1

@Transu96 wystarczy że Ciebie ruchają.

1

@macio_944 masz coś do klusków???

1

@MesQueUnClub_87 haha rozbawiłeś mnie :)

1

@macio_944 panie, tu nie ma ani jednego eksperta.

1

@MesQueUnClub_87 biedaki, szarpią chyba jak reksio szynkę :D

1

@MesQueUnClub_87 ja to czasem lubię popatrzeć na ten program "Więzienie", czasem to tam takie ameby że głowa mała :)

4

@ranger3120 gówniana to mało powiedziane.

0

@Sinirsey ja tak samo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@bartekvisca na takich karnych czlowiek się wychował podczas oglądania piłki nożnej.

0

@Herato a idź pan w ciul z takimi zajęciami, oba udane :)

0

@FcPortoFan1999 chyba oficjalnie jednak nie masz, tyle stukać kto to widział :DD

0

@FcPortoFan1999 Ty masz jakieś życie poza LR? Ostatnie 23 h to ponad 220 Twoich komentarzy, co łatwo można policzyć :D

0

Szybko poszło, już 0:1 :D

1

@Foro taa, coś pięknego normalnie.

1

@Dejvo a to już wina ludzi co nie potrafią zadbać o higienę osobistą.

14

@BorzyKrzys odliczam dni do końca tej ponurej pogody, jaskiniowcy niech sobie nadal siedzą w piwnicach.

0

@heniusss to tak jak Wiśniewski niby bankrut, takie osoby zawsze kasę mają.

1

@bartekvisca $$$$$$$ panie

0

@Zoker nie brakuje takich, co bawią się kasą i stać ich na wyłożenie.

0

Strach myśleć, jakie statystyki miałby Tyson, gdyby w przeszłości mu tak nie odbijało, po prostu skupiony tylko na karierze, żadnego więzienia itp.

0

@Zoker tylko że te 20 czy 40 do nich nie trafi, o wiele mniej bo trzeba opłacić cały sztab itd.

0

Nic się nie stało.. hahaha co za miernoty a nie piłkarze.

1

@Danny Gaucho potężny przeciwnik, nie ma co.

1

@kubix05 ja to uwielbiałem i nadal to lubię, herbatniki z mlekiem ;)

0

@halfnolife Nic nie leczyłem, samo se poszło. O ile to był covid, brak węchu i smaku jedynie.

1

@JimMorrisonFCB Ciemność o 16 i połowa dnia zmarnowana.

0

@MesQueUnClub_87 pozostaje nam tylko czekać na taki klimat, już bliżej niż dalej ;)

0

@MesQueUnClub_87 budzisz się przed 4 rano, za oknem jasno, wstajesz do roboty, spodenki, koszulka i heja, słoneczko i ciepło. Wracasz z pracy, i jeszcze jest min. 6 h aby coś porobić, grille, ogniska, dla mnie sezon jest cały rok, ale jednak to nie to samo co letnią porą ze znajomymi. No można wymieniać jeszcze wiele korzyści :)

0

@Criss18Barca jest się naprawdę z czego cieszyć, że szybko robi się ciemno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?