0

Kilka osob proponuje jakis podklad muzyczny do tej karuzeli (Benny Hill, Florence and the Machine).A ja to: meskie granie Thela Hun Ginjeet anagram Heat in the Jungle King Crimson. 

1

@BlaseR9 Chyba cos jest na rzeczy. Podobno mial do niego powiedziec w srogim tonie: "plata o plomo!"

0

Liverpool zalozyl oficjalne konto na  TikToku.

2

Za kilka chwil w radiowej Trojce kolejna el-audycja. Nie mam jeszcze info, ktory z elektronicznych muzykow bedzie tym razem gosciem, ale zapraszam do sluchania. Ostatnio byly swietne.Prowadzacym jak zwykle jest legenda - Jerzy Kordowicz.

1

Podobno Neymar opuscil trening z bolem kolana. Podobno.

0

@Kompletny Nie pamietam w sumie, kiedy on sie w Barcelonie na dobre pojawil. Z Robsonem? @Janiama moze Ty?

0

Diana Baset, metalowy taniec brzucha.

dla odprezenia.  Chyba Cie wywolalem myslami. @Ratamahatta 

0

@Kompletny Faktycznie podobny, ale raczej nie.

0

@Janiama Dobrze. Nie Popescu. 1992.               

0

Coutinho i cwiczenia na nogi. Zaraz Ronaldo zajdzie go od tylu i ...

0

@LeoMessi1994 Nie.              

1

Szybki kwiz. Tych dwoch, kto to i kiedy?  https://pbs.twimg.com/media/D7rYI_UXsAANsSB?format=jpg&name=900x900

2

@Commando pozwol no na momencik na strone.        

2

Wczoraj byl poniedzialek bez: SPOJLER GOT.

0

@qbsonFCBarca Powiedza, ze masz dobry gust ;)

0

@Danny Gaucho Juz?                 

1

Paulina Gaitan "Tata"   http://tiny.cc/dkve7y czy  Stephanie Sigman "Valeria"?  http://tiny.cc/4ive7y

1

A moze Jon Aspiazu?          

2

Bielsa ocenia technike pomocnika Leeds Eunana O'Kane jako zbyt przecietna i poleca mu, by ten znalazl sobie nowy klub.

0

Mocne nerwy trzeba miec. Pasjonujace pojedynki w tym sezonie.

0

@Phatro Nie pisalem o sobie, ale pewnie wielu tak uwazaz - obojetnie kto, byle nowy, a potem sie zobaczy.

0

@feiticeira To w sumie filmy z zupelnie innych swiatow.  4 pokokje dosc ok. ale wiadomo 4, a nie jeden.

1

@BigShaq To chyba tak zwany efekt swiezosci, zaskoczenia - kazdy lepszy, byleby Valdek wylecial  - tak wielu uwaza.

0

Czy uwazacie, ze potrzeba nam trenera z tzw topu (czyli takiego, ktory prowadzil najwieksze kluby) czy jest to niekonieczne? No i drugie pytanie - kazdy trener ma zawodnikow, ktorych preferuje - podobnie zreszta jak rezyser. Ciekawe kogo taki trener sobie zazyczy i jakie bede mozliwosci.

0

@feiticeira  Buried, Rzeź.
edit  -12 gniewnych wymieniles.

0

@Janiama A co sadzisz Martinezie?

1

@Kapitan hawk Tak mała Miczitanka mi się spodobała....

0

@NGTRX No wlasnie pysalismy juz o tym. U mlodych, ktorzy byc moze z tego wyrosna. Czas pokaze. Jestem tu pesymista.A co sadzisz o tv i zamilaczaniu pewnych pogladow?

4

@Rewolucja123 Co Wy macie z tym zglaszaniem. Wyszlismy "niedawno" z komuny, gdzie denucjacja byla czym obrzydliwym. Zglaszac w skrajnych przypadkach, a nie z automatu.

0

@NGTRX Wiesz, mozna tez doszukac sie wielu paradoksow. Np. Korwin mowi, ze wiekszosc ludzi jest glupia. A za chwile podej statystki, ze wiekszosc Polakow chce kary smierci. Ja sie pytam - wtf??
Zyczylbmy sobie chociaz tego, ze jesli idea wolnosciowa nigdy sie w Polsce nie przebieje, to ze ludzie tak skrupulatnie bede rozliczali rzadzacych, jak czepiaja sie Konfederacji, a wczesniej Wolnsoci, Kongresu, UPR (nie pisze tego w sensie wyplakiwania sie)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?