Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Niesamowite jest to, że dwie zmiany młodych i od razu gra inna.
3
Po co dać szasnę młodemu od początku meczu jak lepiej postawić na Roberto.
0
Kur.. ile tych wrzutek dziś jeszcze.
3
Xavi powie że murawa była zła.
0
A kurs na naszych był tylko @1.40 :DD
0
Tak będzie jeszcze.
https://zapodaj.net/7a25b2154fab1.jpg.html
5
I niech ktoś powie że to nie wina trenera w głównej mierze. Zero pomysłu, tylko wrzutki.
0
Teraz to na bank mamy wygraną po tych zmianach.
2
Ten Alonso ma papiery na Xaviego, nie ma uja :DD
1
@panczo żel na włosach
0
I weź ktoś Cię tu skrytykuje na LR że wiecznie narzekasz, no ale jak tego nie robić? Przecież to czasem aż oczy bolą od tego.
0
@require dlatego nic nie jest pewne, a nasza forma nie powala, taka przewaga to nic.
6
Jeszcze się okaże że mimo przewagi przewalimy i ligę :D
3
Poklaskajmy razem z Xavim, może się uda coś wyklaskać.
0
Chyba poszedł w przerwie dobry typ na kartki :D
3
5 kartek już hahahaha
0
@MateuszGotowka99 tak to on we własnej osobie.
0
10 min 2 połowy i 4 żółte. Najs :DD
4
Lahoz 2.0 z kartkami.
0
Hahhah dobre...
0
Xavi świruje już.
0
Frenkie było podać..
0
@abram3k sprawdzałeś że nie ma jaj?
4
Jest dobrze, chłopaki dobrze robią, jest dobrze.
0
@norbi77 podpisuję się pod tym.
2
A kiedyś ta Almeria dostawała od nas 8:0 i to na luzie bez spiny :)
0
Ale ta piłka im dziś odskakuje :DD
1
Na piłce się wywraca :DD
6
@MesQueUnClub96 Ciebie w gratisie dołączyć.
3
Odpuszczamy LE i skupiamy się na Lidze, odpuszczamy Ligę i skupiamy się na PK :D