0

Zobaczymy co pokaze jeśli zagra.Szkoda ze nie wyszło mu w Barcy, chłopak talent ma ale jakos nie moze go wykorzystać

0

Wygramy :)

0

Malaga manita 5:0 , 70 minuta

0

Brawo Barca ! ale zaraz się pewnie zacznie najazd na Nieto

0

drewniaki to można kupić w sklepie.

0

Co niektorym to wogole nie dogodzi jesli chodzi o piłkarzy... raz jest super a za chwile juz krytyka na niego, ludzie to tylko człowiek-piłkarz któremu zdarzaja sie błedy nawet te najprostsze

0

hahahaha golll

0

Neymar masz nauczke ze nie wszystko sie podaje.... ;/

0

ja prd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

haha co za zalosny sedzia

0

czeho Ney nie strzelał...

0

kurna ;/

0

Messi !!

0

Fabs ! :)

0

piłka poza linią

0

haha Alexis jaki rajd

0

Dani !!!!!!!!!!

0

Neymar jaka akcja :)

0

Tello ładnie , ten Beto tez dobry jest

0

to nie oglądaj wcale

0

No to jazda panowie !

0

Barca w ręczną pogrom nawet niema konca 1 połowy a tu 19:3 !

0

moze i był juz ten temat ale pozwole sobie wkleić
http://psgfc.hpu.pl/news.php?readmore=209
szkoda mogł przyjsc do nas , 18 mln za takiego grajka ? okazja niczym w sklepie

0

Świetna wiadomość !! Tarzanie jesteś potrzebny ! :)

0

ale cieć

0

bylismy dzis bezradni nie oszukujmy sie i cieszmy sie ze mamy puchar

0

Arda czerwo !

0

Messi nie !!

0

karny !!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?