3

Jeszcze 10 razy się przeturlaj, co za typ.

1

Jo żem dobrze czuł że to może dziś nie wypalić.

7

Lewy jest dziś tragiczny.

2

Jak co roku od 2016 wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.

0

Dobranoc, mam dość.

0

I czemu on kurna nie podał.

0

Co to było, ja prd.

0

Na własne życzenie tu dostaniemy.

1

Zara pójdą za ciosem.

1

Kessie.... coś Ty zrobił.

0

Kurna ale szkoda tej sytuacji...

1

Lewy wróć z pierwszych miesięcy w Barcelonie.

3

@Firestone fatalny to Ty jesteś.

1

Lewy okropny zjazd, oby to szybko się zmieniło w najbliższym czasie.

0

Tak jest 1:0 Robercik!

1

Karny, brawo młody!!!!

6

Balde... ale to będzie maszyna na lewej obronie w przyszłości!

0

Mats pięknie!!!

0

City ma jeszcze rewanż u siebie, ale tu już afera się kręci :D

0

@Survier to Xavi, tego nie zrozumiesz..

1

@Murazor dokładnie..

1

@Klaudiaa8 wcale się nie zdziwię jak odpadną, jak od lat.

13

Torre grał w Racing ale chociaż pierwszy skład i sporo pokazywał, a u Xaviego nawet 5 min nie dostanie przy dobrym wyniku.

0

12 strzałów Cadiz :DD

8

Torre podobno w meczu z Almerią nadal się będzie rozgrzewał.

0

83 min., 2-0 i nadal brak kolejnej zmiany. Szkoda mi Torre.

2

Cadiz na nas siedzi jak szpak na czereśni, Torre nadal brak..

1

Oj będzie bardzo ciężko w rewanżu.

0

Ansu tragedia co zepsuł.

1

Czemu to nie wpadłooooooo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?