0

@Witekk10 fajne

0

Jeszcze superpuchar angielski nasz czeka .

19

Wenger przypomnial wczoraj o tym, ze jesli masz w takim wazym meczu doswiadczona druzyne - to mowisz "come on", - ale jesli masz mloda, niedoswiadczona ekipe, to musisz ja uspokoic, zastapic strach zloscia, nadac pewnoscie siebie.
Ciekawe zdanie rowniez w kontekscie Barcy i polfinalu.

0

@michal26 zaciekawiłeś

1

@JimMorrisonFCB Rewelacja.

6

Fajnie polozony ten osrodek treningowy CBF.


0

@kylo12 Cos mie nie dziala odpowiedzi wszystkim, wiec musze tak. patrz odp Chakalaka.
ps. Kinga Rusin i Maja Ostaszewska tez do wybitnych myslicielek nie naleza, wiec moza sie tak licytowac,

2

@Hosh Cos mie nie dziala odpowiedzi wszystkim, wiec musze tak. patrz odp Chakalaka.
ps. Kinga Rusin i Maja Ostaszewska tez do wybitnych myslicielek nie naleza, wiec moza sie tak licytowac,

1

@Chakalaka Ja chyba z nim widzialem tylko Mlode Wilki. Liczy sie po prostu odwaga wobec glosu wiekszosci. Alan Delon tez slyszalem, ze ma problemy ze wzgledu na swoje niepopularne poglady.

16

Wiadomo, ze srodowisko aktorow, czy ogolnie artystow, jest w duzej mierze lewicowe. Tym bardziej trzeba docenic odwage Jarka Jakimowicza, ktory broni Zofii Klepackiej, nazrazajac sie przeciez tym samym na ostracyzm.


0

@puyol_presidend5 Wysoki pressing.

4

Shot of the Day #6 - Roger Federer

0

Tifo przedstawia histore LM w statystykach.


1

Arrigo Sacchi - jeden z najbardziej znaczycych trenerow w historii pilki nozej przewiduje, ze objecie przez Sarriego Juve, bedzie punktem zwrotnym w footballu. Problem ze skladem Chelsea jest taki, ze zawodnicy sa utalentowani, ale nie pracuja dla druzyny.

1

Pamietaj: never walk alone w Madrycie.
https://streamable.com/wn735

0

Flamengo ladnie poklepalo.
https://streamja.com/EQE0

0

Tylko AEK Ateny przegral wiecej spotkan w tym sezonie LM niz Spurs (5).

0

@kerouac Bedzie sie w przyszlosci latwiej o tym gadalo. Tika-taka, futbol totalny, Catenaccio.
No lubisz marki czy nie?

0

Na TVP rzadowa "Szalona Odwaga" z Denzelem. Ktos ogladal, dobre?

0

@kerouac To jeszcze trzeba nadac temu nazwe.

1

@cules100pro A juz za 2 tyg Copa America.

3

@student97r Przeciez zawsze sie troche gwalci ;)

4

@Katalonik97 Niczego im nie ujmujac, ale swiete slowa.

3

Coutinho chyba ryczy.

4

Co sie stalo to sie nie odstanie, ale okazja w tym roku byla wyborna by wygrac te rozgrywki.

1

Final za tydzien?

0

Dobra by byla akcja, gdyby gostek zaczal graweroac na 5 minut przed koncem, a tu nagle Totki remis, dogrywka i wygrywaja.

0

Ten, ktoremu Barca dala wygrac, bierze LM. Gratualcje.

0

Jak Kroos w MS.

0

Ale pilkeczka od Alissona....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?