Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro Tylko że ta nowa rola i zarobki raczej nie przejdą, nadal chciałby być zapewne numerem jeden i grę pod niego. Zobaczymy jakie zapadną decyzje.
2
@Firestone Nowy etap w budowaniu drużyny jest i mi się to podoba.
18
Dwa lata już bez Leo, dajemy radę, zbliżamy się do upragnionego majstra. W LM wiadomo że kiepsko nam idzie, ale PSG jakoś z Leo w składzie również odpadło. Ja się jakoś już przyzwyczaiłem do nowej drużyny, budowanej bez oparcia o Messiego, gdzie wszystko idzie przez niego. Oczywiście klub podejmie odpowiednie decyzje, ale wątpię że będzie nas stać, bo wiadomo że nie będzie grał za czapkę gruszek. Na pewno pożegnanie z prawdziwego zdarzenia mu się należy jak psu buda.
1
@IronSanHybrid zostawiłeś tam bombelka?
7
@PatrychoO Lewy, jestem Polakiem i cieszę się że Polak gra w moim ukochanym klubie. Takie coś może się nie powtórzyć przez następne kilkanaście-klikadziesiąt lat.
0
@NeKenI nk nie istnieje już od 2021, najpierw trochę poczytaj.
5
I 12 pkt przewagi, brawo,brawo!! :)
1
Brawo Barca :) chyba mamy to.
0
@pt9 co zrobisz, nic nie zrobisz.
0
@dv7wisnia jeszcze trochę żartów nikomu w życiu nie zaszkodziło, a nie że od razu kpić. Życie jest jedno.
0
@Bobo25 ja też takie 1:0 dla nas myślę ;)
0
O której dziś mecz? Mamy szansę? :)
1
Przyjechali do ośrodka treningowego, Xavi przedstawia zawodnikom nową taktykę, kto wie może coś się zmieni w grze na lepsze. Jak widać motywacji nie brakuje.
12
@wpwelement popieram wprowadzajcie, skończy się atencja tutaj dla herbów.
1
Znowu na mega farcie i zaś 1:0 ale są 3 punkty. Mecz do zapomnienia.
0
Przelew dotarł na czas.
0
@zeko0 strasznie się zmienił, kiedyś jak był młody to nawet nic do niego nie miałem, ale teraz masakra.
0
Ileż można jechać na farcie 1:0? Brawo.
0
Ja pier*ole dramat.
0
Oho będzie ciekawie.
1
Wchodzi ten którego nie lubię. Brodacz.
0
@ChampionLW jak tam był rożny.
0
Brawo Rapha!!! Do szatni najlepiej.
0
Nie ma spalonego.
0
Wrzutki wrzutkami, ale może Xavi coś wyklaska przy linii?
1
@Firestone ciężko się nie zgodzić.
0
@Kondziubarca czyli nic nowego.
5
Jak my zdobędziemy mistrza to na farcie patrząc na naszą formę i osiągane wyniki.
4
Brawo Mats chłopie...
5
Gavi kiedyś skończy z rozwalonym łbem.