Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
City ma jeszcze rewanż u siebie, ale tu już afera się kręci :D
0
@Survier to Xavi, tego nie zrozumiesz..
1
@Murazor dokładnie..
1
@Klaudiaa8 wcale się nie zdziwię jak odpadną, jak od lat.
13
Torre grał w Racing ale chociaż pierwszy skład i sporo pokazywał, a u Xaviego nawet 5 min nie dostanie przy dobrym wyniku.
0
12 strzałów Cadiz :DD
8
Torre podobno w meczu z Almerią nadal się będzie rozgrzewał.
0
83 min., 2-0 i nadal brak kolejnej zmiany. Szkoda mi Torre.
2
Cadiz na nas siedzi jak szpak na czereśni, Torre nadal brak..
1
Oj będzie bardzo ciężko w rewanżu.
0
Ansu tragedia co zepsuł.
1
Czemu to nie wpadłooooooo
1
Raphinha w końcówce taki aktywny i parcie na bramkę a ten go zmienia hahaha
1
Nawet Rapha pod nosem se powiedział co o tej zmianie sądzi.
1
Za Raphe Torres????
0
Jednak Rapha gol
1
Lewyyyyyyy gooool
0
@bari_94 i szkoda że Barca po niego nie sięgnęła. No ale mamy Generała, może jeszcze się grubo pomylę.
1
@sokot na pewno większe od Xaviego.
38
ten Hag z miejsca poukładał United, jednak widać co znaczy dobry trener z doświadczeniem.
0
Może i w lidze prowadzimy, ale fakt jest taki że kolejny już rok zapowiada się pośmiewisko w pucharach.
5
Jak coś było dobre to po co zmieniać na taki mecz? Xavi jeszcze musi nie jeden worek soli zjeść.
2
LM pośmiewisko, LE pośmiewisko, i tak od 7 lat.
0
Xavi do 20:45. Nie dłużej.
2
Hahhaha żenadaaaa
1
Ja pierdzieleeeeeeeeeeeee
1
Ooo Alonso goool
1
Jeszcze tego brakowało.
0
Nawet nie ma siły tego rożnego lepiej wykonać.
0
Był Christensen, Balde, to takie durne zmiany w obronie zrobił.