4

@SitvMen nikt mnie nie zmusza, robię to od 17 lat bo chcę i nadal będę, ale mam prawo wyrazić swoje zdanie jak każdy tutaj i być zdenerwowanym po takich wynikach.

0

@lucca87 ojojoj, kolejny brak wyjścia z grupy LM, wtopa z Frankfurt, wczoraj United, ale co tam nic się nie dzieje od 2016 się tylko ośmieszamy. Po co w takim razie wydawać kasę na wzmocnienia skoro co roku odpadamy? A brak wyjścia z LM jest wtopą niesamowitą.

1

@Rewolucja123 z takim składem wyniki w Europie powinny wyglądać inaczej.

0

@Ying tu masz rację mój błąd, a reszta? :) same wtopy.

0

@chavez jakoś na początku sezonu gdy drużyna została znacząco wzmocniona, to co Xavi chciał to dostał, sezon już był liczony na jego konto, a zarząd ustalił jakie są wymagania. Brak wyjścia z grupy LM to totalne nieporozumienie. Ja rozumiem że nie jesteśmy już tym samym klubem co 10 lat temu, ale szanujmy się, tak ciągle odpadać co roku.

10

Nic się nie stało, naprawdę nic. Co roku od 2016 odpadamy ciągle z rozgrywek na wczesnym etapie, brak wyjścia z grupy LM, kompromitacja z Frankfurt, ale jest dobrze, nic się nie stało :D Co roku mówmy to samo, a co tam :D Jak tej ligi nie dowieziemy to ja nie wiem :)

0

@mekston nie osłabiaj mnie, ja po braku awansu z grupy LM miałem dość.

0

@SinMistico siódmy Panie, siódmy..

1

Nic nowego, Barca odpada. Za rok zapewne to samo. Dobranoc.

3

Jeszcze 10 razy się przeturlaj, co za typ.

1

Jo żem dobrze czuł że to może dziś nie wypalić.

7

Lewy jest dziś tragiczny.

2

Jak co roku od 2016 wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.

0

Dobranoc, mam dość.

0

I czemu on kurna nie podał.

0

Co to było, ja prd.

0

Na własne życzenie tu dostaniemy.

1

Zara pójdą za ciosem.

1

Kessie.... coś Ty zrobił.

0

Kurna ale szkoda tej sytuacji...

1

Lewy wróć z pierwszych miesięcy w Barcelonie.

3

@Firestone fatalny to Ty jesteś.

1

Lewy okropny zjazd, oby to szybko się zmieniło w najbliższym czasie.

0

Tak jest 1:0 Robercik!

1

Karny, brawo młody!!!!

6

Balde... ale to będzie maszyna na lewej obronie w przyszłości!

0

Mats pięknie!!!

0

City ma jeszcze rewanż u siebie, ale tu już afera się kręci :D

0

@Survier to Xavi, tego nie zrozumiesz..

1

@Murazor dokładnie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?