Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Firestone dnia? :DDD
1
Za moment strzelą.
0
Właśnie włączyłem mecz.
1
@Transu96 tak wyję, bo transu wrzucił 17636 zdjęcie z ręką haha nie rozśmieszaj mnie, ale dobrze wrzucaj wrzucaj, mam się z czego pośmiać przy weekendzie chociaż :)
1
@Transu96 idź umyj rąsie bo zara kolejne wrzucisz ;D
1
@Transu96 możesz, pewnie że możesz, jak Ci pasi takie nudne życie to se wstawiaj :D
1
@Transu96 chłopie, mnie to tyle interesuje co zeszłoroczny śnieg, ja w to nawet nigdy nie grałem. Po prostu jak widzę że ciągle w tym siedzisz i obcym ludziom musisz pokazać co przez cały dzień robisz, to dla mnie to jest nudne życie.
2
@Transu96 ale Ty masz nudne życie :D
0
@BorzyKrzys widziałeś? Nie, więc na uj kłamiesz :D
2
@BorzyKrzys ale szop :D
0
@MesQueUnClub_87 ale mi chodzi aby nie odpowiadać temu co wymyśla jakieś problemy ;P
2
Najgorzej to jest karmić trolla, później nic dziwnego że powstaje ponad 100 odpowiedzi. Sami sobie ludzie są winni, tłumaczyć się komuś w necie, cos udowadniać. A wy**ane i tyle na to wszystko i się skończy dyskusja. Nie ma odpowiedzi - troll się zamknie. Proste jak budowa cepa!
0
@Rl9k1nG Z tym nie ma szans to trochę nie na miejscu, nigdy nie wolno nikogo lekceważyć. Ale oby tak było i wojna zakończyła się zwycięstwem Ukrainy.
2
@Sysia11 bo jest Ronaldo ;P
1
@IronSanHybrid Hehe dobrze panie odpowiadasz, też jestem tego samego zdania :D
1
Klasyka :)
0
Ile razy to oglądam już i nadal bawi, wybitnie to zagrali :D
1
@Bezhistorii oj tak, zawsze po drinie się uruchamia nostalgia i włącza się takie klasyki :)
2
@IronSanHybrid tak to ja robię rowerem jak wracam z domówki i parkuję do garażu ;D
1
@Bezhistorii Morwa - Dla słuchaczy. Klasyk!!
13
@IronSanHybrid zawsze mam z tego beke w uj hahaha :D jakie to prawdziwe :D
3
@IronSanHybrid mogli przy okazji do butli łapać, by spieniężyli :D
1
@Bezhistorii Mamy 2023 rok, a tamta muzyka lepsza od obecnej :) Ja to głównie takich słucham :) Skarby - Liber, Doniu - Suczki, Bania u Cygana, Konfrontacje - 52 Dębiec.. można by wymieniać :)
3
@IronSanHybrid dzięki :D Zobaczyłem tylko igłę i sierść i styknie :D
1
@IronSanHybrid kurła, ja jem!
2
@HighestInTheRoom ale złomowanie :D
1
@Bezhistorii zgadza się, pamiętam miałem na płycie i słuchało się w mini wieży za gnoja. Co by nie mówić, mają rację, kiedyś było inaczej.
0
Ale wspomnienia po głowie chodzą słuchając tego.. Aż człowiek sobie odtwarza dzieciństwo w myślach.
1
@IronSanHybrid poczekaj, za jakiś czas bombelek będzie do 2027 :D
1
@IronSanHybrid to co, dziś bombelek podstawa? :D