Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jeszcze 10 razy się przeturlaj, co za typ.
1
Jo żem dobrze czuł że to może dziś nie wypalić.
7
Lewy jest dziś tragiczny.
2
Jak co roku od 2016 wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.
0
Dobranoc, mam dość.
0
I czemu on kurna nie podał.
0
Co to było, ja prd.
0
Na własne życzenie tu dostaniemy.
1
Zara pójdą za ciosem.
1
Kessie.... coś Ty zrobił.
0
Kurna ale szkoda tej sytuacji...
1
Lewy wróć z pierwszych miesięcy w Barcelonie.
3
@Firestone fatalny to Ty jesteś.
1
Lewy okropny zjazd, oby to szybko się zmieniło w najbliższym czasie.
0
Tak jest 1:0 Robercik!
1
Karny, brawo młody!!!!
6
Balde... ale to będzie maszyna na lewej obronie w przyszłości!
0
Mats pięknie!!!
0
City ma jeszcze rewanż u siebie, ale tu już afera się kręci :D
0
@Survier to Xavi, tego nie zrozumiesz..
1
@Murazor dokładnie..
1
@Klaudiaa8 wcale się nie zdziwię jak odpadną, jak od lat.
13
Torre grał w Racing ale chociaż pierwszy skład i sporo pokazywał, a u Xaviego nawet 5 min nie dostanie przy dobrym wyniku.
0
12 strzałów Cadiz :DD
8
Torre podobno w meczu z Almerią nadal się będzie rozgrzewał.
0
83 min., 2-0 i nadal brak kolejnej zmiany. Szkoda mi Torre.
2
Cadiz na nas siedzi jak szpak na czereśni, Torre nadal brak..
1
Oj będzie bardzo ciężko w rewanżu.
0
Ansu tragedia co zepsuł.
1
Czemu to nie wpadłooooooo