7

Niesamowite jest to, że dwie zmiany młodych i od razu gra inna.

3

Po co dać szasnę młodemu od początku meczu jak lepiej postawić na Roberto.

0

Kur.. ile tych wrzutek dziś jeszcze.

3

Xavi powie że murawa była zła.

0

A kurs na naszych był tylko @1.40 :DD

0

5

I niech ktoś powie że to nie wina trenera w głównej mierze. Zero pomysłu, tylko wrzutki.

0

Teraz to na bank mamy wygraną po tych zmianach.

2

Ten Alonso ma papiery na Xaviego, nie ma uja :DD

1

@panczo żel na włosach

0

I weź ktoś Cię tu skrytykuje na LR że wiecznie narzekasz, no ale jak tego nie robić? Przecież to czasem aż oczy bolą od tego.

0

@require dlatego nic nie jest pewne, a nasza forma nie powala, taka przewaga to nic.

6

Jeszcze się okaże że mimo przewagi przewalimy i ligę :D

3

Poklaskajmy razem z Xavim, może się uda coś wyklaskać.

0

Chyba poszedł w przerwie dobry typ na kartki :D

3

5 kartek już hahahaha

0

@MateuszGotowka99 tak to on we własnej osobie.

0

10 min 2 połowy i 4 żółte. Najs :DD

4

Lahoz 2.0 z kartkami.

0

Hahhah dobre...

0

Xavi świruje już.

0

Frenkie było podać..

0

@abram3k sprawdzałeś że nie ma jaj?

4

Jest dobrze, chłopaki dobrze robią, jest dobrze.

0

@norbi77 podpisuję się pod tym.

2

A kiedyś ta Almeria dostawała od nas 8:0 i to na luzie bez spiny :)

0

Ale ta piłka im dziś odskakuje :DD

1

Na piłce się wywraca :DD

6

@MesQueUnClub96 Ciebie w gratisie dołączyć.

3

Odpuszczamy LE i skupiamy się na Lidze, odpuszczamy Ligę i skupiamy się na PK :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?