Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kerouac Zaprosilem do dyskusji, w imieniu gospodarza, bys tez swoje przedstawil.
0
@michal26 no i jeszcze Lewica Razem.
0
@kerouac Nie, ale zaraz sobie wy Duckduckgowuje. Slyzsalem tylko o Arhtur Ashe Stadium w NY.
0
@Pyke Konfederacja nie walczy z Zydami, a Korwin i wielu innych nie sa antysemitami. Troche dales sie nabran na hasla, szkoda, bo jak widze lubisz nakukowe podejscie. Do konca to nie Twoja wina, bo oni sami przyznaje, ze slowa Zyd uzywaja jak bait , inaczej do wyborcow nie dotrzesz niz przez emocje.
2
@sebasek99 @Ermitano mnie mega rusza RAdiohead Daydreaming
zapraszam @kerouac
4
@kerouac Jak to sie nazywa w psychologii? Niby chcemy zmian, ale tak naprawde nam wygodnie?
0
@PeteR10 Berkowicz mi troche mimo wszystko Korwina przypomina, ale zabawny jest.Pozdr.
2
@Pyke Noblista Friedmann podzielal poglady Konfedracji, a raczej jej Korwinowskiej czesci, z wielom pogladmi zgadzal sie tez Stanislaw Lem. Nie wiem, peewnie niektorzy popoieraja, ale boja sie ostracyzmu ze strony kolego, bo poglady wolnosciowe nie sa zbyt modne w Europie.
0
@JimMorrisonFCB Fajne utwory sa na tej plycie A Momentary Lapse of Reason
1
Edytowalem. Uwielbiam tez Cocteau Twins, szczegolnie te plyty z Haroldem Buddem. Tam jes pomieszanie smutku i czgos nieokreslonego.
1
@Ermitano Sporo tego, ale_King Crimson - Requiem / Roger Waters -Each Small Candle/ Pearl Jam - Black/ David Sylvian - September / Pat Metheny - The Truth Will Always Be / Frank Zappa - Watermelon In Easter Hay / Dead Can Dance - Ulysses / Type o Negative - Everything Dies / Pantera - Suicide Note Part 1 / Weather Report - A Remark You Made / Porcupine Tree - Pure Narcotic / Aphew Twn - Rhubarb
0
@sidzej Ciagle zadziwiasz. Az mnie duma rozpiera, jak ojca, ze masz takie trzezwie spojrzenie na te sprawe i nie pisze tego z przekasem.
12
Dobra zmiana to zmiana J.K. Mikke na Dobromira Sosnierza. Jeden z najlepszych europoslow, bardzo aktywny zarowno w Brukseli/Strasburgu jak i w mediach spolecznosciowych. Pelen pomyslow i inicjatywych oraz poczucie humoru, Polecam jego kanal na YT - Sosnierz TV.
2
@Cochise Wiesz co jest najgorsze? Politycy przeciez nie mowia tego bezcelowo. Oni mowia "naszym jezykiem" by do nas dotrzec. To jest taktyka polityczna - musisz wejsc na jedna ze skrajnych strony, bo inaczej sie nie przebijesz. Merytoryka, logika wielu ludzi nie przekonasz, malo kto bedzie chcial poswiecic na to czas. Podobnie jest w reklamie - trzeba polaskotac, dzialac na emocje.
0
@AdrianGajewski2005 Nie zapomnij, ze w partiach Korwina byli rowniez karierowicze, ktorzy chciel tylko stolkow, tramplony do kariery oraz krety, ktore na zlecenie rozwalaly jego projekty.
0
@Orlik00 LIga Mistrzow powinna zmienic nazwe.
3
@KamQiX Gdyby media siedzialy cicho, ale dopuszczaly sie nawet brudnych manipulacji pod ich adresem.
0
@czarek1988 Polityka zrownala sie z reklama, z ulotka w markcecie. Stek hasel.
0
@SeeleyBooth ;)
0
@Barwindg Z perspektywy PiS to jest genialny plan, z perspektywy zwyklego obywtela...
1
Te dwa filmiki powinny byc puszczane w kazdej szkole, kazdy, kto idzie na wybory powinien to zobaczyc - niezaleznie komu sprzyja. "Praca" poslow od kuchni, naprawde warto zobaczc, bo nie ma tutaj agitki.
7
@Kamilos84 Oczywiscie, plan przekupienia obywateli ich wlasnymi pieniedzmy jest wrecz genialny.
0
@sidzej Na pewno wiem mniej, niz Twoj kot Rademenes :)
5
Wam powiem, ze Kukiz sie gotuje w studio Polsatu. Prowadzacy do Pawla: "nie pogratuluje pan, koledze Jakubiakowi?" Kukiz pogratulowal, ale po rosyjsku.
0
@sidzej Nie masz, wielu nie ma, kogos kto bedzie Twoje poglady reprezentowal w 100 procentach. Biernosc to jednak tez jakas postawa, tak samo jak brak odpowiedzi jest odpowiedzia.MOze pora zaloyc partie Unia Sidzej czy cos w tym guscie.`
1
"Jesli boisz sie zmian, to chcesz zostac w tym co jest". Mozna to podciagnac pod polityke i nasz klub.
3
Zlosliwy Jakubiak "Konfederacja powstala jak Feniks z popoilow". W tle slych smiech Kukiza. Jakubiak : "My Feniks, ty popioly". Prowadzacy: "musimy przerwac, Jaroslaw wraca na scene". Jakubiak: "Poprawiac wyniki" :)
1
"Nie ma to jak szwajcarska precyzja. Po dokładnym przejrzeniu paragonu:
Pistacje 43,30 zł Sałatka wielowarzywna (5 słoików) 38,30 zł Kakao 6,40 zł Kremlowska (małpka) 5,70 zł Ciasteczka 4,10 zł Góralki 2,20 zł"
4
Schetino i jego amerykanski usmiech.
0
@il_Principe Powinno byc kolo 7, jutro bedzie dokladniej.