Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Transu96 wystarczy że Ciebie ruchają.
1
@macio_944 masz coś do klusków???
1
@MesQueUnClub_87 haha rozbawiłeś mnie :)
1
@macio_944 panie, tu nie ma ani jednego eksperta.
1
@MesQueUnClub_87 biedaki, szarpią chyba jak reksio szynkę :D
1
@MesQueUnClub_87 ja to czasem lubię popatrzeć na ten program "Więzienie", czasem to tam takie ameby że głowa mała :)
4
@ranger3120 gówniana to mało powiedziane.
0
@Sinirsey ja tak samo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@bartekvisca na takich karnych czlowiek się wychował podczas oglądania piłki nożnej.
0
@Herato a idź pan w ciul z takimi zajęciami, oba udane :)
0
@FcPortoFan1999 chyba oficjalnie jednak nie masz, tyle stukać kto to widział :DD
0
@FcPortoFan1999 Ty masz jakieś życie poza LR? Ostatnie 23 h to ponad 220 Twoich komentarzy, co łatwo można policzyć :D
0
Szybko poszło, już 0:1 :D
1
@Foro taa, coś pięknego normalnie.
1
@Dejvo a to już wina ludzi co nie potrafią zadbać o higienę osobistą.
14
@BorzyKrzys odliczam dni do końca tej ponurej pogody, jaskiniowcy niech sobie nadal siedzą w piwnicach.
0
@heniusss to tak jak Wiśniewski niby bankrut, takie osoby zawsze kasę mają.
1
@bartekvisca $$$$$$$ panie
0
@Zoker nie brakuje takich, co bawią się kasą i stać ich na wyłożenie.
0
Strach myśleć, jakie statystyki miałby Tyson, gdyby w przeszłości mu tak nie odbijało, po prostu skupiony tylko na karierze, żadnego więzienia itp.
0
@Zoker tylko że te 20 czy 40 do nich nie trafi, o wiele mniej bo trzeba opłacić cały sztab itd.
0
Nic się nie stało.. hahaha co za miernoty a nie piłkarze.
1
@Danny Gaucho potężny przeciwnik, nie ma co.
1
@kubix05 ja to uwielbiałem i nadal to lubię, herbatniki z mlekiem ;)
0
@halfnolife Nic nie leczyłem, samo se poszło. O ile to był covid, brak węchu i smaku jedynie.
1
@JimMorrisonFCB Ciemność o 16 i połowa dnia zmarnowana.
0
@MesQueUnClub_87 pozostaje nam tylko czekać na taki klimat, już bliżej niż dalej ;)
0
@MesQueUnClub_87 budzisz się przed 4 rano, za oknem jasno, wstajesz do roboty, spodenki, koszulka i heja, słoneczko i ciepło. Wracasz z pracy, i jeszcze jest min. 6 h aby coś porobić, grille, ogniska, dla mnie sezon jest cały rok, ale jednak to nie to samo co letnią porą ze znajomymi. No można wymieniać jeszcze wiele korzyści :)
0
@Criss18Barca jest się naprawdę z czego cieszyć, że szybko robi się ciemno.