Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Danny Gaucho Argentyna ma szczęście, ze wydała na świat tych dwóch pol-bogów.
0
@Wilczeq Urugwaj, Paragwaj.
1
@Lamora kojarzę Północ - Południe i Wichry Wojny.
0
@8Iniestazo8 Paragwajskie są z reguły mocne . W sklepach masz często podział ze względy na kraj pochodzenia
1
@8Iniestazo8 obojętnie jaka , najlepiej jakis Colon, Rosamonte , Cruz de Maltą, Pajerito - bez dodatków , bez sprzętu - zrob sobie test czy w ogóle ten smak Cię jara . Kup kilka próbek i w szklance przy 70/ 80 stopniach
1
@IronSanHybrid sok z grejfruta pycha
14
Pewnie sciema. Kocia kamerka.
https://pbs.twimg.com/media/D8qcxWlW4AEL3SI.jpg
#legalizacjaKocimiętkai
0
@Maciegg chyba musisz szukać użytkownika @AboveYou
0
@mysloner Nie bój się. Jesli ktos nie będzie dostrzegał Leo, to znaczy, ze nie ma zbytnio pojęcia o piłce. Tak samo, jak ktos umniejsza Maradonie itd. Nie ma się więc co przejmować, ale oczywiście nie chcę Ci zabierać frajdy w kibicowaniu Leo, by otrzymał tę nagrodę.
12
@mysloner nie ma takiej gwarancji. Kazdy piłkarz woli trzymać w ręku puchar niż ZP - no moze oprócz Ronaldo . ZP to zabawa , Eurowizja
2
@mysloner Jesli ma taka ogromna wartosc historyczna, to pewnie wiekszosc potrafilaby wymienic zdobywcow ZP z pamieci, rowniez tych gleboko historyczynch. Nie wiem, czy ludzie, wymienia chociazby kilku, ktorzy wygrali ja pare razy.
0
@Tom0VeB Ten,
28
@KingKahuka To jedyny zawodnik, ktory trakutje pilke, jako sport indywidualny.
0
@escarabajo Ja wlasnie tak podchodze - towno warta, chyba, ze wygra Leo - wtedy meeega.
2
@kerouac Bo nerwy sobie poszarpiesz. Jak Cie tak debilizm wkurza, to masz przeTrane - miliony Polakow, milardy innych osobnikow sa w zasiegu Twojej irytacji.
A co do ZP - mnie naprawde (naprawde) ta nagroda malo obchodzi, bo jak wiekszosc takich nagrod jest tylko pewenego rodzaju umowna zabawa - wliczjac Oscary itd.
Sam Messi pewnie te wszystkie zlotka zamienilby na jeden triumf z repra.
2
@Colon Ej tu masz jeszcze jedno. Tym razem niszczy Roddicka i prawie za to przeprasza.
0
@Tom0VeB Ten dokument o nim juz mozna gdzies obejrzec?
1
@ksobi Prowadzenie pilki na tym polu, pierwsza klasa.
3
Malo znane nagranie z indywidualnych treningow Maradony.
2
Ale to Federer skonczyl.
1
Djokovic zirytowany warunkami (wiatr) podczas jego polfinalu.
"Przesuniecie takiego meczu jest bardzo drogie. Nie jest wazne jak czuja sie gracze na korcie."
Gralem ostatno w bardzo mocnym wietrze, da sie grac, ale przyjemnosc jest duzo mniejsza.
1
@BarcaInfo Oby tak nie powiedzial w po meczu rewanzowym polfinalu LM w nastepnym sezonie.
2
Podłancza się, podłancza.
0
@michal26 motyla noga ?
0
Estadio Dragostea
0
Trener Portugalii i jego legendarny wyraz twarzy
1
@KmN za parę dni
0
@krissu8 A co z tymi tel. marki Oppo?
1
Rozowa kartka, faul na Arthurze.
https://streamable.com/l23nk
Coutinho z karnego.
https://streamable.com/pb3yp
0
PiSa zagra w Serie B, awansowali.