0

tak tak dac Wam odrazu 10 bo tylko do tego sie przyzwyczailiscie zeby karne dostawac

0

Tito dzieki za wszystko , zdrowiej i wracaj na ławke trenerska ! :)

0

gratuluje poziomu zachowania ;)

0

a ja mówie po raz kolejny miej szacunek do rywala i ich zawodników....

0

Wezcie miejcie mimo naszej wygranej szacunek do rywala ! po co te teksty drewno za 100 mln ? to pokazuje tylko nasz poziom zenujący jako kibiców Barcy ! Ogarnijcie ! wygralismy i cieszmy się !! VeB !

0

bynajmniej nie szukaja winy ze karne powinny byc

0

Real ograny w Barcelonie

Real Madryt przegrał z FC Barcelona 2:1. Na Camp Nou wyraźnie lepsi byli gospodarze, to oni kontrolowali grę i częściej tworzyli dogodne sytuacje.

szacun za tekst ze strony Realu od redaktorów ;)

0

Barca dzis zagrałą super ! oby wiecej takich meczów ! :) obrona pokazała sie dzis w koncu z dobrej strony :)

0

jest ! Brawo !!

0

kurde

0

Valdes !!!!!

0

real sie tak przyzwyczail ze chce tylko karne

0

hahahaah

0

o fuck

0

przyda sie Alexis

0

ma siły Messi :D

0

haha Bale nastepny

0

Valdes !!

0

haha Ramos boi sie czerwa

0

Panowie gramy dobrze oby tak dalej !

0

real ma juz 4 wolnego z tej samej pozycji dziwne

0

Leo ......

0

Neyma r!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ramos widac poluje na Neymara ... zal

0

Ramos z łokcia w głowe

0

juz zolta lol

0

cos pieknego az ciarki przechodza !!

0

Malaga 0-5 Celta lol

0

Zawsze człowiek sie przyzwyczaił Gran Derbi 22 - 23 :) a teraz 18 dziwnie troche :)

0

obrona to jakis zart chyba...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?