1

@barcelonaLM Nie wiem nie śledzę tego, teraz zobaczyłem i się zdziwiłem.

0

@ShawnC Wtedy to pełno herbów ;)

0

@Tom0VeB 95% LR jest czasem wkurzona, mają do tego prawo jeśli widzą że coś jest nie tak. Sprzedać Wszystkich, kupić Wszystkich, zaorać, to ma być słynne wyzywanie? W dodatku w żartach. Poza tym, mi chodziło o zupełnie coś innego niż Ty przytoczyłeś.

2

Co jest śmieszne na La Bambie? Zawsze znajdzie się ktoś, kto na siłę próbuje zwrócić na siebie uwagę byle otrzymać kilka zielonych :)

1

@JimMorrisonFCB a biurko już masz? Jeśli nie, to jest tu spec od biurek.

2

Brawo Barca, świetny wynik i kolejne 3 punkty dopisane ;) Niech ich tam mrozi w tym Madrycie, teraz tylko tego nie zmarnować. VeB!!!

1

W kafejce nie zapłacili za prąd ;D

1

@IronSanHybrid I gitara, tak ma być ;)

1

@IronSanHybrid podobno Barca bez Dembele za wiele nie potrafi :D Eksperci z LR :D

0

Brawo Rapha, brawo Barca!

1

Mroźno mają w tym Madrycie.

0

Gaaaaaaaaavi gooooool!

3

Trzeba dzwonić do płokołatuły bo nie grają czysto tylko ściągają.

3

Oni oszukujo ze ściągi.

3

Strach tam w ogóle zasnąć, bo w każdej chwili możesz być 5 metrów pod ziemią. Konkretna seria się tam zaczyna zapadlisk, chyba się dopiero rozkręca. Grasz se mecza a tu nagle lecisz.
https://wydarzenia.interia.pl/wiadomosci-lokalne/news-kolejne-zapadlisko-w-trzebini-dziura-na-murawie-stadionu,nId,6575671

0

@Medium ważne że dawali nam rozrywkę, piękne gole i asysty :)

0

@gumaz jednego w życiu tylko wypiłem i to w dodatku z Jagierkiem. A tak to nie chcę tego absolutnie.

21

@Mns21 lata lecą jak każdemu, ale rywalizacja z Leo była przepiękna, fajnie że mogłem to śledzić co tydzień przez całą ich karierę.

1

@Firestone otóż to, te mendy co sędziują do zaorania.

1

Dawać ją za Lahoza i innych partaczów, aż będzie się chciało oglądać mecze. Swoją drogą, ten prank jej wyszedł znakomicie :D


1

@Firestone dnia? :DDD

1

Za moment strzelą.

0

Właśnie włączyłem mecz.

1

@Transu96 tak wyję, bo transu wrzucił 17636 zdjęcie z ręką haha nie rozśmieszaj mnie, ale dobrze wrzucaj wrzucaj, mam się z czego pośmiać przy weekendzie chociaż :)

1

@Transu96 idź umyj rąsie bo zara kolejne wrzucisz ;D

1

@Transu96 możesz, pewnie że możesz, jak Ci pasi takie nudne życie to se wstawiaj :D

1

@Transu96 chłopie, mnie to tyle interesuje co zeszłoroczny śnieg, ja w to nawet nigdy nie grałem. Po prostu jak widzę że ciągle w tym siedzisz i obcym ludziom musisz pokazać co przez cały dzień robisz, to dla mnie to jest nudne życie.

2

@Transu96 ale Ty masz nudne życie :D

0

@BorzyKrzys widziałeś? Nie, więc na uj kłamiesz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?