2

@Comentateiro Tylko że ta nowa rola i zarobki raczej nie przejdą, nadal chciałby być zapewne numerem jeden i grę pod niego. Zobaczymy jakie zapadną decyzje.

2

@Firestone Nowy etap w budowaniu drużyny jest i mi się to podoba.

18

Dwa lata już bez Leo, dajemy radę, zbliżamy się do upragnionego majstra. W LM wiadomo że kiepsko nam idzie, ale PSG jakoś z Leo w składzie również odpadło. Ja się jakoś już przyzwyczaiłem do nowej drużyny, budowanej bez oparcia o Messiego, gdzie wszystko idzie przez niego. Oczywiście klub podejmie odpowiednie decyzje, ale wątpię że będzie nas stać, bo wiadomo że nie będzie grał za czapkę gruszek. Na pewno pożegnanie z prawdziwego zdarzenia mu się należy jak psu buda.

1

@IronSanHybrid zostawiłeś tam bombelka?

7

@PatrychoO Lewy, jestem Polakiem i cieszę się że Polak gra w moim ukochanym klubie. Takie coś może się nie powtórzyć przez następne kilkanaście-klikadziesiąt lat.

0

@NeKenI nk nie istnieje już od 2021, najpierw trochę poczytaj.

5

I 12 pkt przewagi, brawo,brawo!! :)

1

Brawo Barca :) chyba mamy to.

0

@pt9 co zrobisz, nic nie zrobisz.

0

@dv7wisnia jeszcze trochę żartów nikomu w życiu nie zaszkodziło, a nie że od razu kpić. Życie jest jedno.

0

@Bobo25 ja też takie 1:0 dla nas myślę ;)

0

O której dziś mecz? Mamy szansę? :)

1

Przyjechali do ośrodka treningowego, Xavi przedstawia zawodnikom nową taktykę, kto wie może coś się zmieni w grze na lepsze. Jak widać motywacji nie brakuje.


12

@wpwelement popieram wprowadzajcie, skończy się atencja tutaj dla herbów.

1

Znowu na mega farcie i zaś 1:0 ale są 3 punkty. Mecz do zapomnienia.

0

Przelew dotarł na czas.

0

@zeko0 strasznie się zmienił, kiedyś jak był młody to nawet nic do niego nie miałem, ale teraz masakra.

0

Ileż można jechać na farcie 1:0? Brawo.

0

Ja pier*ole dramat.

0

Oho będzie ciekawie.

1

Wchodzi ten którego nie lubię. Brodacz.

0

@ChampionLW jak tam był rożny.

0

Brawo Rapha!!! Do szatni najlepiej.

0

Nie ma spalonego.

0

Wrzutki wrzutkami, ale może Xavi coś wyklaska przy linii?

1

@Firestone ciężko się nie zgodzić.

0

@Kondziubarca czyli nic nowego.

5

Jak my zdobędziemy mistrza to na farcie patrząc na naszą formę i osiągane wyniki.

4

Brawo Mats chłopie...

5

Gavi kiedyś skończy z rozwalonym łbem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?