0

@sk13 czasem mu coś wyjdzie a tak to ciągle niedokładne podania i straty. Nie tego się oczekuje od takiego piłkarza.

0

@tbas to już zadanie dla zarządu, ale ja go nie chcę już w Barcelonie, nabrali się kolejny raz na niego przy kontrakcie.

0

@LewoSkrzydlowy11 nadal będę to robił specjalnie dla Ciebie :)

0

Dobra, pięknie się to układa, jeszcze jedna brameczka i over 6,5 za dyszkę mi siedzi... miałem czutkę nie ma co hehe :)

0

@LS plotki zawsze będą ;P

0

@LewoSkrzydlowy11 nie piłem i będę pisał co chcę. Boli w oczy? Nie czytaj.

4

@Compadre nawet 9,5 hehe :)

6

Dembele piła do przodu i to na tyle. Oby z nim już nie przedłużyli kontraktu, najlepiej aby się jakiś jeleń trafił co go kupi.

0

Skład wcale nie taka totalna rezerwa i my tylko 1:0 do przerwy z 3-ligowcem :DD

1

@dv7wisnia dokładnie, czułem że może to nie wypalić, ale za dyszkę można z ciekawości.

0

@LewoSkrzydlowy11 z wzoru hajty.

0

@JimMorrisonFCB lipa z tego będzie, bo naszym się grać nie chce, tak czułem dlatego na nic się nie nastawiałem, skromne 10 zł spróbować :)

0

@dv7wisnia @10 był.

2

Kurde mogło wpaść :D

0

Taki Bayern miałby tu już z czwórkę, no ale Barca to Barca :D Lipa będzie z tego overu 6,5 jak do przerwy nie będzie z minimum 3 bramki.

0

@ChampionLW Szkoda że nie wpadło, bo pewnie nasi wygrają a zawsze to już 2 bramki by wpadły :P

0

W sumie mógł nie obronić bo mi trzeba over 6,5 :D

1

Araujo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Dembele jest beznadziejny.

1

Araujooooo gooool :)

1

@bartas97 to tylko 10 zł.

1

@JimMorrisonFCB Over obu drużyn, na gole Barcy jest tylko over 4,5 po kursie @4 więc wolę 6,5 zaryzykować. Na innych bukach na over 7,5 Barcy jest kurs @29 a na over obu drużyn 8,5 kurs @51 ale to raczej nieosiągalne.

3

Dobra poszło za dyszkę over 6,5 gola po kursie @10 musiałem spróbować.

0

@JimMorrisonFCB Mimo wszystko zaryzykuję, nawet po 20 zł na oba w singlach.

1

@4drian0 Gdyby tylko naprawdę chcieli, to dziś ten over 6,5 jest spokojnie do pokrycia, ale znając życie będzie skromna wygrana.

0

@JimMorrisonFCB Też dobra opcja, no tylko pytanie czy naszym się będzie chciało strzelać, czy standardowo męczarnie będą.

0

@agaFCB Dlatego warto pograć te typy za drobne nawet.

1

@Ptasior Zgadza się, stare czasy.. Dziś słabszy zespół nie oznacza że będzie pogrom, ale patrząc na składy obu drużyn, to Barca powinna te 5-6 bramek na luzie strzelić.. ale to jest Barca, tego nie zrozumiesz.

0

@4drian0 Właśnie ciekawe jaki skład, poczekam i wtedy jak coś pogram.

1

Gdyby naszym tylko chciało się zagrać konkretnie i strzelać bramki, to kursy wyglądają ciekawie, over 6,5 gola kurs @10 a over naszych 5,5 kurs @8,50 i chyba kolejny raz będę naiwny i pogram oba typy, szkoda nie spróbować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?