Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kilka osob proponuje jakis podklad muzyczny do tej karuzeli (Benny Hill, Florence and the Machine).A ja to: meskie granie Thela Hun Ginjeet anagram Heat in the Jungle King Crimson.
1
@BlaseR9 Chyba cos jest na rzeczy. Podobno mial do niego powiedziec w srogim tonie: "plata o plomo!"
0
Liverpool zalozyl oficjalne konto na TikToku.
2
Za kilka chwil w radiowej Trojce kolejna el-audycja. Nie mam jeszcze info, ktory z elektronicznych muzykow bedzie tym razem gosciem, ale zapraszam do sluchania. Ostatnio byly swietne.Prowadzacym jak zwykle jest legenda - Jerzy Kordowicz.
1
Podobno Neymar opuscil trening z bolem kolana. Podobno.
0
@Kompletny Nie pamietam w sumie, kiedy on sie w Barcelonie na dobre pojawil. Z Robsonem? @Janiama moze Ty?
0
Diana Baset, metalowy taniec brzucha.
0
@Kompletny Faktycznie podobny, ale raczej nie.
0
@Janiama Dobrze. Nie Popescu. 1992.
0
Coutinho i cwiczenia na nogi. Zaraz Ronaldo zajdzie go od tylu i ...
0
@LeoMessi1994 Nie.
1
Szybki kwiz. Tych dwoch, kto to i kiedy? https://pbs.twimg.com/media/D7rYI_UXsAANsSB?format=jpg&name=900x900
2
@Commando pozwol no na momencik na strone.
2
Wczoraj byl poniedzialek bez: SPOJLER GOT.
0
@qbsonFCBarca Powiedza, ze masz dobry gust ;)
0
@Danny Gaucho Juz?
1
Paulina Gaitan "Tata" http://tiny.cc/dkve7y czy Stephanie Sigman "Valeria"? http://tiny.cc/4ive7y
1
A moze Jon Aspiazu?
2
Bielsa ocenia technike pomocnika Leeds Eunana O'Kane jako zbyt przecietna i poleca mu, by ten znalazl sobie nowy klub.
0
Mocne nerwy trzeba miec. Pasjonujace pojedynki w tym sezonie.
0
@Phatro Nie pisalem o sobie, ale pewnie wielu tak uwazaz - obojetnie kto, byle nowy, a potem sie zobaczy.
0
@feiticeira To w sumie filmy z zupelnie innych swiatow. 4 pokokje dosc ok. ale wiadomo 4, a nie jeden.
1
@BigShaq To chyba tak zwany efekt swiezosci, zaskoczenia - kazdy lepszy, byleby Valdek wylecial - tak wielu uwaza.
0
Czy uwazacie, ze potrzeba nam trenera z tzw topu (czyli takiego, ktory prowadzil najwieksze kluby) czy jest to niekonieczne? No i drugie pytanie - kazdy trener ma zawodnikow, ktorych preferuje - podobnie zreszta jak rezyser. Ciekawe kogo taki trener sobie zazyczy i jakie bede mozliwosci.
0
@feiticeira Buried, Rzeź.
edit -12 gniewnych wymieniles.
0
@Janiama A co sadzisz Martinezie?
1
@Kapitan hawk Tak mała Miczitanka mi się spodobała....
0
@NGTRX No wlasnie pysalismy juz o tym. U mlodych, ktorzy byc moze z tego wyrosna. Czas pokaze. Jestem tu pesymista.A co sadzisz o tv i zamilaczaniu pewnych pogladow?
4
@Rewolucja123 Co Wy macie z tym zglaszaniem. Wyszlismy "niedawno" z komuny, gdzie denucjacja byla czym obrzydliwym. Zglaszac w skrajnych przypadkach, a nie z automatu.
0
@NGTRX Wiesz, mozna tez doszukac sie wielu paradoksow. Np. Korwin mowi, ze wiekszosc ludzi jest glupia. A za chwile podej statystki, ze wiekszosc Polakow chce kary smierci. Ja sie pytam - wtf??
Zyczylbmy sobie chociaz tego, ze jesli idea wolnosciowa nigdy sie w Polsce nie przebieje, to ze ludzie tak skrupulatnie bede rozliczali rzadzacych, jak czepiaja sie Konfederacji, a wczesniej Wolnsoci, Kongresu, UPR (nie pisze tego w sensie wyplakiwania sie)