0

City ma jeszcze rewanż u siebie, ale tu już afera się kręci :D

0

@Survier to Xavi, tego nie zrozumiesz..

1

@Murazor dokładnie..

1

@Klaudiaa8 wcale się nie zdziwię jak odpadną, jak od lat.

13

Torre grał w Racing ale chociaż pierwszy skład i sporo pokazywał, a u Xaviego nawet 5 min nie dostanie przy dobrym wyniku.

0

12 strzałów Cadiz :DD

8

Torre podobno w meczu z Almerią nadal się będzie rozgrzewał.

0

83 min., 2-0 i nadal brak kolejnej zmiany. Szkoda mi Torre.

2

Cadiz na nas siedzi jak szpak na czereśni, Torre nadal brak..

1

Oj będzie bardzo ciężko w rewanżu.

0

Ansu tragedia co zepsuł.

1

Czemu to nie wpadłooooooo

1

Raphinha w końcówce taki aktywny i parcie na bramkę a ten go zmienia hahaha

1

Nawet Rapha pod nosem se powiedział co o tej zmianie sądzi.

1

Za Raphe Torres????

0

Jednak Rapha gol

1

Lewyyyyyyy gooool

0

@bari_94 i szkoda że Barca po niego nie sięgnęła. No ale mamy Generała, może jeszcze się grubo pomylę.

1

@sokot na pewno większe od Xaviego.

38

ten Hag z miejsca poukładał United, jednak widać co znaczy dobry trener z doświadczeniem.

0

Może i w lidze prowadzimy, ale fakt jest taki że kolejny już rok zapowiada się pośmiewisko w pucharach.

5

Jak coś było dobre to po co zmieniać na taki mecz? Xavi jeszcze musi nie jeden worek soli zjeść.

2

LM pośmiewisko, LE pośmiewisko, i tak od 7 lat.

0

Xavi do 20:45. Nie dłużej.

2

Hahhaha żenadaaaa

1

Ja pierdzieleeeeeeeeeeeee

1

Ooo Alonso goool

1

Jeszcze tego brakowało.

0

Nawet nie ma siły tego rożnego lepiej wykonać.

0

Był Christensen, Balde, to takie durne zmiany w obronie zrobił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?