Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Bardzo lubie Godzille, nawet te stare filym. Widzialem Godzilla vs King Kong?
1
@Nazio87 Albo Oficer.
1
@Maniek9444 Sliders.
0
Pamietacie te kontre Belgii i dramat Japonii?
0
@sonek ObameJang?
5
To jak, wszystkie puchary do Londynu?
0
Luz blues, w niebie same dziury.
11
Menotti rozmawial z Messim.
Spotkalem juz 4 krolow pilki noznej, pozostal mi tylko jeden - Lionel Messi. (...) Leo przywital sie serdecznie ze mna, chociaz go wczesniej nie spotkalem, wital kazdego z osobna: kolegow, trenerow, sztab medyczyn, ochroniarzy, sprzataczy. (...) Rozmawialismy glownie o Barcelonie. Widzialem, ze jest zaniepokojony tym, w ktroym kierunku zmierza jego klub. Byl przybity bolesna porazka na Anfield. Probowalem go pocieszyc, mowiac jak wiele jakosci daje Blaugranie. Barca powinna wrocic do swojego stylu, mistyki, korzeni, w tym senise Messi doskonale rozumie katalonska filozofie, jest poniekad Katalonczykiem. Barca musi przeanalizowac czego potrzebuje, czego ma zbyt wiele, a czego nie ma. Nie pytalem o trenera, poniewaz uwazalem to za brak taktu. Byly mometny ,w ktorych wspomnial, ze nie wszyscy daja z siebie 100 procent, dotyczylo to niektorych systuacji na boisku.Nie da sie wyjasnic tego, co sie tam wydarzylo (Anfield). (...) Leo uwielbia wspolzawodnictwo, dlatego ta sytuacja nie wpylnie na jego gre w Albicelestes, jednak dalo sie wyczuc frustracje dotyczaca K.O. w Liverpoolu. (..) Widac bylo zmeczenie i zlosc, ale gdy tylko Leo zobaczy treningowy worek z pilkami, jego twarz promienieje.
0
@blaugrana1980 Dramat to jest.
2
@Cochise Zauwazyles momentami jezyk ciala Messiego? "Z kim mam tu grac?"
0
@Janiama A ja bym chcial bys napisal jakis post o dynamicznym reagowaniu na wydarzania na boisku. Wiadomo, ze w teorii mamy rozne formacje 4-3-3, 4-4-2, alby gdy cos sie sypnie lub przeciwnik nas zaskoczy, to wiadomo, ze moze byc roznie. Napisz oczywsicie ze swojej perspektywy jako zawodnika. Sam gram w noge czy tenisa, ale tylko amatorsko.
1
@Cochise Przeciez napisales dokladnie to samo co ja, tylko oczywiscie ladniej.
Popatrz: Messi nie patrzy przez pryzmat wygody. On się identyfikuje z Barceloną. Zależy mu na tytułach, co oznajmił na Camp Nou przed sezonem, że chce wygrać Ligę Mistrzów. Jest legendą. Jest kapitanem. Nie wiem do końca co, ale coś widzieć musi. = Tylko tym zdaniem automatycznie zarzucamy Leo brak ambicji/minimalne ambicje. (odnosilem sie do: "Albo dzięki Valverde jest mu najwygodniej i nie chce po prostu jego odejścia, takie no typowe jak na pracownika klubu")
7
@Chwytliwy Tylko tym zdaniem automatycznie zarzucamy Leo brak ambicji/minimalne ambicje.
0
Amsterdam 2020. Just football, czy moze kontynuacja How was Spain?
0
@ściah, Wiadomo, ze praktyce nie zawsze wychodzi, ale maksyma Cruyffa (?) : "Jesli sie waha, to juz nie jest nam potrzebny" jest w duzej mierze wlasciwa. Jesli ma byc to wiecej niz klub, to musi byc automatycznie czyms elitarnym. Suarez zawsze marzyl o grze dla Blaugrany, zreszta nie tylko on. Wydaje mi sie, ze branie zawodnikow z tego klucza, a nie z lapanki czy z koniecznosci, to najlepszy strategia na utrzymanie marki, a marka to dzis wszystko. @Cochise , @kerouac
1
@Mr8lack Kto wie, czy nie ma w tym ziarna prawdy. Patrzac na mowe ciala Messiego to ostatnimi czasy bylwal zirytowany gra swoich kolegow - na zasiadzie - "turwa, nie mam z kim grac."Kolega nizej pisze o konferecji prasowej. Wiadomo, ze zawsze trzeb brac poprawke na takie rzeczy: cos sie pisze, mowie, a co sie robi. Do przemyslenia. Mnie zawsze tez zastanawialo, czy z tym samym skaldem i w tych samych warunkach (slaby Coutinho, kontuzjowany Dembele) inny trener ugralby wiecej. Pytanie bez odpowiedzi.
0
Colon vs Atlético River Plate 3-1 Copa Sudamericana
0
Google zmienia sposób indeksowania stron. Mobilne są najważniejsze. https://www.dobreprogramy.pl/google-mobile-first-indeksowanie-stron,News,102141.html
1
@Q55 Arrigo Sacchi, Ottmar Hitzfeld, Carlos Alberto Parreira, Roy Hodgson
1
Nie wiem kto budowal Patowi te gitare, ale dzwiek jest zacny. Strojenie to inna sprawa.
0
@Misanthrope Masz ulubiona?
0
@Misanthrope Jedna z lepszych kapel tej planety. Nie nagrali zbyt wiele, ale kazda plyta to degustacja. Solo znam tylko Eye of the Hunter Brendanna i rozne kolaboracje Lisy np. z Klausem Schulze.
1
Childern of the Sun - Dead Can Dance. Lise znacie pewnie ze sciezki dwiekowej do Gladiatora. Ktos wie, na jakim, chyba sredniowiecznym instrumencie ona tu gra?
21
@Cochise Zapomniales o: "Poza tym uważam, że La Ramble należy zniszczyć"
0
@Misanthrope @Kamiloza91 Czy to jest jakis paradokument, czy serial fabularny? Jakies inne seriale, ktore przypominaja jego klimat?
3
Stare, ale jare. Korwin przeglada internet. La Ramble?
0
@Delolen Ja jakoś nie miałem edukacji seksualnej, a lewica ma jakąś obsesję na temat seksu natomiast socjalista myli się zawsze.Wziete z generatora Korwina. http://jimmyweb.pl/jkmgen/
4
@BarcaInfo Niedawno ktos pisal o tym, ze sie zmienil, na trenigach piewszy itd.
0
Czekamy na najzabawniejszy komentarz pod tym zdjeciem Valverde. Glownie chodzi mi o mysli Valdka, ale moze byc cos innego. https://pbs.twimg.com/media/D7ryMVbWkAASwOV.jpg
0
Mike Tyson lubi la Ramble. https://gph.is/1jkh65a