Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Phatro mówisz? Zależy mi na szybkości działania. Kiedyś non stop używałem Liska :)
0
Opera czy Google Chrome na PC?
0
@fajny_football z tym kontraktem to nie trafiłeś.
0
@Xwowrak nikt nie karze tu przesiadywac. LR to był strzał w 10. Dzięki niej ta strona będzie zyla jeszcze bardzo bardzo długo.
10
@BigShaq Danzel z niego był
0
@michaleu znacie?
1
@Socjopata i Big Cyc do tego :P
1
Lubicie piosenki Britney Spears?
Dla Mnie osobiście jest Ona ikoną młodości, słucham jej piosenek z nostalgia dawnych czasów. Kiedyś to byyyłoo :D
0
@ofenzywa no tak, bo 40 zł to jest majątek obecnie dla Polaka.
1
@Mesi12 nie tyle za darmo, co nielegalnie.
Też kiedyś tak robiłem, ale w Polsce czasy piracenia się powoli kończą, i dobrze.
1
@kerouac tez niedawno zacząlem sledzić losy Etiopii, ciekawe czy przyczyni się do wzrostu gospodarczego w tym kraju.
5
@FCBeSeM Netflix, HBO GO
0
@krzychu1526 zaczęła nosić dekolt, także lepiej :)
Chyba ze to odwrotnie xdd
0
@macio_944 bajki
0
@macio_944 i już agituje wyborczo. Po co?
1
@Cochise mam taki sam,, problem,, jak Ty :)
0
@Forza_Juve wspaniały Buffon?
Interesuje się piłką przez całą karierę Buffona i on nigdy nie był wspaniały, co najwyżej dobry :)
0
@creative7 na pewno nie stronka TVP i TVN
2
@msmsms samobojcy niech się zabijają, ale bardzo często robią to krzywdząc osoby postronne, czyt. Kierowców, Maszynistow itd
Zamiast współczuć samobojcy który jest totalnym egoistom warto spojrzec na w/w zawody.
Sam osobiście samobojcami gardze bo w chwilach załamania trzeba pokazać że jest się silnym i odważnym. A samobójstwo to najłatwiejsza droga do rozwiązania problemów, więc nie wiem co w tym odważnego.
1
@Piotrek96 Wyspa Tajemnic
0
@Odesseiron w takim celu wstawiłes te dane. Mogłeś się postarać i poszukać ile zebrano buraka cukrowego.
6
@KamQiX w Ranczu po wójta taczkami przyjechali.
9
@Odesseiron Warzywa, owoce i cukier poszły do góry przez słabe zbiory spowodowane przez susze.
Nie sądzisz chyba że cukier zdrozal o 1/4 bo PiS wypłaca 500+?
0
@jeyx77x będąc na miejscu tych babci nie cieszylbys się gdybyś dostał 13 emeryturę?
3
Jako że LR żyje obecnie nadchodzącymi wyborami zdecydowałem się stworzyć ankietę nastrojów Politycznych tej strony. Zachęcam do głosowania ;)
https://www.strawpoll.me/18760419
0
Dlaczego nikt nie wspomniał o atomie? :/
8
Zanberg i Bosak najlepiej. Reszta dno.
0
@barcelonaLM czyli w 2021 będzie warto kupić :)
4
@jeyx77x no to sponsoruj jak chcesz :)
2
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Wybory-parlamentarne-2019/Lech-Walesa-cofa-poparcie-dla-Koalicji-Obywatelskiej.-Poprze-PSL-i-Wladyslawa-Kosiniaka-Kamysza
Biedny schorowany człowiek...