Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MesQueUnClub_87 jaskiniowcy, szkoda gadać. Odliczam dni do stycznia, później z górki już.
2
@Hindus No i niech sobie kradnie, w czym problem?
@kubix05 nie przejmuj się, robisz fajną robotę, oby tak dalej :)
@kamyk_23 i później, ale jak to, przecież się zabezpieczaliśmy :D
2
@kubix05 Fajek brak, ale za to coś drugiego jest hehe :D
1
@misterio właśnie że nie ma ani grama śniegu, a codziennie od 3 dni już u nas stłuczki, bo rano jadą do roboty na 7 i się zaczyna tańcowanie, trochę zimna, mgła + mokro i latają na letnich :D
1
To już niebawem, choć już teraz mnóstwo kolizji w godzinach porannych :D
2
To jest po prostu dramat, chłop jedną decyzją zmarnował świetnie zapowiadającą się karierę.
2
@JimMorrisonFCB jak to co, wyrzucam ;) A tak serio, kulki jem, wodę wylewam :)
1
Jem kanapki, mozarellę kulki i ogórki korniszonki.
3
@MesQueUnClub_87 również miałem dziś tosty, smacznego ;)
2
Karny i mamy 6:0 :)
1
@Kapitan hawk dokopią im niczym nasi :)
1
Dyszkę tu chyba strzelą :D
1
I manita do przerwy :D 5:0 :D
0
@Kapitan hawk Myślę, że jeszcze gdzieś z 5 bramek :D
3
4:0 Panie się bawią :D
2
@MesQueUnClub_87 stopa mutant :)
5
Nie bez powodu w ostatnim czasie mówiło się o Lewym że forma mutant, nie tylko forma lecz i stopy.
2
Jeszcze będzie pięknie. Ważne że jest lider i ciągle mamy szansę na 6 punktów przewagi, cuda się zdarzają. Przyda się zimny prysznic :)
1
@Pawlak1992 i to jest najgorszy punkt tego meczu. Złodzieje.
8
Mecz do zapomnienia, kompletnie nic nie wychodziło. Dobrze że mieliśmy jednak te 6 pkt. przewagi. Brać się do roboty i wracać na właściwe tory. VeB!
0
Wyrwać remis i będzie dobrze.
1
Czuję się jakbym oglądał Xavinete.
0
Już za chwilę zacznie się autobus.
5
Jaki ten Pena jest tragiczny. Kiedy w końcu postawią na Wojtka.
2
@norbi77 sędzia dramat, ale kogoś to dziwi?
1
Źle to wygląda.
0
Ale mamy teraz farta.
0
No i uj, trzeba gonić teraz.
1
Teraz Pena ładnie.
0
Co za mendy haha, nie mają wstydu.