0

@kuz zakazane mają.

0

@Foro podniosłeś? hahaha.

3

@Foro jak to było? Barca wygra i czyste konto kurs@2.10 pieniążki leżą na ziemi. Hahah zawsze się lubię pośmiać z takiego pisania. Już tu jeden taki jest co tak pierdzieli.

5

Hahaha ręcznik.

0

Yamal i Olmo po przerwie i powinno lepiej to wyglądać.

0

I po co on tak na siłę ładuje?

0

@Kamiloza91 bimber panie, bimber.

0

@Szmulek może ma okres?

1

@FCB_dimiC wjechał na pełnej... Balde. Chłop nie mógł złapać oddechu nawet i zabrali go na noszach.

2

Xavineta pełną gębą.

0

@D10SLEO Ja się śpieszyłem aby jakoś się wyrobić, i tyle na tym zyskałem że oglądam Xavinete.

0

Kiepsko to wygląda, bardzo mocno nasi poszli w dół z formą.

2

Sandro był skupiony jedynie na tym, aby tylko przypierdzielić Balde. Widać to było doskonale na powtórce.

1

Sandro ha tfuuu!!!

7

Balde nie może oddechu nawet złapać.

0

Chyba trochę osób dziś odpuści mecz ze względu na godzinę.

0

@Foro gdzie tu zazdrość?

0

@Foro to stawiaj dom i co tam jeszcze masz.

0

@Kgorecki2500 ja mam od 4 lat AMD Ryzen 5 1600X Six-Core i mogę powiedzieć że Ryzen jest super. Śmiga jak talala wszystko co chcę.

2

Madrycioki 24 miejsce hahaha :DD

2

2:0 Madrycioki w ryk.

1

@Herato Gary Speed.

0

Robert 101 brawo :D

2

City kryzys potężny :D

2

City hahahahaha

1

Torre co to było...

3

Historia Casado taka sama jak Busiego? Jestem za!

1

@don'T.R.I.P.e Mama Balde haha

1

@MesQueUnClub_87 Casado jest genialny, oby tylko tak dalej się rozwijał.

0

"Mama Balde" hit :DDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?