Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrystianR oby
Komentarz powinien zawierać od 15 do 20000 znaków.
0
Dość staro wygląda.
0
@karci0 No zalezy od marki i innych czynnikow. To pijesz jak starzy wyjadacze z Urugwaju. Ja przewaznie pije tak, ze na koncu juz tylko sama woda :D
0
@jeyx77x Jest walczakiem, to na pewno. Trzeba sie dokladnie dowiedziec, co prezydent mial na mysli. Wiesz, czlowiek potrafi sie w ciagu roku zmienic. Odczekamy, moze to tylko takie gadanie.
0
Jesli ktos jeszcze nie mial okazji pic yerby z poprzedniego dnia (wczoraj zrobilem sobie dosc pozno, po 16 i wypijem chyba tylko 3 rundy, wiec szkoda mi bylo wyrzucac), to mozna wypic, jest duzo bardziej cierpka - szczegolnie pierwsze zalanie po nocy, ale da sie to pic. Kto, co lubi.
3
Wiele osób zarzuca serialowi Czarnobyl, to, ze postacie władają językiem angielskim.
Scenarzystka Karla M. Sweet idzie krok dalej i uważa, ze tej produkcji dobrze zrobiłyby czarnoskórzy aktorzy.
0
@Bart1987 ta idea jest głębsza , niż lata 90te. Ja akurat nie lubię takie argumentu , ze cos noe jest możliwe , albo, ze cos będzie trwało wiecznie - historia ma na to swoje przykłady .
Oczywiście , ze system wielu państw jest tak dalece wrośnięty , zakorzeniony , zazębiony, zadłużony ze odkręcenie jest ekstremalnie trudne i będzie wymagało wyrzeczeń . Mało kto jest ma to gotowy .
Mnie cieszy , ze sa ludzie którzy o idei wolnorynkowej w ogóle mówią .
1
@Azi bon oświatowy to półśrodek - lepsze niż nic .
Mnie cieszy , ze sa ludzie którzy o idei wolnorynkowej w ogóle mówią .
1
„Zapraszamy wszystkich do współpracy przy budowaniu pewnego forum wolnorynkowego, racjonalnego, przy wyjaśnianiu ludziom, czym jest system podatkowy, dlaczego działa tak jak działa. Ludzie postępują rozsądnie dopiero wówczas, jak wszystkie inne możliwości zawiodą. Dopóki PiS-owi nie zabraknie pieniędzy na rozdawanie pieniędzy, dopóty rozwiązania wolnorynkowe są skazane na porażkę, ale kiedyś pieniędzy zabraknie" - podkreślił Gwiazdowski.”
https://t.co/nKlnpGCxV3
0
@LuisSalvano kojarzysz tego twardziela Anthony Bourdain?
18
Prezydent brazylijskiej federacji, twiedzi, ze Neymar nie jest psychicznie przygotowany , by wziąć udział w Copa America.
0
@ściah Hehe.
0
@Coutinho007 Master to swietny album.
1
Karmazynowy Krol. Niby kazdy zna, jednak glownie przez pryzmat pierwszej plyty. A tutaj dopiero jazda sie zaczyna. King Crimson to zespol niezwykly, bo niezbyt ogladal sie na fanow, jest ikona muzyki progresywnej, poniewaz brnie do przodu. Co kilka lat zmieniala sie ich stylistyka, brzeminie, czlonkowie. Jedenz z najwazniejszych zespolow w historii.
Kiedys bylem na koncercie - moja znajoma mowi - kurde ten Fripp, to juz dziadek - na stoleczku siedzi. A Fripp siedzi od zawsze, bo bardzo zwraca uwage na poprawna techike gry, na ekonomiczne podejscie.
Jego koncerty, (King Crimson, Projekty i kilka innych np.) czesto rozpoczynaja sie muzycznymi pejzazami, ktore Fripp wymyslil w latach 70tych - Frippertronics. Co to jest? To gitarowy ambient. W typowy angielskim stylu, przed rozpoczeciem koncertu, widz proszony jest o wylacznie komorek, nie robienie zdjec - o delektowanie sie chwila, ktora juz nigdy sie nie powtorzy, zniknie jak lza w deszczu.
Tutaj intro koncertu z Warszawy, z czerwca 2000.
Polecam tez plyte Gone to Earth z Sylvianem, w ktrorej mieszaja sie spiewane piosenki z typowo instrumentalnymi utworami. "Looking, by chance, in at the open window,
I saw my own self seated in his chair.
With gaze abstracted, furrowed forehead,
Unkempt hair.
I thought that I had suddenly come to die,
That to a cold corpse this was my farewell.
Until the pen moved slowly upon paper,
And tears fell"
Zreszta z rodziny KC ciezko czegos nie polecic.
0
Przez te karne zupelnie zapomnialem, ze na Trojce leci wlasnie kolejna el-audycja. Prowadzi Jerzy Kordowicz.
1
Widzieliscie na bazarach lub mniejszych sklepach podrobione nazwy markowych produktow? Adodis, Lacoset cos w tym stylu.
0
Warzone napoje botaniczne??
0
@tediko A tak z ciekawosci.
0
1442 - Culés online - @Kajtek77, @sebasek99 data 1442 - jakies fajne wydarzenia zwiazane z ta data?
0
Bandai Namco ogłosiło razem z Sony Pictures prace nad licencjonowaną grą przygodową osadzoną w dzikim świecie filmów Jumanji - Jumanji: The Video Game.
0
@Misanthrope Nie.
0
@AlvaroHanso Tak,
0
@Misanthrope Bleeding tez dobre.
0
@kazbychu The Outlaw Torn, Ronnie. A Tobie?
3
23 lata temu Metallica wydaje swoj album "Load" - na okladce, krew z czyms tam.
Na poczatku album byl przyjmowany roznie, dzis to klasyk.
0
@dziaraka Fakt, Aplowi nie sie co dziwic, bo tak, jak @lukaszFan pisal, ze ludzie sie znajda by to kupic. MOze jakis John kupi corce Kate taki sprzet, a ona bedzie wchodzila na fejsa, insta, jutuba i maila.
1
@Kubox My sie smiejemy, a jak to bylo? Karawan jedzie dalej?
1
"Jabuszka" znowu odlatuja cenowo. Najnowszy Mac Pro ma sie zaczynac od 6000 dolcow, a jego najlepsza wersja moze kosztowac nawet 45 tysiecy dolarow. wow.
"For all that dough, big-budget video editors and other creative types get a lot of firepower: a 28-core Intel Xeon W processor, an almost-impossible-to-comprehend 1.5TB of RAM, 4TB of SSD storage, and four AMD Radeon Pro Vega II Duo GPUs — assuming you can afford one"
https://www.theverge.com/circuitbreaker/2019/6/3/18651208/apple-mac-pro-how-much-top-spec-price-estimate-ballpark
6
@lucas/catalan Haha.
0
Troche inna kompilacja. Najgorsze gole sezonu, tzw babole.
https://streamable.com/w2vxg