Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ludziska co sądzicie o tym całym PPK?
Niby założenia złe nie są, ale co było z OFE każdy pamięta.
Jutro miałem iść się z tego wypisać, ale nadal myślę czy może spróbować te 4 lata, co które się odnawia program.
0
@MesQueUnClub_87 zapomniałeś o,, O jeden Most za daleko,, w wyborze tych filmów :)
0
Busi to już nawet na takie Eibar jest za słaby. Chyba zostają mu mecze w PK.
3
Dawać mnie Ansu.
0
Messi i Busi narazie najsłabsi, ale znając życie zaraz Leo walnie jakąś brameczke :D
0
@SeeleyBooth jak Husky.
0
4 Gol Griezmanna w tym sezonie w LL
8
Cieszy powrót Samuela.
0
@robsesh Fifa to kupa.
0
@Katalończyk 99 ale my rywalizacje mamy w genach, tak będzie zawsze. To nie jest wada.
1
@Bykunn następny.
0
@msmsms Marlon Brando i Al Pacino w Ojcu Chrzestnym
Di Caprio w Wilku z Wall Street oraz Wyspie Tajemnic.
0
@damiano996 wstydzisz się wyboru?
0
@damiano996 no ale na kogo?
1
@msmsms coraz lepsze brednie na tych memach.
4
@Chwytliwy OFE.
0
@barcelonaLM dokładnie to PiS 48, Opozycja 48, 4 Niezależnych.
0
@damiano996 a ty na kogo glosowales?
2
@damiano996 W okresie od 1989 do 2018 roku PKB Polski wzrósł o 826,96% i był to najlepszy wynik w Europie
Wikipedia
Gdzie się cofamy?
0
@Janiama skończy się na tym ze PiS podkupi niezależnych i tyle będzie z tej walki.
7
@Janiama i co z tego ze odrzuca ustawy skoro Andrzej je potem zatwierdzi?
Senat w Polsce powinien zostać zniesiony.
0
@EmilZatopek jak PiS będzie blisko 50 to sobie kogoś podkupia i kolejne 4 lata pełnej władzy.
0
@LioMessi10 szkoda tylko ze młodzi tak olewaja wybory. Gdyby było inaczej to Konfederacja mogłaby mieć ponad 10 %
1
@TheMugShot rozniesli PSL w tej grupie.
2
@Bartek46 i gdzie jest Unia?
Zajmuje się przekopem Mierzei?
7
@LioMessi10 bezrobotnych w PL jest 900 tysięcy. Poszło może z 300 jak nie mniej bo tacy ludzie Polityka się nie interesują.
Patologii w Polsce jest mkze z 0.5.%.
To jest ten twój ogrom?
Jeśli mam głosować na PO albo Lewicę bo jestem wykształcony i mam być pseudo nowoczesny to ja dziękuję. Oddałem głos na Konfederacje, bo jestem ciekaw jak będą działać w Sejmie do tego mają niezły program gospodarczy.
. Gdyby nie Konfederacja glosowalbym na PiS. To oznacza ze jestem osobą głupia, biedna i mało wykształcona?
0
@SeeleyBooth ile jest takich ludzi w Polsce? 0.5 %?
1
@LioMessi10 i właśnie ta gadka mnie najbardziej wku... A w wielce Oswieconych Polaczkach. Bo gardza ludźmi którzy oddali głosy na PiS.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pawelec7 Borek za Pisem, jego syn xd za KO