0

@Mati90fcb póki gra Busi, Suarez itd nic się nie zmieni.

5

@Katalończyk 99 miałem napisać praktycznie to samo.
Valverde nie ma nic do powiedzenia w tym zespole. Barcelona trafiła w pułapkę sukcesu. Nie dość że płacą krocie na tygodniowki to jeszcze klubem rządzi grupka gwiazdeczek z Messim i Pique na czele.

0

Zacząłem w końcówce kibicować Slavii bo im się punkt należy a naszym gwiazdeczkom pokroju Messiego i Suareza należy się ława w następnym meczu.
Mats nam uratował mecz.

0

@dafik85 Busi to emeryt. Bez szybkości na SPD dużo nie zdziala.

0

@Katalończyk 99 oczywiście że tak. A Ansu niech ucieka z tego klubu bo zacznie grać w wieku 23 lat.

0

Busi o 33 minuty za późno.

1

@Piotr,1985 bo Luis to kumpel Leo. Taka prawda. Niestety Messi jest nietykalny i ma za dużo do powiedzenia w tym klubie.

0

Haha ciekawe co teraz pomyślał Valverde xd

2

Griezmman serio?

0

Jest wynik. Teraz Suarez i Busi szybka zmiana bo zaraz może być 2-2

0

Vidal twoja agresja jest teraz potrzebna.

0

@Mathew86 co ty wgl mówisz?
Pamiętasz co kiedyś w LM robiliśmy z takim Bayerem Leverkusen?
A tutaj z Slavia nie potrafią bramki strzelić.

3

@Janiama dobry bait.

0

@Katalończyk 99 zaraz ktoś ci napisze ze Lewy aby na środku stoi i się do Barcy nie nadaje xd

0

@MaTt_BarcaFan z Interem widziałem ten większy chaos.

0

@MaTt_BarcaFan przecież on jest tak wolny że aż oczy krwawia. Gra za zasługi, nic więcej.

0

@FC1899Barca już od dawna pisze ze Suarez i Busi nadają się na zespoły w PK a nie LM.

0

@kiper09 @MaTt_BarcaFan co ty na jego dzisiejsze spotkanie?

7

Slavia ciśnie Barce. Kisne
Vidal i Dembele na boisko.

0

@SinMistico on grał dobrze ostatnio za Enrique w 2015

0

Suarez bramkarza nie potrafi ograć xdd

0

@kazbychu a przed meczem ktoś mi napisał że Busi to nasz top3 pomocnik.

0

@TheNekro94 w tym sezonie gra to samo poza wyjątkami.

1

Za czasów Valdesa marzyłem o takim bramkarzu jak Mats.

0

@MaTt_BarcaFan a Busi co daje? Spóźniony w 70 % sytuacji.

0

@MaTt_BarcaFan no nie wiem Vidal chociażby?

1

Co Busi robi w podstawie?

3

@Pawel1980 mógłbyś pisać książki.

0

@IronSanHybrid co chcesz od tego przepisu?

0

@KapiFCB w pensji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?