Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Rapha!!! Do szatni najlepiej.
0
Nie ma spalonego.
0
Wrzutki wrzutkami, ale może Xavi coś wyklaska przy linii?
1
@Firestone ciężko się nie zgodzić.
0
@Kondziubarca czyli nic nowego.
5
Jak my zdobędziemy mistrza to na farcie patrząc na naszą formę i osiągane wyniki.
4
Brawo Mats chłopie...
5
Gavi kiedyś skończy z rozwalonym łbem.
0
@Vekk dzięki, nie wiedziałem :D
0
Na banerze było Kraków małopolski :D
3
Zobaczymy czy Lewy faktycznie przez kontuzje miał słabą formę, oby tak i dziś wraca do strzelania. Vamoooos!
1
@Culers @Medium ja tylko pociągnął :D
1
@Medium zapewne ten
1
@kamyk_23 w nocy z 25 na 26 marca
1
Beka z tego Liverpool, ale dobrze im tak :D
1
@mr Barca Ponad 4700 a co dalej nie wiem, ale na pewno więcej.
0
Maszyna ruszyła, Chelsea już nikt nie zatrzyma. Nie ma jednak gola.
4
@Lionel_Messi10 mądry wybór, ja to tylko niegazowana :)
3
@MesQueUnClub_87 woda najzdrowsza :)
7
@AdiKingu96 tylko czysta woda, nie jakiś syf z butelki.
2
Po tym to mu psycholog już nie pomoże nawet ;P
4
@kubix05 Hehe wszystko się zgadza ;)
0
@GeraltzKatalonii niesamowite. To lepiej było grać do 90-tej Roberto który nic nie wnosił, po co jakieś zmiany robić i próbować. Na co to komu potrzebne.
0
@agaFCB ważne że dało się na to chociaż patrzeć, może Ty nie widziałaś, ale to też się liczy. Zmiany są potrzebne w takich momentach.
1
@bartekvisca ale nasi cudownie je mają 15 min przed końcem, chęci do gry, i to już nie pierwszy taki mecz.
5
Szkoda że od początku nie zagrał Torre, od razu po zmianach gra się ożywiła, a dwa to że naszym się zawsze chce grać 10-15 min przed końcem gdy już się pali.
0
@tbas lepiej niech jednak wygrają ligę.
0
@RosjaninBut dlatego napisałem jeśli. Zobaczymy już niebawem jak się sytuacja rozwinie.
7
Jeśli Xavi przewali ligę to żadnej taryfy ulgowej.
1
@Comentateiro już dwie porażki z rzędu, ta dzisiejsza również może okazać się bardzo zła.