0

Ludziska co sądzicie o tym całym PPK?
Niby założenia złe nie są, ale co było z OFE każdy pamięta.
Jutro miałem iść się z tego wypisać, ale nadal myślę czy może spróbować te 4 lata, co które się odnawia program.

0

@MesQueUnClub_87 zapomniałeś o,, O jeden Most za daleko,, w wyborze tych filmów :)

0

Busi to już nawet na takie Eibar jest za słaby. Chyba zostają mu mecze w PK.

3

Dawać mnie Ansu.

0

Messi i Busi narazie najsłabsi, ale znając życie zaraz Leo walnie jakąś brameczke :D

0

@SeeleyBooth jak Husky.

0

4 Gol Griezmanna w tym sezonie w LL

8

Cieszy powrót Samuela.

0

@robsesh Fifa to kupa.

0

@Katalończyk 99 ale my rywalizacje mamy w genach, tak będzie zawsze. To nie jest wada.

1

@Bykunn następny.

0

@msmsms Marlon Brando i Al Pacino w Ojcu Chrzestnym
Di Caprio w Wilku z Wall Street oraz Wyspie Tajemnic.

0

@damiano996 wstydzisz się wyboru?

0

@damiano996 no ale na kogo?

1

@msmsms coraz lepsze brednie na tych memach.

4

@Chwytliwy OFE.

0

@barcelonaLM dokładnie to PiS 48, Opozycja 48, 4 Niezależnych.

0

@damiano996 a ty na kogo glosowales?

2

@damiano996 W okresie od 1989 do 2018 roku PKB Polski wzrósł o 826,96% i był to najlepszy wynik w Europie
Wikipedia

Gdzie się cofamy?

0

@Janiama skończy się na tym ze PiS podkupi niezależnych i tyle będzie z tej walki.

7

@Janiama i co z tego ze odrzuca ustawy skoro Andrzej je potem zatwierdzi?
Senat w Polsce powinien zostać zniesiony.

0

@EmilZatopek jak PiS będzie blisko 50 to sobie kogoś podkupia i kolejne 4 lata pełnej władzy.

0

@LioMessi10 szkoda tylko ze młodzi tak olewaja wybory. Gdyby było inaczej to Konfederacja mogłaby mieć ponad 10 %

1

@TheMugShot rozniesli PSL w tej grupie.

2

@Bartek46 i gdzie jest Unia?
Zajmuje się przekopem Mierzei?

7

@LioMessi10 bezrobotnych w PL jest 900 tysięcy. Poszło może z 300 jak nie mniej bo tacy ludzie Polityka się nie interesują.
Patologii w Polsce jest mkze z 0.5.%.
To jest ten twój ogrom?
Jeśli mam głosować na PO albo Lewicę bo jestem wykształcony i mam być pseudo nowoczesny to ja dziękuję. Oddałem głos na Konfederacje, bo jestem ciekaw jak będą działać w Sejmie do tego mają niezły program gospodarczy.
. Gdyby nie Konfederacja glosowalbym na PiS. To oznacza ze jestem osobą głupia, biedna i mało wykształcona?

0

@SeeleyBooth ile jest takich ludzi w Polsce? 0.5 %?

1

@LioMessi10 i właśnie ta gadka mnie najbardziej wku... A w wielce Oswieconych Polaczkach. Bo gardza ludźmi którzy oddali głosy na PiS.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pawelec7 Borek za Pisem, jego syn xd za KO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?