Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zaraz bedą jeszcze lepsze jaja jak Pudzian dostanie oklep :D
0
haah jaka muza na pudziana w ksw , Ona tanczy dla mnie lol :D
0
koniec ! Bartra zawodnik meczu ! kapitalny występ ! na zero z tyłu ! :)
0
spięcie ;/
0
kurde mamy szczęscie
0
Ajj Bartra
0
Pique ostatnio był na rowerach z Shakirą bo były zdjęcia i pewnie za duzo sie opedałował i teraz mu nogi drżą a mi serce bije ponad stan
0
czuję ze damy radę na 0 z tyłu ! :)
0
Jak Pique jest dzis przy piłce to serce mi przyspiesza odrazu
0
Barta co robi poezja
0
Gol!!!
0
Neymar !!!
0
Bartra wow
0
Bartra dzis magia
0
Leo 3 maj się !
0
widac ze Barca ma kłopoty bez Messiego , nie wiedzą w pewnych momentach co robic , gubia się. Muszą przedewszystkim sami kreowac gre i szukac pomysłu , bo z Leo to inna bajka
0
Pique to gra dzis ale kabaert - Waka Waka
0
a skąd Ty wiesz ze Messi juz nie zagra , litości
0
1:0 prowadzimy bo bramce Messiego
0
Pique to chyba nie odzyska formy dawnej a to wszystko dzięki pewnej Pani
0
jak tyczki ich mijał...
0
co to było !!!
0
Messi kurde...
0
ale brama !!1
0
Panowie na zakład ze Barca wygra do zera jest kurs 2.30 :) jazda Panowie ! Veb !!
0
to co się dzieje w Angielskiej to paranoja
0
zeby pozniej nie było placzu ze kontuzje ;/ tylu młodych zawodników dobrych miec i ciągle grac tymi samymi .. ! no ilez mozna ja się pytam ? ! Song ława poprostu zajebiscie ! ;/
0
Yaya Toure znów strzela dla City ! eh szkoda go ze nie jest z nami ...
0
Prawdziwy wojownik ! nigdy sie nie poddaje ! Wracaj tarzanie !
0
ten kto go zatrudni bedzie mial szczescie :(