Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miki Ty i te Twoje teksty ...
0
4:1 a tu wchodzi Sergio.. niemam pytan...
0
haha z 3 karnych nas okradł
0
Neymar !!!!!!!!!!!!
0
Alexis !! :)
0
ajjj Tello pop
0
ale akcja !!!
0
ewidentny karny !!
0
haha co za sedzia
0
Ney kurcze :/
0
tello :/
0
ale brama ! :)
0
Alexis !!!
0
kurde :/
0
i 3 minusiki poszły juz od niebieskich ;)
0
Dobra Panowie mecz Realu na bok mieli farta co zrobic , teraz Barca po 3 pkt ! Vamos !!
0
hahahah
0
Casillas jaki wkurzony
0
poza tematem ale młodziak z Manu Juanzaj zdobyl bramke przed chwila kurde stadiony swiata
0
Jest wygrana ! 98-73 ! :)
0
Barcelona wygrywa w kosza 98-73 ! brawo ! :)
0
Wygramy to ! VeB ! :)
0
Brawo Victor ! :)
0
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q71/s720x720/564033_614091605307725_1727386044_n.jpg
;)
0
Alves poprostu jest genialny jeśli chodzi o pozaboiskowe wygłupy, a jego wypowiedzi sa bardzo mądre ;)
0
milan karny i gol lol
0
Jazda Panowie po 3 pkt ! Vamos !
0
i dobrze . Leo musi wyleczyć ta kontuzje bo jak będzie tak co chwila grał to bedzie ciągle się odnawiać a przecież sezon co dopiero rozpoczęty
0
Powiem tak że gdy Messi jest na boisku wszystko staje się łatwiejsze dla reszty zawodników bo wiedzą ze Leo moze sam roztrzygnąć mecz , a wczoraj gdy Leo zszedł druga połowa wyglądała zupełnie inaczej , była koncentracja przez resztę meczu , musieli cos więcej głową sami ruszyć i udało się . Mnie osobiscie podobała sie 2 połowa. Oby Leo wrócił jak najszybciej, ale jak widać bez Messiego też możemy wygrywać tylko trzeba większego zaangazowania jak wczoraj w 2 połowie. A co do słow Bartry to chłopie jak narazie to Pique się powiniein od Cb uczyc jak sie gra , bo Waka Waka za bardzo mu w głowie siedzi .
0
Pudzian win