0

@Phatro mówisz? Zależy mi na szybkości działania. Kiedyś non stop używałem Liska :)

0

Opera czy Google Chrome na PC?

0

@fajny_football z tym kontraktem to nie trafiłeś.

0

@Xwowrak nikt nie karze tu przesiadywac. LR to był strzał w 10. Dzięki niej ta strona będzie zyla jeszcze bardzo bardzo długo.

10

@BigShaq Danzel z niego był

0

@michaleu znacie?

1

@Socjopata i Big Cyc do tego :P

1

Lubicie piosenki Britney Spears?
Dla Mnie osobiście jest Ona ikoną młodości, słucham jej piosenek z nostalgia dawnych czasów. Kiedyś to byyyłoo :D

0

@ofenzywa no tak, bo 40 zł to jest majątek obecnie dla Polaka.

1

@Mesi12 nie tyle za darmo, co nielegalnie.
Też kiedyś tak robiłem, ale w Polsce czasy piracenia się powoli kończą, i dobrze.

1

@kerouac tez niedawno zacząlem sledzić losy Etiopii, ciekawe czy przyczyni się do wzrostu gospodarczego w tym kraju.

5

@FCBeSeM Netflix, HBO GO

0

@krzychu1526 zaczęła nosić dekolt, także lepiej :)
Chyba ze to odwrotnie xdd

0

@macio_944 bajki

0

@macio_944 i już agituje wyborczo. Po co?

1

@Cochise mam taki sam,, problem,, jak Ty :)

0

@Forza_Juve wspaniały Buffon?
Interesuje się piłką przez całą karierę Buffona i on nigdy nie był wspaniały, co najwyżej dobry :)

0

@creative7 na pewno nie stronka TVP i TVN

2

@msmsms samobojcy niech się zabijają, ale bardzo często robią to krzywdząc osoby postronne, czyt. Kierowców, Maszynistow itd
Zamiast współczuć samobojcy który jest totalnym egoistom warto spojrzec na w/w zawody.

Sam osobiście samobojcami gardze bo w chwilach załamania trzeba pokazać że jest się silnym i odważnym. A samobójstwo to najłatwiejsza droga do rozwiązania problemów, więc nie wiem co w tym odważnego.

1

@Piotrek96 Wyspa Tajemnic

0

@Odesseiron w takim celu wstawiłes te dane. Mogłeś się postarać i poszukać ile zebrano buraka cukrowego.

6

@KamQiX w Ranczu po wójta taczkami przyjechali.

9

@Odesseiron Warzywa, owoce i cukier poszły do góry przez słabe zbiory spowodowane przez susze.
Nie sądzisz chyba że cukier zdrozal o 1/4 bo PiS wypłaca 500+?

0

@jeyx77x będąc na miejscu tych babci nie cieszylbys się gdybyś dostał 13 emeryturę?

3

Jako że LR żyje obecnie nadchodzącymi wyborami zdecydowałem się stworzyć ankietę nastrojów Politycznych tej strony. Zachęcam do głosowania ;)

https://www.strawpoll.me/18760419

0

Dlaczego nikt nie wspomniał o atomie? :/

8

Zanberg i Bosak najlepiej. Reszta dno.

0

@barcelonaLM czyli w 2021 będzie warto kupić :)

4

@jeyx77x no to sponsoruj jak chcesz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?