Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Koncerty Milesa Davisa to byl ogien. Nie wszyscy jazzowi purysci lubili jego plyty z lat 80tych. Dopiero teraz wpadlo mi w "rece" to koncertowe nagranie z albumu TUTU (na ktorym zagral min. Michal Urbaniak). Naprawde rewelacja, swietny klimat i sola, 17 minut grania - solowka na gitare zaczyna sie kolo 5 minuty.
ps. Urbaniak zagral na plycie, ale nie na tym koncercie
1
@PeteR10 najlepsze życzenia !
1
@kerouac 2011
1
@kerouac Moim zdaniem, to juz nie jest zadna hipokryzja. To normalnosc, codziennosc. Politactwo tak czesto robi z nas balona, ze czlowiek przywykl do takich rzeczy. Trzeba przypominac.
0
@kerouac Ale mi oczy zamydliles. Roku nie podales.
2
@kerouac Tylko polityka CI w glowie. Brawo.
1
Kto i kiedy to powiedzial?
"Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności”
1
@Kajtek77 A tego dnia w 1980 roku urodzil sie Steven Gerrard.
5
FC Porto zainteresowane pozyskaniem lewego obroncy Gremio, Juninho Capixaba.
1
Ten serial zapowiada sie ciekawie. Na podstawie ksiazki Terry Pratchetta i Neil Gaimana."The Good Omens". Obsada tez dobra.
Zwiastun.
7
@bialagora Ja w nocy sobie spie, spie, spie.
3
Fani Arsenalu. https://preview.redd.it/tl9kt68ira131.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=11a47bc466646bd422ec3bf7ddc3a0bde0b3ff9b
0
@TheNekro94 Na pewno obejrze.
0
@macio_944 Czy ten serial trzyma w napieciu, czy jest po prostu przygnebiajacy?
7
Zlatan strzela. https://streamable.com/3y6z5
0
@ViscaBarca123 Miguel Rodriguez Orejuela nie lubi tego.
1
@Persyfl Fajne, no. Ta plyta, ktora posiadam nazywa sie Guest, a nie Quest ;/
0
Raoul and the Kings of Spain. Tears for Fears.
2
Wpisujecie utwory muzyczne/plyty z gatunkow, ktorych na co dzien nie sluchacie, ale z takich czy innych powodow uwazacie za swietne. Rzadko siegam po hip-hop, ale ten utwor jest genialny.
0
@Persyfl Ale przypomniales stary. Mam niestety tylko jedna Quest?
0
@Rewolucja123 A co z "Son of Godzilla"?
0
@Persyfl The Flowers Kings, Platypus.
2
Najbardziej znane prog kapele? Kogo brakuje?
Rush, Yes, Jethro Tull, Tool, Dream Theatrer, Emerson, Lake and Palmer, Coheed and Cambria, King Crimson, Genesis, Porcupine Tree, The Moody Blues, Zappa and the Mothers of Invention, ELO, ELOY, The Alan Parsons Project, Pink Floyd.
0
@Bobo25 No i pewnie czasami naprawiales mikrostyki? Z polowy czasem fajnei sie strzelalo. Nie pamietam jak nazywala sie firma, ktore te joye produkowala.A grales moze w Sensible Golf?
1
@Messibestplayerintheworld Nie no oczywiscie, ale to juz pratkycznie zupelnie inna kategoria. Grywalnosc '(to dobre slowo?) na Amige w wielu grach byla fantastyczana, do dzis mozna grac.
2
Jesli chodzi o grywalnosc byla to jedna z najlepszch gierek o tematyce pilkarskiej. Do dzis rozgrywane sa trunieje. Prosta, ale bardzo fajne - joystick a nie pad. Sensible Soccer, Amiga Real vs Barca
4
@ViscaBarca123 Zawsze mialem mieszane uczucia co do Ney. Niestety jego przejscie do PSG troche te obawy potwierdzily, ALE to mimo wszystko jest walczak, glowy nie spusci.
4
A propos tych sztucznych podzialow w Polsce. Pani Renata tak zacwierkala na tliterze. "Bezzebna, prymitywna, niewyksztalcona, alkoholiczka ze wsi... Do tego rasistka I ksenofobka! Howgh!"
https://pbs.twimg.com/media/D7vfJ9dW4AA66aC?format=jpg&name=large
ps. zebow faktycznie nie widac
0
@macio_944 wstawil dzis post o pani, ktora krytykuje arogancje "elit". Bylo tam min. o karnetach na joge za 200 zl. Myslicie, ze ten telefon to ustawka?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7353217#comment-7353217
0
@NeroTFP priv.ciekawy fenomen z tym priv.