Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Punkty to Barca i Twoje Porto.
1
@macio_944 on czerwoną złapie.
0
Na 99% złapie tu czerwo.
0
Martin genialny początek haha
0
@FcPortoFan1999 To może naklejki niech zbierają?
1
Ktoś zbiera?
https://zapodaj.net/plik-Rd5ZXBZ2qt
3
Obawiam się tego Martina.
0
@michaleu kiedyś czytałem wszystko od deski do deski, zero pomijania, teraz poczytam nagłówki, albo zdarzy się że i w ogóle. Tylko LR. Jednak jak lata lecą, to inaczej się już podchodzi do tego.
0
@Criss18Barca dla mnie FM12 jest najlepsza.
2
@Popitek12 pogoń apacza dookoła sracza.
1
@Stinger_ @MesQueUnClub_87 Panowie, nie ma co się spierać o takie coś :)
1
@Stinger_ były takie zimy, że cały grudzień bez śniegu. Jednak tyle człowiek żyje na tym świecie, że serio można po powietrzu wyczuć, że idzie ta macocha i spadnie śnieg.
1
@MesQueUnClub_87 jak widać, dobre masz przeczucie :D
0
@pt9 dziadek mróz?
1
@MesQueUnClub_87 dramat, ale powiem Ci, że czuć było w ostatnich dniach, że to się stanie. Powietrze było mega zimne, takie właśnie zapowiadające śnieg.
1
No to stało się, pierwszy raz w tym roku u mnie zaczął nawalać śnieg.
@MesQueUnClub_87
2
@pikass14 dokładnie, czosnek potrafi cuda.
1
@Sulimo ja zawsze podgrzewam mleko, i zgniatam czosnek do niego, plus masło.
0
@mrboom weź mu tak nie doradzaj :D
0
@bartekvisca nie trzeba chociaż skrobać i sobie szyb rysować.
1
@MesQueUnClub_87 to prawda, mam ten sam. Genialny jest, od razu działa.
10
@bartekvisca nie jest to samo.
1
@Danny Gaucho jak go zgasił :D
4
@macio_944 do wora a wór???
1
No to teraz przegiął pałkę.
0
@FcPortoFan1999 może byś ją odmienił hah :D
0
@FcPortoFan1999 z takim stażem, zgłoś się na trenera, wiele widzisz podczas tych spotkań, taktykę chyba swoją już masz.
0
@FcPortoFan1999 ja to nawet nie oglądałem żadnego innego meczu naszej kopanej od kilku lat jak nie więcej, tylko moja drużyna jak gra. Po drugie, za dużo czasu bym tracił na to.
0
@FcPortoFan1999 ale się uparłeś na nią :D
0
@FcPortoFan1999 będziesz miał mnóstwo innych lig, ja tylko Barce oglądam no i swój klub z Ekstraklasy, ale to nie zawsze, bo czasem się zjawię na stadionie.