Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Kubix93 Mi tez taki kumpel by nie pasowal.
5
Legenda Barcelony Johan Neeskens - przeniosl sie do Blaugrany z Ajaxu w 1974 roku, majac 22 lata. 45 lat pozniej Frenkie de Jong, bedac rowniez w wieku 22 lat, wykonuje podobny ruch. Zobaczymy jak bedzie.
4
Dojada nas...
SM Caen U13 vs JS Kabylie U13
https://external-preview.redd.it/GQUQlyyhxKjxyJBj30FtH7hnP-i8nTm6cCwvKDtXOkI.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=89468baba6381b88e9b37b17958840f50ef3741f
0
@kkbarca "Valdek powtarzal - nie sa w mocni w ataku, za to my w obronie. Nie sa mocni w ataku za to my w obronie"
1
@sidzej Valverde przypadkiem nie jest w Grecji?
2
@sidzej Wyrasta sie z Korwina. Wyrosnie sie z PiSu?
1
@damianex10 Tam dorwali Escobara?
0
@SuperPatsonFCB A jak tam ruszanie na wzniesieniu, umiesz juz? Gratulacje
1
Do tych, ktorzy lubie jedzic palcem po mapie, to znaczy kursorem po mapach gugla czy innych. Polecicie jakies ciekawe miejsca, ktore dobrze widac ? Ja ostatno ogladalem troche Rio - Favela Rocinha oraz Medellin.
20
To wyciąganie wniosków powtarza się coraz cześciej.
0
@Lamora tak :)Footroll czytał w ten sposób niektóre komentarze
1
@koksik2700 Ciezka sprawa z tym Neymaren. Ja nie wiem, czy on dojrzal w PSG, ma sie wraznie, ze mentalnie nie, ale moge sie mylic. Zobaczymy co zaprezentuje na CA.
0
@Lamora Dobre, ale chyba policzek dla nas :) jako klientow.
0
@koksik2700 Pamietam tez ile bylo narzekania na _Ney, ze holuje, ze sztuka dla sztuki, itd.
3
Rio, Maracana. Fajna fota stadionu.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/31/Aerea2_maracana.jpg/2880px-Aerea2_maracana.jpg
3
Koszulki kapitanow, ktorzy prowadzili swoje druzyny do zwyciestwa w LM, od czasu zmiany nazwy z Pucharu Europy Mistrzow Krajowych.
https://preview.redd.it/md33vz5n7j131.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=e9ecdb98232d6f3c7cd460e732aaef6e7d227712
ps. dwoch brakuje, ale chodzi o Tasotti i Blinda
1
@antoniabc@Pyziol @erykkanciano1233 Kolega @elmayakos polecal tez Eyetime. Moim zdaniem rozniec sa momentami odczuwalne. Ja na przyklad nie lubie telfonowac prze Telegram, ale przez Eyetime, Line czy Viber juz tak.
2
@Boberson @sidzej @Nano22 Wiem, ze po jej twicie powstalo kilka kontr-memow ktore wypominaja jej zebranie o dotacje.
https://pbs.twimg.com/media/D7qYNb_XoAETIM9?format=jpg&name=4096x4096
1
Shot of the Day. Monfils.
0
@michal26 A co sadzisz o malym tescie z WoS i lub/symbolicznej oplacie za mozliwosc glosowania?
1
@Kamiloza91 Gdy sie zobaczymy - czyt. nigdy ;)
0
@Kamiloza91 Ok, przekaze mu.
19
Grzegorz Braun poinformował dziś na FB: doniósł na samego siebie do prokuratury, by ta zbadała czy jest tzw. ruskim agentem! Doniósł też na kilka innych osób, które twierdziły, że nim jest. Osoby te nie zgłosiły tego do prokuratury, co jest w jego mniemaniu przestępstwem.
0
@TheNekro94 W sumie szkoda, ze nie powiedzial czegos o mniej oczywistych wyborach.
0
@Nano22 Tylko jeden sezon u nas (szkoda), ale za to jaki. Ciekawe jak bys sie potoczyla nasza historia, gdyby zostal.
0
@sidzej Ja lubie twarde i kwasne.
9
Ronaldo Luís Nazário de Lima.
Ulubieni gracze? Messi - nie zobaczymy nikogo podobnego przez nastepne 20 lat. Ponadto Salah, Hazard, Neymar i oczywiscie Mbappé. Ma niesamowita szybkosc, swietne wykonczenie, jest obunozny i notuje szybki progres. Jest podobny do mnie, chociaz nigdy nie lubilem porownan miedzy roznymi generacjami.
0
@sidzej Pewnie kokosy by byly, wiec juz jackpot. Ja tez tak lubie "japka" - masz ulubione?
0
@ranger3120 Moznaby tez pomyslec nad susznym miesem, ogolnie suszonymi / fermetnowanymi/ wedzonymi rzeczami.W Rosji jest sklep, w ktorym mozna kupic jedzenie kosmonautow.
0
@Pyziol Ja tam najchetniej bym zrezygnowal z Whatsappo itd, ale tak jak pisal @antoniabc - niewielu moich znajomych chce zmieniac komunikatory.