Co to za barbarzyncy, ci Angleterre?


@Yosemite @JimMorrisonFCB Mateusz @doc

0

Wczoraj jeden w widzow w HP zasugerwoal, jednoczesnie zadajac pytanie, ze Lewy staje sie na boisku bardziej trenerem niz kapitanem.
Wlodarczyk byl jednak innego zdania.

2

@Yosemite magiczne

0

@AduŚ07 super. Gdzie spaliscie?

5

Mozna tez i tak.


@Yosemite @JimMorrisonFCB doc Mateusz
-----

ciekawa fota Gazzy
https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/GQ3zMRrsd34M3SAzJqqFyX-1024-80.jpg.webp

0

"Chatka Puchatka" na Połoninie Wetlińskiej, przebudowa, czy jednak budowa nowego schroniska?
https://pbs.twimg.com/media/E4G8tWDX0AMoiU6?format=jpg&name=medium

6

Ale co Dunczycy pieknie przezywali tego gola, to nie mam pytan.
Atmosfera tego spotkania byla ponadprzecietna - takie Euro lubimy.

https://pbs.twimg.com/media/E4GK-8sWEAgAuNn?format=jpg&name=medium

Mialby ktos zdjecie cieszace sie wczoraj Schmeichela?

1

@Yosemite bedzie sie dzialo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?