0

@MESSIah16 Niemcy jeżdżą także autami Francuzkimi, Japońskimi.

0

@MarioVeB! Luis może i był na topie ale 5 lat temu. Teraz brakuje mu wszystkiego, a najbardziej szybkości. Oby się w tym sezonie ogarnął i coś pogral.

0

@Bykunn nie każdy chce i może pracować w biurze kolego.
Jakie 80 lat?
W Polsce średnia długość życia wynosi 77 lat.

2

@mpolska25 ją bierze ktoś na poważnie?

0

@Bykunn uważasz że praca do 67 to był słuszny pomysl?
Wiesz jak wygląda człowiek który całe życie pracuje fizycznie w tym wieku?

13

@betonito Suarez może Robercikowi buty czyścić, taka prawda.

1

@Deltta co ty palisz?

2

Boże Busi... A już myślałem że w końcu EV widzi że ten chlopina nic nie daje.

1

Ale mamy szczęście przy naszej bramce dzisiaj.

1

Ale pograli teraz. Mniejsza z golem.

33

Semedo z lewej asysta. Można wyłączyć

0

@DanielVeB a co ma wykształcenie do zarobków?

0

@Bykunn a to musi się interesować polityką żeby móc wrócić do swojej Ojczyzny? Serio?

1

@Ratamahatta regularnie parę razy w miesiącu wypisujesz tu takie same bzdety na temat władzy. Mało kogo obchodzi że obrzydza Cie władza.
Mnie obrzydza kupa ale nigdzie tego nie wypisuje.

1

Komentarz usunięty

0

@BigShaq ja właśnie po raz trzeci zaczynam przechodzić GTA V, PS4

1

@LuisSalvano GTA V, Wiedźmin 3

4

@Odesseiron najlepsza ankieta jaka pojawiła się na LR w historii.

0

@msmsms na pewno nie za naszego życia.

0

@sintesox Rysiu Peja Solowka

0

@sokot Najlepsza w cenie do 1000 jest karta o nazwie PS4

0

@Puyolex to po co poszedłes na studia które cię nie interesują? No chyba że studiujesz żeby nie pracować.

9

@Janiama no szczególnie Liverpool pokazał że nie można biegać 90 minut z pressingiem.

0

@socha Polsat Sport Premium

4

@Janiama powinien siedzieć. Teraz znowu przez miesiąc będzie grać kupę, no ale 1 skład gwarantowany bo mu wyszedł strzał w meczu LM.

0

Słuchajcie co Wichniarek pier w tym studiu. On jest glupszy niż Hajto.

2

@jedrek7000 a przebiegli 10 km mniej niż Inter

1

@BarcaInfo Vidal > Busi
Masz odpowiedź.

2

Messi dzisiaj kiwa jak w 2010. Chyba rywale pierwszy raz od dawna go zlekcewazyli.

0

Valverde i Suarez podpisali jakiś pakt z diabłem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?