Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mati90fcb póki gra Busi, Suarez itd nic się nie zmieni.
5
@Katalończyk 99 miałem napisać praktycznie to samo.
Valverde nie ma nic do powiedzenia w tym zespole. Barcelona trafiła w pułapkę sukcesu. Nie dość że płacą krocie na tygodniowki to jeszcze klubem rządzi grupka gwiazdeczek z Messim i Pique na czele.
0
Zacząłem w końcówce kibicować Slavii bo im się punkt należy a naszym gwiazdeczkom pokroju Messiego i Suareza należy się ława w następnym meczu.
Mats nam uratował mecz.
0
@dafik85 Busi to emeryt. Bez szybkości na SPD dużo nie zdziala.
0
@Katalończyk 99 oczywiście że tak. A Ansu niech ucieka z tego klubu bo zacznie grać w wieku 23 lat.
0
Busi o 33 minuty za późno.
1
@Piotr,1985 bo Luis to kumpel Leo. Taka prawda. Niestety Messi jest nietykalny i ma za dużo do powiedzenia w tym klubie.
0
Haha ciekawe co teraz pomyślał Valverde xd
2
Griezmman serio?
0
Jest wynik. Teraz Suarez i Busi szybka zmiana bo zaraz może być 2-2
0
Vidal twoja agresja jest teraz potrzebna.
0
@Mathew86 co ty wgl mówisz?
Pamiętasz co kiedyś w LM robiliśmy z takim Bayerem Leverkusen?
A tutaj z Slavia nie potrafią bramki strzelić.
3
@Janiama dobry bait.
0
@Katalończyk 99 zaraz ktoś ci napisze ze Lewy aby na środku stoi i się do Barcy nie nadaje xd
0
@MaTt_BarcaFan z Interem widziałem ten większy chaos.
0
@MaTt_BarcaFan przecież on jest tak wolny że aż oczy krwawia. Gra za zasługi, nic więcej.
0
@FC1899Barca już od dawna pisze ze Suarez i Busi nadają się na zespoły w PK a nie LM.
0
@kiper09 @MaTt_BarcaFan co ty na jego dzisiejsze spotkanie?
7
Slavia ciśnie Barce. Kisne
Vidal i Dembele na boisko.
0
@SinMistico on grał dobrze ostatnio za Enrique w 2015
0
Suarez bramkarza nie potrafi ograć xdd
0
@kazbychu a przed meczem ktoś mi napisał że Busi to nasz top3 pomocnik.
0
@TheNekro94 w tym sezonie gra to samo poza wyjątkami.
1
Za czasów Valdesa marzyłem o takim bramkarzu jak Mats.
0
@MaTt_BarcaFan a Busi co daje? Spóźniony w 70 % sytuacji.
0
@MaTt_BarcaFan no nie wiem Vidal chociażby?
1
Co Busi robi w podstawie?
3
@Pawel1980 mógłbyś pisać książki.
0
@IronSanHybrid co chcesz od tego przepisu?
0
@KapiFCB w pensji.