Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca przegrała z Fenerbahce w kosza w Euroleague 75-70 ehh :(
0
Ale w kosza Barca dostaje od Turków :(
0
Brawo Barca ! ;)
0
Ancelotti a Barca nie zamierza grac ani o remis ani o przegraną . Gramy o pełna pulę. VeB !
0
dobre żarty ;)
0
Jezeli ktos chce zobaczyc jak gra to wlasnie bedzie 2 połowa meczu River Plate a którym występuje :)
0
Ibra 4 brama , PSG 5:0
0
Ibra hattr-rick klasyczny
0
i nastepna juz 2 jego bramka , jest w formie
0
Aguero znów strzela dla City w meczu z CSKA
0
Barca to Barca ;) firmowe nazwiska i piłkarze/piłkarki to i powałania ;)
0
kurde ;/
0
uffffffffffff
0
Leo !!!!!!!!!!!!
0
Pique przechodzi samego siebie co za słabizna
0
fuck !!!!!!!!
0
Jazda Panowie ! VeB ! :)
0
a po co nam skład Atletico niewiesz czasem ?
0
niemial co robic to sie pobawił w taktyka :)
0
No taki skład mi sie podoba ! :) dzięki Panowie za info :)
0
Song i Busi razem , genialny z Cb taktyk :)
0
chyba sobie zartujesz . Pedro ? bez jaj , gdzie Iniesta ? Neymar ?
0
nie wierze w taki skład
0
pomyłka nie to tego newsa ;)
0
http://2.bp.blogspot.com/-atI_dl-0KZs/UgXtylOuTHI/AAAAAAAAAW4/JguJUEBOEVQ/s1600/tumblr_mlm89oJbQ11s3pv2co6_250.gif
:D maszynki brakuje :D
0
haha fajny fotomontaz ;)
0
no chyba sobie zartujesz ze w takie cos uwierze... smieje sie z nich ze takie cuda potrafią wymyslec
0
http://zkarnego.interia.pl/wtopy/news-rafal-rakowiecki-aresztowany-po-meczu,nId,1045982
juz interia chce wrobic w cos Fabregasa heh załośni są
0
Kolczyki jeden i drugi , okulary , zarost , podobne fryzury , ciuch ten sam :D
0
Widzę Ze Neymar juz styl Daniego :D