2

@IronSanHybrid wiem co to znaczy remaster :P ale jednak ta stara bez poprawek ma to "coś" :D

1

@IronSanHybrid wolałbym normlaną wersję, myślałem że może jest gdzieś na necie :D Kiedyś miałem, ale gdzieś przepadła :D

0

Gdzie można na necie na ten moment dorwać GTA SA?

1

@Deviler 100 zł będzie ok, a w sumie na tyle na ile Cię stać

4

Życzę Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, dużo zdrówka :) Ja tam bez alko wczoraj, dziś czuję się za to super z rana :)

1

@mate92 od 2015 się pozbierać nie potrafią

10

Dobra, koniec nerwów na dziś. Udanego sylwestra Wszystkim życzę i Szczęśliwego Nowego Roku!

0

@clyde W końcu odpali.

0

@mate92 i to jest ogromny błąd, tak jak chce Busiego zostawić, no kabaret.

0

@Firestone To ma sens teraz

0

Ale sfrajerzony mecz, brawo Barca pięknie zakończyliście ten rok u siebie.

0

@andres_xavi tak tak, już grzeję klawiaturę. Ja go nie chciałem i nadal zdania nie zmienię, to że został to trzeba się z tym pogodzić i tyle.

4

Jak oni przedłużą kontrakt z Demebele to brak słów.

0

co za cieć z tego lahoza

0

4 min do końca, a na Barce tylko kurs @3.60 a na Espanyol @27 hahaha

2

@Comentateiro miał rację, Xavi do grudnia

0

@Technik specjalista w tym

2

I jak tu mieć chęć do oglądania Barcy? No odechciewa sie po czymś takim.

0

Dembele strzał życia haaha

0

Lewy dej że spokój....

25

I po co istnieje ten VAR hahahaha

0

@Silencee09 anulował cieć

0

11 kartek hahahaa

0

No i czerwo za czerwo

0

Co tam się dzieje hhahaha kabaret

0

Czemu ten pajac lahoz sędziuje mecze, kto mu wydał zezwolenie...

1

Brawo Alba hahaa

1

Xavi do 23:59 nie dłużej

1

A dobra kończyć już ten mecz i tak nie ma co oglądać.

1

Brawo, tak czułem że coś walnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?