Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 Niemcy jeżdżą także autami Francuzkimi, Japońskimi.
0
@MarioVeB! Luis może i był na topie ale 5 lat temu. Teraz brakuje mu wszystkiego, a najbardziej szybkości. Oby się w tym sezonie ogarnął i coś pogral.
0
@Bykunn nie każdy chce i może pracować w biurze kolego.
Jakie 80 lat?
W Polsce średnia długość życia wynosi 77 lat.
2
@mpolska25 ją bierze ktoś na poważnie?
0
@Bykunn uważasz że praca do 67 to był słuszny pomysl?
Wiesz jak wygląda człowiek który całe życie pracuje fizycznie w tym wieku?
13
@betonito Suarez może Robercikowi buty czyścić, taka prawda.
1
@Deltta co ty palisz?
2
Boże Busi... A już myślałem że w końcu EV widzi że ten chlopina nic nie daje.
1
Ale mamy szczęście przy naszej bramce dzisiaj.
1
Ale pograli teraz. Mniejsza z golem.
33
Semedo z lewej asysta. Można wyłączyć
0
@DanielVeB a co ma wykształcenie do zarobków?
0
@Bykunn a to musi się interesować polityką żeby móc wrócić do swojej Ojczyzny? Serio?
1
@Ratamahatta regularnie parę razy w miesiącu wypisujesz tu takie same bzdety na temat władzy. Mało kogo obchodzi że obrzydza Cie władza.
Mnie obrzydza kupa ale nigdzie tego nie wypisuje.
1
Komentarz usunięty
0
@BigShaq ja właśnie po raz trzeci zaczynam przechodzić GTA V, PS4
1
@LuisSalvano GTA V, Wiedźmin 3
4
@Odesseiron najlepsza ankieta jaka pojawiła się na LR w historii.
0
@msmsms na pewno nie za naszego życia.
0
@sintesox Rysiu Peja Solowka
0
@sokot Najlepsza w cenie do 1000 jest karta o nazwie PS4
0
@Puyolex to po co poszedłes na studia które cię nie interesują? No chyba że studiujesz żeby nie pracować.
9
@Janiama no szczególnie Liverpool pokazał że nie można biegać 90 minut z pressingiem.
0
@socha Polsat Sport Premium
4
@Janiama powinien siedzieć. Teraz znowu przez miesiąc będzie grać kupę, no ale 1 skład gwarantowany bo mu wyszedł strzał w meczu LM.
0
Słuchajcie co Wichniarek pier w tym studiu. On jest glupszy niż Hajto.
2
@jedrek7000 a przebiegli 10 km mniej niż Inter
1
@BarcaInfo Vidal > Busi
Masz odpowiedź.
2
Messi dzisiaj kiwa jak w 2010. Chyba rywale pierwszy raz od dawna go zlekcewazyli.
0
Valverde i Suarez podpisali jakiś pakt z diabłem :D