0

Miki Ty i te Twoje teksty ...

0

4:1 a tu wchodzi Sergio.. niemam pytan...

0

haha z 3 karnych nas okradł

0

Neymar !!!!!!!!!!!!

0

Alexis !! :)

0

ajjj Tello pop

0

ale akcja !!!

0

ewidentny karny !!

0

haha co za sedzia

0

Ney kurcze :/

0

tello :/

0

ale brama ! :)

0

Alexis !!!

0

kurde :/

0

i 3 minusiki poszły juz od niebieskich ;)

0

Dobra Panowie mecz Realu na bok mieli farta co zrobic , teraz Barca po 3 pkt ! Vamos !!

0

hahahah

0

Casillas jaki wkurzony

0

poza tematem ale młodziak z Manu Juanzaj zdobyl bramke przed chwila kurde stadiony swiata

0

Jest wygrana ! 98-73 ! :)

0

Barcelona wygrywa w kosza 98-73 ! brawo ! :)

0

Wygramy to ! VeB ! :)

0

Brawo Victor ! :)

0

Alves poprostu jest genialny jeśli chodzi o pozaboiskowe wygłupy, a jego wypowiedzi sa bardzo mądre ;)

0

milan karny i gol lol

0

Jazda Panowie po 3 pkt ! Vamos !

0

i dobrze . Leo musi wyleczyć ta kontuzje bo jak będzie tak co chwila grał to bedzie ciągle się odnawiać a przecież sezon co dopiero rozpoczęty

0

Powiem tak że gdy Messi jest na boisku wszystko staje się łatwiejsze dla reszty zawodników bo wiedzą ze Leo moze sam roztrzygnąć mecz , a wczoraj gdy Leo zszedł druga połowa wyglądała zupełnie inaczej , była koncentracja przez resztę meczu , musieli cos więcej głową sami ruszyć i udało się . Mnie osobiscie podobała sie 2 połowa. Oby Leo wrócił jak najszybciej, ale jak widać bez Messiego też możemy wygrywać tylko trzeba większego zaangazowania jak wczoraj w 2 połowie. A co do słow Bartry to chłopie jak narazie to Pique się powiniein od Cb uczyc jak sie gra , bo Waka Waka za bardzo mu w głowie siedzi .

0

Pudzian win

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?