0

zaraz bedą jeszcze lepsze jaja jak Pudzian dostanie oklep :D

0

haah jaka muza na pudziana w ksw , Ona tanczy dla mnie lol :D

0

koniec ! Bartra zawodnik meczu ! kapitalny występ ! na zero z tyłu ! :)

0

spięcie ;/

0

kurde mamy szczęscie

0

Ajj Bartra

0

Pique ostatnio był na rowerach z Shakirą bo były zdjęcia i pewnie za duzo sie opedałował i teraz mu nogi drżą a mi serce bije ponad stan

0

czuję ze damy radę na 0 z tyłu ! :)

0

Jak Pique jest dzis przy piłce to serce mi przyspiesza odrazu

0

Barta co robi poezja

0

Gol!!!

0

Neymar !!!

0

Bartra wow

0

Bartra dzis magia

0

Leo 3 maj się !

0

widac ze Barca ma kłopoty bez Messiego , nie wiedzą w pewnych momentach co robic , gubia się. Muszą przedewszystkim sami kreowac gre i szukac pomysłu , bo z Leo to inna bajka

0

Pique to gra dzis ale kabaert - Waka Waka

0

a skąd Ty wiesz ze Messi juz nie zagra , litości

0

1:0 prowadzimy bo bramce Messiego

0

Pique to chyba nie odzyska formy dawnej a to wszystko dzięki pewnej Pani

0

jak tyczki ich mijał...

0

co to było !!!

0

Messi kurde...

0

ale brama !!1

0

Panowie na zakład ze Barca wygra do zera jest kurs 2.30 :) jazda Panowie ! Veb !!

0

to co się dzieje w Angielskiej to paranoja

0

zeby pozniej nie było placzu ze kontuzje ;/ tylu młodych zawodników dobrych miec i ciągle grac tymi samymi .. ! no ilez mozna ja się pytam ? ! Song ława poprostu zajebiscie ! ;/

0

Yaya Toure znów strzela dla City ! eh szkoda go ze nie jest z nami ...

0

Prawdziwy wojownik ! nigdy sie nie poddaje ! Wracaj tarzanie !

0

ten kto go zatrudni bedzie mial szczescie :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?