0

Brawo Rapha!!! Do szatni najlepiej.

0

Nie ma spalonego.

0

Wrzutki wrzutkami, ale może Xavi coś wyklaska przy linii?

1

@Firestone ciężko się nie zgodzić.

0

@Kondziubarca czyli nic nowego.

5

Jak my zdobędziemy mistrza to na farcie patrząc na naszą formę i osiągane wyniki.

4

Brawo Mats chłopie...

5

Gavi kiedyś skończy z rozwalonym łbem.

0

@Vekk dzięki, nie wiedziałem :D

0

Na banerze było Kraków małopolski :D

3

Zobaczymy czy Lewy faktycznie przez kontuzje miał słabą formę, oby tak i dziś wraca do strzelania. Vamoooos!

1

@Culers @Medium ja tylko pociągnął :D

1

@Medium zapewne ten

1

@kamyk_23 w nocy z 25 na 26 marca

1

Beka z tego Liverpool, ale dobrze im tak :D

1

@mr Barca Ponad 4700 a co dalej nie wiem, ale na pewno więcej.

0

Maszyna ruszyła, Chelsea już nikt nie zatrzyma. Nie ma jednak gola.

4

@Lionel_Messi10 mądry wybór, ja to tylko niegazowana :)

3

@MesQueUnClub_87 woda najzdrowsza :)

7

@AdiKingu96 tylko czysta woda, nie jakiś syf z butelki.

2

Po tym to mu psycholog już nie pomoże nawet ;P

4

@kubix05 Hehe wszystko się zgadza ;)

0

@GeraltzKatalonii niesamowite. To lepiej było grać do 90-tej Roberto który nic nie wnosił, po co jakieś zmiany robić i próbować. Na co to komu potrzebne.

0

@agaFCB ważne że dało się na to chociaż patrzeć, może Ty nie widziałaś, ale to też się liczy. Zmiany są potrzebne w takich momentach.

1

@bartekvisca ale nasi cudownie je mają 15 min przed końcem, chęci do gry, i to już nie pierwszy taki mecz.

5

Szkoda że od początku nie zagrał Torre, od razu po zmianach gra się ożywiła, a dwa to że naszym się zawsze chce grać 10-15 min przed końcem gdy już się pali.

0

@tbas lepiej niech jednak wygrają ligę.

0

@RosjaninBut dlatego napisałem jeśli. Zobaczymy już niebawem jak się sytuacja rozwinie.

7

Jeśli Xavi przewali ligę to żadnej taryfy ulgowej.

1

@Comentateiro już dwie porażki z rzędu, ta dzisiejsza również może okazać się bardzo zła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?