Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak tak dac Wam odrazu 10 bo tylko do tego sie przyzwyczailiscie zeby karne dostawac
0
Tito dzieki za wszystko , zdrowiej i wracaj na ławke trenerska ! :)
0
gratuluje poziomu zachowania ;)
0
a ja mówie po raz kolejny miej szacunek do rywala i ich zawodników....
0
Wezcie miejcie mimo naszej wygranej szacunek do rywala ! po co te teksty drewno za 100 mln ? to pokazuje tylko nasz poziom zenujący jako kibiców Barcy ! Ogarnijcie ! wygralismy i cieszmy się !! VeB !
0
bynajmniej nie szukaja winy ze karne powinny byc
0
Real ograny w Barcelonie
Real Madryt przegrał z FC Barcelona 2:1. Na Camp Nou wyraźnie lepsi byli gospodarze, to oni kontrolowali grę i częściej tworzyli dogodne sytuacje.
szacun za tekst ze strony Realu od redaktorów ;)
0
Barca dzis zagrałą super ! oby wiecej takich meczów ! :) obrona pokazała sie dzis w koncu z dobrej strony :)
0
jest ! Brawo !!
0
kurde
0
Valdes !!!!!
0
real sie tak przyzwyczail ze chce tylko karne
0
hahahaah
0
o fuck
0
przyda sie Alexis
0
ma siły Messi :D
0
haha Bale nastepny
0
Valdes !!
0
haha Ramos boi sie czerwa
0
Panowie gramy dobrze oby tak dalej !
0
real ma juz 4 wolnego z tej samej pozycji dziwne
0
Leo ......
0
Neyma r!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ramos widac poluje na Neymara ... zal
0
Ramos z łokcia w głowe
0
juz zolta lol
0
cos pieknego az ciarki przechodza !!
0
Malaga 0-5 Celta lol
0
Zawsze człowiek sie przyzwyczaił Gran Derbi 22 - 23 :) a teraz 18 dziwnie troche :)
0
obrona to jakis zart chyba...