O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1112
  • Liczba komentarzy 2510
  • Polecenia 3462

Komentarze

0

@szymonweremozak W aplikacji na pewno o kilka godzin można, więc 3 to raczej spokojnie, ale nie wiem do jakiego maksymalnie czasu się da cofnąć.
E: Na stronie też można :)

0

@AllBundy owszem, od dobrych ok 13-14 lat :D

0

@AllBundy ktoś ma, a o co chodzi? :D

0

@Pixelo Ee tam gadanie :P Pewnie ogladasz ręczną dłuższy czas, to powinieneś kojarzyć, że szanse zawsze są :D

2

@damianex10 Szkoda trochę, bo zbilżali się już na 3 punkty kilka razy i była szansa, ale i tak ładnie grali, oby z Krajewskim nie było czegoś poważnego :/

Zobacz wszystkie

61

Wiem, że pewnie większość z Was zajęta jest teraz początkiem roku szkolnego i kupowaniem zeszytów, ale warto przypomnieć, że dziś mija dokładnie 29 lat od śmierci prawdopodobnie jednego z najlepszych środkowych obrońców w historii-Gaetano Scirei. Synonim boiskowej klasy i elegancji, wybitny piłkarz, 7-krotny mistrz Włoch, mistrz świata, obrońca, który przez całą 16-letnią karierę nie otrzymał ani jednej czerwonej kartki, zginął tragicznie w Polsce, mając zaledwie 36 lat... Ówczesny drugi trener Juventusu przyjechał do Polski przyjrzeć się Górnikowi Zabrze(przyszłemu rywalowi w Pucharze UEFA), jednak do celu nigdy nie dotarł. W okolicach miejscowości Babsk doszło do tragicznego wypadku, auto(fiat 126p) z Gaetano, kierowcą, tłumaczką i Andrzejem Zdebskim(działaczem Górnika) zderzyło się z innym samochodem(żukiem) wiozącym kanistry z benzyną. Doszło do wybuchu. Ocalił się tylko pan Zdebski-wypadł przez przednią szybę, dzięki... niezapiętym pasom bezpieczeństwa. Pozostali spłonęli żywcem...
Jednak Scirea na zawsze zapisał się na kartach historii jako wielki piłkarz i wielki człowiek i na zawsze pamięć po nim pozostanie w naszych sercach.
Fino alla fine.

57

Błagam tylko nie Neymar w Juve, jeszcze jak Icardi ma przyjść... Raiola de Ligta i Keana+mama Rabiota+tata Neymara+Mendes Ronaldo+Wanda Icardiego... To nie może się udać :')

52

W Familiadzie:
Przykład palmy?
-Margaryna
:D

34

Sezon Serie A oficjalnie się skończył, a więc w pełni oficjalnie możemy ogłosić, że tytuł Króla Strzelców zdobywa Fabio Quagliarella. Nie wygrał nasz Ronaldo, nie wygrał Polak-Rodak Pio, ani Zapata z przebojowej Atalanty. Wygrał 37-latek z przeciętnej Sampy. A jednak nie da się z tego nie cieszyć. Coś wspaniałego. Niesamowitą napisał Fabio historię. Wielkie gratulacje i ogromny szacunek dla niego.