Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid wiem co to znaczy remaster :P ale jednak ta stara bez poprawek ma to "coś" :D
1
@IronSanHybrid wolałbym normlaną wersję, myślałem że może jest gdzieś na necie :D Kiedyś miałem, ale gdzieś przepadła :D
0
Gdzie można na necie na ten moment dorwać GTA SA?
1
@Deviler 100 zł będzie ok, a w sumie na tyle na ile Cię stać
4
Życzę Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, dużo zdrówka :) Ja tam bez alko wczoraj, dziś czuję się za to super z rana :)
1
@mate92 od 2015 się pozbierać nie potrafią
10
Dobra, koniec nerwów na dziś. Udanego sylwestra Wszystkim życzę i Szczęśliwego Nowego Roku!
0
@clyde W końcu odpali.
0
@mate92 i to jest ogromny błąd, tak jak chce Busiego zostawić, no kabaret.
0
@Firestone To ma sens teraz
0
Ale sfrajerzony mecz, brawo Barca pięknie zakończyliście ten rok u siebie.
0
@andres_xavi tak tak, już grzeję klawiaturę. Ja go nie chciałem i nadal zdania nie zmienię, to że został to trzeba się z tym pogodzić i tyle.
4
Jak oni przedłużą kontrakt z Demebele to brak słów.
0
co za cieć z tego lahoza
0
4 min do końca, a na Barce tylko kurs @3.60 a na Espanyol @27 hahaha
2
@Comentateiro miał rację, Xavi do grudnia
0
@Technik specjalista w tym
2
I jak tu mieć chęć do oglądania Barcy? No odechciewa sie po czymś takim.
0
Dembele strzał życia haaha
0
Lewy dej że spokój....
25
I po co istnieje ten VAR hahahaha
0
@Silencee09 anulował cieć
0
11 kartek hahahaa
0
No i czerwo za czerwo
0
Co tam się dzieje hhahaha kabaret
0
Czemu ten pajac lahoz sędziuje mecze, kto mu wydał zezwolenie...
1
Brawo Alba hahaa
1
Xavi do 23:59 nie dłużej
1
A dobra kończyć już ten mecz i tak nie ma co oglądać.
1
Brawo, tak czułem że coś walnie.