4

@MesQueUnClub_87 jaskiniowcy, szkoda gadać. Odliczam dni do stycznia, później z górki już.

2

@Hindus No i niech sobie kradnie, w czym problem?
@kubix05 nie przejmuj się, robisz fajną robotę, oby tak dalej :)
@kamyk_23 i później, ale jak to, przecież się zabezpieczaliśmy :D

2

@kubix05 Fajek brak, ale za to coś drugiego jest hehe :D

1

@misterio właśnie że nie ma ani grama śniegu, a codziennie od 3 dni już u nas stłuczki, bo rano jadą do roboty na 7 i się zaczyna tańcowanie, trochę zimna, mgła + mokro i latają na letnich :D

1

To już niebawem, choć już teraz mnóstwo kolizji w godzinach porannych :D


2

To jest po prostu dramat, chłop jedną decyzją zmarnował świetnie zapowiadającą się karierę.

2

@JimMorrisonFCB jak to co, wyrzucam ;) A tak serio, kulki jem, wodę wylewam :)

1

Jem kanapki, mozarellę kulki i ogórki korniszonki.

3

@MesQueUnClub_87 również miałem dziś tosty, smacznego ;)

2

Karny i mamy 6:0 :)

1

@Kapitan hawk dokopią im niczym nasi :)

1

Dyszkę tu chyba strzelą :D

1

I manita do przerwy :D 5:0 :D

0

@Kapitan hawk Myślę, że jeszcze gdzieś z 5 bramek :D

3

4:0 Panie się bawią :D

2

@MesQueUnClub_87 stopa mutant :)

5

Nie bez powodu w ostatnim czasie mówiło się o Lewym że forma mutant, nie tylko forma lecz i stopy.

2

Jeszcze będzie pięknie. Ważne że jest lider i ciągle mamy szansę na 6 punktów przewagi, cuda się zdarzają. Przyda się zimny prysznic :)

1

@Pawlak1992 i to jest najgorszy punkt tego meczu. Złodzieje.

8

Mecz do zapomnienia, kompletnie nic nie wychodziło. Dobrze że mieliśmy jednak te 6 pkt. przewagi. Brać się do roboty i wracać na właściwe tory. VeB!

0

Wyrwać remis i będzie dobrze.

1

Czuję się jakbym oglądał Xavinete.

0

Już za chwilę zacznie się autobus.

5

Jaki ten Pena jest tragiczny. Kiedy w końcu postawią na Wojtka.

2

@norbi77 sędzia dramat, ale kogoś to dziwi?

1

Źle to wygląda.

0

Ale mamy teraz farta.

0

No i uj, trzeba gonić teraz.

1

Teraz Pena ładnie.

0

Co za mendy haha, nie mają wstydu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?